1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Akbulut’un vaadi; ''Etkin, şeffaf, daha aktif bir oda''
Akbulut’un vaadi; ''Etkin, şeffaf, daha aktif bir oda''

Akbulut’un vaadi; ''Etkin, şeffaf, daha aktif bir oda''

28-29 Mayıs’da yapılacak olan KSMMMO’nun 22. Genel Kurulu'nun yaklaşmasıyla adayların etkinlikleri de aralıksız olarak devam ediyor.

A+A-

1714 üyesi bulunan KSMMMO’nun Meslekte Birlik Grubu KSMMMO Başkan Adayı Hamit Akbulut, Kocaeli Meslekte Birlik Derneği üyeleri ve tüm meslektaşlarına yönelik aday takdimini Lastik İş Sosyal Tesisleri’nde yaptı. Meslek sorunlarının masaya yatırıldığı toplantıda Akbulut “Toplumun görülen yüzleriyiz ancak odaya kilitliyiz.  Etkin, şeffaf, aktif,  görünür, kamuoyunda saygınlığı olan mesleğin önünü açabilen bir yönetim anlayışı ile aday olduk" dedi.


MESLEKTE BİRLİK GRUBU’NDAN AKBULUT’A DESTEK
Meslekte Birlik Grubu KSMMMO Başkan Adayı Hamit Akbulut’un ev sahipliğini yaptığı toplantıya Türkiye Meslekte Birlik Platformu Başkanı ve aynı zamanda TÜRMOB  Yönetim Kurulu Üyesi Abdülaziz Ural, Kocaeli Meslekte Birlik Derneği Başkanı Muhammet Turan, Başkan Yardımcıları Filiz Ayyıldız, Remzi Eşsiz, Dernek Sekreteri Ayşegül Bakal, yönetim kurulu, denetim kurulu, disiplin kurulu ve meslek üyeleri katıldı.


"BİR MİSYON HAREKETİ İLE YOLA ÇIKTIK"
Toplantıda konuşan Meslekte Birlik Grubu KSMMMO Başkan Adayı Hamit Akbulut, “Biz bir misyon ortaya koyduk. Kocaeli Meslekte Birlik bul5.jpgdaha etkin şeffaf, görünür, kamuoyunda saygın aktif bir meslek yapabilmek için aday olduk. Odamızın önümüzü açmasını istiyoruz. Eğitimlere büyük önem vereceğiz. Pratik eğitimler meslektaşlarımız için çok önemlidir. Mesleğimize önleyici sağlık hizmeti olarak görüyoruz. Yasalardan gelen sorunları önceden gidermeliyiz. Mali müşavirlik mesleği değişmektedir. Barkot sistemiyle bütün bilgiler anında öğrenilmektedir. Buna ayak uydurmamız gerekiyor. Oda bünyesinde, oda danışma kurulu oluşturacağız, danışma kurulundan herkes faydalanacaktır. Bizim derdimiz yerelde hizmet etmektir. Meslektaşlarımızın bir araya gelmesini sağlayacağız, oda ile üyelerin bağını kuvvetlendireceğiz. Toplumda görülen kimselerin ancak, odaya kilitli kalıyoruz. Plansız bir meslek ile karşı karşıyayız. Aidat düzenlemesi yapılacak, ayrımcılık yapılmasına müsaade etmeyeceğiz desteklerinizi bekliyoruz” dedi. 

AKBULUT'UN YÖNETİMİ:
Hamit Akbulut yönetimi Namaz Koçak, Ayşegül Bakal, Bayram Karakuş, Çetin Aykan, Arif Dandan, Abdulkadir Anık, Disiplin kurulu Filiz Ayyıldız, Murat Korkmaz, Mehmet Kocabay, İlhan Kahriman, Fatih Berber, Denetim Kurulu Cüneyt Işık, Mustafa Karakoç, Bedri Keskin.

 

Haber: Şennur YILDIZ

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.