• BIST 90.061
  • Altın 144,927
  • Dolar 3,6135
  • Euro 3,9003
  • Kocaeli 6 °C

Büro Memur Sen’de seçim günü 22 Ekim

Büro Memur Sen’de seçim günü 22 Ekim
Büro Memur Sen bünyesinde faaliyet gösteren 3 Şubenin genel kurulu 22 Ekim Cumartesi Günü saat 10.00’da Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. 

Memur Sen Konfederasyonu (Memur-Sen)’e bağlı olarak faaliyet gösteren Büro Memur Sen 1, 2 ve 3 Nolu Şubeleri’ nde delege seçimi tamamlandı. Genel Kurul ise 22 Ekim Cumartesi Günü saat 10.00’da Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Büro Memur Sen 1 Nolu Şube Başkanı Ömer Türk, Büro Memur Sen 2 Nolu Şube Başkanı Şafak Akdeniz ve Büro Memur Sen 3 Nolu Şube Başkanı Fırat Güler yapılacak olan kongrelerde tekrar aday olacak. 
 

ÖMER TÜRK KİMDİR?
SGK, İŞKUR ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü çalışanlarının üye olabildiği Büro Memur Sen 1 Nolu Şube’de mevcut Başkan Ömer Türk üçüncü dönem için tekrar aday olacak. Toplam 500 üyesi bulunan sendikada 100 delege belirlenecek. 1967 İzmit doğumlu. 19 yıldır devlet memuru olarak görev yapıyor. 2001 yılından beri sendika üyesi. 2010 yılından bu yana yönetimde yer alıyor. Evli ve 3 çocuk babası. 

oo1-004.jpg

ŞAFAK AKDENİZ KİMDİR?
Sadece Adliye çalışanlarının üye olabildiği Büro Memur Sen 2 Nolu Şube Başkanı Şafak Akdeniz kongrede tekrar ikinci dönem için tekrar aday olacak. Toplam 550 üyesi bulunan sendikada 100 delege belirlenecek. 1975 Sakarya Hendek doğumlu olan Şafak Akdeniz 19 yıldır devlet memuru olarak görev yapıyor. 15 yıldır sendika üyesi olan Akdeniz 10 yıldır da şube yönetiminde yer alıyor. 
ss1-005.jpg

FIRAT GÜLER KİMDİR?
Valilik, TÜİK, Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Kaymakamlıklar, Meteoroloji, Vergi Dairesi, Defterdarlık çalışanlarının üye olabildiği Büro Memur Sen 3 Nolu Şube Başkanı Fırat Güler kongrede tekrar aday olacak. Toplam 880 üyesi bulunan sendikada 100 delege belirlenecek. Büro Memur Sen 3 Nolu Şube Başkanı Fırat Güler 2. dönem için tekrar aday olacak. 1977 Van Muradiye doğumlu olan Fırat Güler 17 yıldır devlet memuru olarak çalışıyor. Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Derince Gümrük Müdürlüğü’nde çalışan Güler 14 yıldır Büro Memur Sen’in her kademesinde görev aldı. 1 dönemdir şube başkanı olan Güler ayrıca Genel Merkez Üst Kurul üyesi olarak görev yapıyor. 

ff-002.jpg

ADLİYE ŞUBESİ DELEGELERİ
Şafak Akdeniz, Mehmet Şahin, Cemil Şahin, Melda Baykal Çonkora, Mustafa Keskin, Carullah Recai Er, Selçuk Tarhan, Muharrem Tunç, Yenal Usta, Hasan Beltekin, Ümit Özdemir, Bünyamin Alyakut, Kubilay Baş, Şenol Oruç, Rıdvan Aydemir, Selami Çimen, Kani Koç, Erol Yıldız, Halil İbrahim Çelik, M Cemil Çelik, Avni Gürcan Gökçek, Metin Yılancı, Adem Akgül, Serap Yılmaz, Bahar Şengün Yılancı, Arif Akdemir, Erkan Güzelküçük, Aynur Kubilay, Fatma Nevin Aydemir, Mehtap Taşyürek, Kadir Eşme, Halil İbrahim Korkmaz, Özlem Koşar, Rahime Ünlü, Erkan Ayvaz, Nihat Satılmış, Hülya Gündüz Tabaklar, Kadir Güray, Seda Koç, Adem Ali Kurt, Erdi Sabancı, Seher Sümer Eldemir, Özlem Kulak, Aslı Meriç, Esra Narin, Cansu Turan Korkmaz, Dilek Uşma, Derya Yılancı, Hanife Kibar, Mehtap Bilgin, Halil Yılmaz, Hasan Şirin, Aslı Çulha, Ömer Faruk Özer, Yunus Çakar, Yasin Coşkun, Yücel Altun, Mehmet Aktaş, Mehmet Albayrak, Murat Dayı, Zeynep Çakır, Dilek Çiftçi, Ayhan Şahin, Mustafa Dikbasan, Bulut Çetin, Enes Ersin Çelebi, Derya Altun, Ali Kanar, Gökhan Taşçı, Mustafa Bektaş, Elif Atay, Sedat Kulak, Hatice Yaylak, Kasım Bektaş, Kadir Akar, Sevil Balcı, Mustafa Gökhan Ayhan, Hasan Erdoğan, Özcan Bozcalı, Yahya Özçelik, Sevil Demirci, Gökhan Şahin, Merve Kulak, Emel Akkoca, Hacer Yıldız, Muhammet Selim Yılmaz, Yusuf Sevinç, Taner Körküs, Sercan Bozcalı, Mert Yelken Yecan, Sedat Topçu, Sebahattin Ünlü, Esef Atış, Ahmet Kaçar, Caner İmre, Meltem Adamol, Burcu Acu, Taner Çetinkaya, Ömer Faruk Oktay, Ahmet Sarıoğlu, Feriha Nilay Tunç, Bilal Sarı, Hüseyin Şaşmaz, Ayşegül Oğuz Kılıç, Arzu Bostancı, Mukaddes Turnalı, Özcan Atalardin, Rabia Uslu, Gökhan Yaşar, Adem Gürdal, Ümit Demirkan, Faruk Taşpınar.


