1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Büro Memur Sen 3 Nolu Şube’de Fırat Güler seçilmiş başkan
Büro Memur Sen 3 Nolu Şube’de Fırat Güler seçilmiş başkan

Büro Memur Sen 3 Nolu Şube’de Fırat Güler seçilmiş başkan

Büro Memur-Sen Kocaeli 3 Nolu Şube 2’nci Olağan Genel Kurulu’nun tek adayı olan mevcut başkan Fırat Güler güven tazeleyerek tekrar başkan seçildi. 

A+A-

Büro Memur-Sen Kocaeli 3 Nolu Şube 2’nci Olağan Genel Kurulu bugün gerçekleşti. Sabancı Kültür Merkezi Eğitim Salonu’nda gerçekleşen kongreye; Memur Sen Kocaeli İl Temsilcisi Şahin Yaşlık, Büro Memur-Sen Kocaeli 3 Nolu Şube Başkanı Fırat Güler ve delegeler katıldı. Kongrenin Divan Başkanlığını Kerem Özgüler, yardımcılığını ise Mustafa Ulusoy ve Menderes Van yaptı. 103 delegenin oy kullanma hakkının bulunduğu Genel Kurul sonunda tek aday olan mevcut şube başkanı Fırat Güler tekrar başkan seçilerek güven tazeledi. 
 

880 ÜYE SAYISI
Büro Memur-Sen Kocaeli 3 Nolu Şube Başkanı Fırat Güler yaptığı konuşmada, “Büro Memur-Sen demek kurucumuz Mehmet Akif İnan’ın 1992 yılında bir adımıyla başlayan kutlu ve zor bir yol demektir. Bu zorlu yolda birçok dava insanı ss4.jpgve erdemli kişiler hizmet bayrağını layıkıyla taşıyarak bir sonraki hizmet erine devretmiştir. Büro Memur-Sen in temelinde vefa vardır yol arkadaşlığı ve fikir birlikteliği vardır sendikacılığın ruhu istişare birlik ve beraberliktir. Mücadele ve sendika yolunda en büyük destekçilerimiz siz değerli üyelerimizdir. Üyelerimizin desteği ile 06.07.2013 tarihinde 485 üye ile kurduğumuz şubemizi bugün itibariyle 880 sayısına ulaşmış siz üyelerimizin desteği ile Kocaeli de büro İş kolunda en büyük sendika olmuştur. 
 

DİYALOG YÖNTEMİYLE ÇÖZÜM ÜRETECEĞİZ
Bu büyük gücün bilinci ile üyelerin haklarını koruma yolunda gereken bütün fedakarlığı göstererek Büro Memur-Sen’i daha güçlü ve etkili kılma yolunda bu güne kadar çalıştığımızdan daha fazlasını çalışarak çaba sarf edeceğiz. Başta üyelerimiz olmak üzere tüm memurlar adına yeni güzel ve güncel projeleri hayata geçirmek için çalışmalarımız devam edecektir. Bu yolda en büyük destekçilerimiz yine üyelerimizdir üyesi ile birlikte hareket eden bir sendika anlayışı ile çalışacağız. Uzak yakın demeden bütün üyelerimizi ziyaret etmeye devam edeceğiz. Sorunları yerinde tespit ederek sendikacılığın ruhu olan istişare ve diyalog yöntemiyle çözüm üreteceğiz. Bu ruhtan yoksun olan hiç bir hareket başarıya ulaşamaz. Birlik ve vefa duygusu ile mücadele ettiğimiz bu yolda bizlere her türlü desteği sağlayan memur sen camiasına teşekkür eder yapılacak. Seçimin şubemize sendikamıza ve tüm büro memur-sen camiamıza hayırlar getirmesini temenni ederim” dedi. 
 

MEMUR SEN DARBE SAVAR OLDUĞUNU KANITLADI
Memur Sen Kocaeli İl Temsilcisi Şahin Yaşlık, “Memur Sen İl Temsilcisi olarak ilk kez bir programa katılıyorum. Fırat Başkanı çok yakınen tanıyorum. Çalışkan ve hiperaktif bir isim. İşini layıkıyla yaptığına şahitlik ederiz. Memur Sen ülkemizin en büyük STK’sı. 1 milyondan fazla üyesi var. 28 Şubat’ta balyozu kafamıza yedikten sonra STK’ların önemini anladık. 15 Temmuz’da lakabının darbe savar olduğunu kanıtladı. Memur Sen milletin değerlerinin yanındadır” dedi. Konuşmaların ardından seçime geçildi. 
 

Yönetim Kurulu Listesi
Fırat Güler (Şube Başkanı ), Mümin Özel (Şube Başkan Vekili), Mesut Bilgin (Şube Başkan Yrd Teşkilatlanma), Özgül Yılmaz (Şube Başkan Yrd Mali), Ahmet Gümüş (Şube Başkan Yrd Basın Ve İletişim), Eyüp Keleş (Şube Başkan Yrd Mevzuat Ve Toplu Sözleşme), Bünyamin Tosun (Şube Başkan Yrd Eğitim Ve Sosyal İşler) 
Denetim Kurulu Asil
Haydar Kılıç, Yılmaz Tölegen, Sinan Tuç, Doğan Sarı, Hamdullah Aydın 
Disiplin Kurulu Asıl
 Ömer Usta, İsmail Çil, Nedret Erol, Ali Güngör, Sevindik 
Üst kurul delegeleri 
Fırat Güler, Mesut Bilgin, Necati Ersan 
 

Haber: Ayşegül Kalaycı
 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.