1. YAZARLAR

  2. İbrahim ELGİN

  3. BARİ TÜRK PARASINA OKUSAYDIN
İbrahim ELGİN

İbrahim ELGİN

Yazarın Tüm Yazıları >

BARİ TÜRK PARASINA OKUSAYDIN

A+A-

   Hain FETÖ örgütünün  düzenlemiş  olduğu  darbe  girişiminin  üzerinden  tam  17  gün  geçti. Dikkat ederseniz gün geçtikçe bu  başarısız  darbe  girişiminin  içinde  ABD’nin de  parmağının  olduğu  yavaş  yavaş   ortaya  çıkmaya  başladı. Zaten mantıken düşündüğünüzde olmaması mümkün değildi. Çünkü her şey  ayan  beyan  ortada. Bu FETÖ denen şerefsiz de bu darbeyi gerçekleştirecek kafa  nerde. O  sadece  iş  adamlarından  himmet  adı  altında  aslında  rüşvet  olarak  aldıkları  paraları, kurban  paralarını, dershanelerden  gelen  paraları, dünyanın  birçok  yerinde  açmış  oldukları  özel  okullardan  gelen  paraları  toplama  derdinde. Bakın bu  paralar  öyle  az  buz  paralar  değil  ha. Bahsedilen  para  miktarı  150  milyar  dolar .

    Behey edepsiz FETÖ  hazır  dünya  kadar  saf  ve  temiz  insanlardan  bu  kadar  paraları  toplamışken  baksana  sen  rahatına! Ye,  iç,  yat  işte.  Nasıl  olsa  o  güzelim  İslam  Dini’ni de  kendinize  göre de  uydurmuşunuz  zaten.  Bu  paraları  yerken  de  kendinize  göre  bir  fetva  uydururdunuz  ne  var  yani.  Darbe marbe  sizin  neyinize.  Allah  insanı  şaşırtmasın. Bu nefis  denen  şey  hakikaten  doymuyor.  Ne  kadar  zengin de  olsanız  şu  koltuk  ve  iktidar  hırsı  çok  farklı  bir şey. İnsanın  gözünü  karartıyor. Bu şerefsiz  FETÖ  işte  bu  hırsa  kapılıyor  ve  önce  işi  İslami  kılıfa  sokarak  çete  üyelerine  kendisini  mehdi  olarak  kabul  ettirip  Türkiye’nin  başına  Humeyni  gibi  darbeyle  gelip  oturmak  istiyor.

         Bu  hırsı  ABD’ nin de  işine  geliyor. Kendisine  gel  FETÖ  kardeşim diyor. Niye  diyor. Çünkü  1999’dan  beri  orada  2007  yılında da kendisini  imtiyazlı  ABD  vatandaşlığına  da   almış.  İyice  kardeş  olmuşlar  zaten.  Amerika  hiç  kendi  menfaatleri  doğrultusunda   kullanmayacağı  bir  adamı  vatandaşlığına  alır  mı  hayatta  almaz.  Bu  şerefsize  diyor ki. Bak  sevgili  kardeşim.  Bu Tayyip  Erdoğan  denen  adam  bizim  istediğimiz  çizgiden  çıktı. Artık  bizi  dinlemiyor.  Benim  en  yakın  dostum  İsrail  Başbakanına  Davos’ta  çıktı  One  Minute  dedi. İMF  ile  kredi  anlaşmalarını  bitirdi.  Bizdeki  büyüme  hızı  düşerken.  Türkiye  ekonomisi  yılda  yüzde  4,5  büyüyor.  Zengin Avrupa  ülkeleri  yerine  mazlum  İslam  ülkelerine  yöneldi. Bırak  Türk  Halkı’nı , bütün  İslam ülkelerinin  halkını  ve  dünyadaki  tüm  mazlumları  arkasına  taktı  gidiyor. Valla  sakata  geliyoruz.  ABD’nin  dünya  liderliği  her an  elimizden  gidebilir. Biz artık  nasıl  olsa  kardeşiz.

       Bu Tayyip  Erdoğan  sana da  gıcık  zaten.  Bak  Türkiye’ deki  bütün  dershanelerini  kapattı. Adını da Milli  Güvenlik  Kurulu’nun  kırmızı  kitabına  FETÖ  Terör  Örgütü  olarak  yazdırdı. Gel  ben de  sana  yardım  edeyim. Çünkü  Türkiye’ de  şu  an  en  örgütlü  cemaat  senin  cemaatin.  Şu  Tayyip  Erdoğan’ı  fazla  başımıza  iş  açmadan  devirelim  ne  dersin  diyor. FETÖ’ de  ne  demek  sevgili  kardeşim  benim  istediğimde  bu  zaten  hay  hay  diyor. Başlıyorlar  CIA   ajanlarıyla  FETÖ’ nün  çete  elemanları  gizli  gizli  toplantılar  yaparak  planlar  yapmaya .

      Neyse  bu  aklı  evveller  yaptıkları  toplantılar  neticesin de   16  Temmuz  sabahı  saat  03:00’de  darbe   yapmaya  niyet  ediyorlar. Ama Allah’ın  da  bir  planının  olduğunu  unutuyorlar.  İş   MİT  tarafından  fark edilince  erkene  almak  zorunda  kalıyorlar. Ondan  sonraki  süreci  hepiniz   biliyorsunuz  zaten. Fazla anlatmama  gerek  yok. Yalnız  şunu  anlamıyorum. Ulan  şerefsiz  gerçek  hocalarım  lütfen  alınmasınlar  hoca  bozuntusu  diyeceğim  artık.

     Madem  Müslümanım  diyor  sabah  akşam  milletin  karşısın da  ayet  hadis  okuyup  güya  hüngür  hüngür  ağlıyorsun da Türkiye  gibi  yüzde  doksan  dokuzu  Müslüman  olup  bütün  dünya  Müslümanları’nın  gözünün  içine  baktığı   başında da  Başkomutan  Recep  Tayyip   Erdoğan  gibi  Mert  ve  Kararlı  bir  Müslüman  liderin  olduğu  bir  ülkeyi  işgal  ederek  milyonlarca  Müslüman’ın  kanının  dökülmesine  Allah’ ın  fırsat  vermeyeceğini   hiç  aklın  kesmiyor mu?. Bak okuduğun  dolarlar da  çete  üyelerini  kurtaramadı. Şerefsiz herif  dolarlara  okuyacağına  Türk  paralarına  okusaydın  ya  hani  Türküm  diyordun  ne  oldu. İşte  yukarıda  dedim  ya  nefsiniz  aklınızın  ve  vicdanınızın  önüne  geçti mi  artık  sizin  için  her şey  mübah  oluyor.

       Sen  zannediyor muydun ki  bu  darbe  başarılı  olsaydı. ABD  seni  Humeyni  gibi  Türkiye’nin  başına  oturtacaktı. Ertesi  gün  seni  temizlerdi. Onların da  bir  daha  başına  bela  olmayasın  diye. Bak  FETÖ  bence  bu  kadar  şehidin  vebaliyle  artık  bu  dünya da  sen  yaşayamazsın . Şimdi  seni  ve  paralarını  kullandığı  için  sana  bir şey  yapmıyorlar.  Ama  ne  zamana  kadar  onu  bilmem. Bırak  şimdi  birde  darbe  başarılı  olamayınca  ABD  ile  ortaklığınızda  deşifre  oldu. Bakalım  şimdi  ne  olacak  halin.  Nasıl kurtaracaksın  kendini. Görelim  Mevla  neyler  neylerse  güzel  eyler.

Herkese  iyi  pazarlar.              

Bu yazı toplam 1859 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.
1 Yorum