1 NOLU ŞUBE DELEGE LİSTESİ
Ömer Türk, Orhan Türker, Gökhan Özecik, Recep Tan, Hamdi Peker, İlhan Alşan, Yaşar Aslanbay, Hüseyin Kalafat, Cavit Odabaş, Arif Aksoy, Ali Ateş, Hasan Hüseyin Avcu, İdris Aydın, Hasan Ceyhan, Abdulhamit Çarkçeviren, Nasır Durmaz, Mustafa Erçelik, Nihat Güney, Burhanettin Karadağ, Nadir Mutlu, Abdullah Narman, Fatih Selim Nas, Tolga Ormancı, Mustafa Özden, Muhammet Pınar, Erhan Solmaz, Caner Soydan, Tayfun Türe, İsmail Yılal, Mustafa Acar, Fatih Ada, Hasan Bülbül, Coşkun Çelik, Ebru Çetin, Ekrem Çavuşoğlu, Salih Çuman, Ercan Dede, Ayhan Deniz, Abidin Geyik, Abdurrahman Hacıhasanoğlu, Şükrü İlhan, Mehtap Kırımcı, Yaşar Ocak, Cihan Ömer Önen, Mehmet Özdemir, Muhammet Özecik, Hasan Özyılmaz, Halil İbrahim Sağlam, Seracettin Dulda, Tuğba Nur Gezer, Nazmi Gülfidan, Sadık Koç, İbrahim Lülecioğlu, Salih Zeki Ocak, Emine Özer, Şaban Pir, Didem Sevim, İzzet Kaşık, Bülent Kaya, Mehmet Balcı, Melih Barut, Zafer Kaya, Osman Kuşakçı, Yusuf Özen, Murat Sağlık, Hasan Şimşek, Oğuz Yılmaz, Ali Keleş, Ergün Şentürk, Altan Meşe, Alkan Okyar, Mehmet Doğru, Muzaffer Yurdakul, Metin Çetinkaya, Abdulkadir Kapıcıoğlu, Güldane Aydemir, İsmail Canıgeniş, Reşat Ceyhan, Atıl Çakmak, Necati Güleryüz, Hüseyin Gümüş, Cahit Han, Kemalettin Hakan Has, Ufuk İşler, Nuray Kaya, Atakan Kaya, Cem Püllü, Alparslan Ersel Sayarı, Nurettin Turgay, Ramazan Usta, Engin Yaşar, Yusuf Yüksel, Ali Akbaş, Burhan Alptürk, Mehmet Akif İbrahimoğlu, Yusuf Özdemir, Osman Samur, Emel Tombul Yazıcı, Hamit Güner, Narin Özkan Uzunoğlu, Ayhan Pehlivansoy, Fatih Keskin, Bülent Alçın, Mustafa Orhan, Tekin Balıkçı, Raşit Çetintaş, İbrahim Halil Şahinoğlu, Şenol Özkan, Yusuf Efe. 

KOCAELİ 3 NOLU ŞUBE DELEGE LİSTESİ:
Fırat Güler (Doğal Delege), Hakan Ataklı Doğal Delege, Yusuf Öztürk(Doğal Delege), Erdal Veziroğlu (Doğal Delege), Mesut Bilgin (Doğal Delege), Bünyamin Tosun (Doğal Delege), Remzi Altuntaş (Doğal Delege), Haydar Kılıç (Doğal Delege), Doğan Sarı (Doğal Delege), Gülsen Düzgün (Doğal Delege), Arzu Zeybekoğlu, Ahmet Yurtsever, Fatma Yaman, Rıza Yörük, Erdal Türkmen, Süleyman Toprakçı, Sami Ünlü, Selçuk Sönmez, Eyüp Özmen, Gazi Erdem Öndaş, Gülistan Orhan, Yunus Kılıç, Güven Kılıç, Emre Geyik, Nedret Erol, Şerife Demirezen, Yusuf Dinç, Özkan Okan Çetin, İsmail Çil, Feyaz Bilici, Abdullah Altungök, Abbdullah Alkan, Emrah Parlak, Ömer Usta, Erkan Gülcemal, Muhittin Bişi, Nezihe Unutmaz, H.Cahit Unutmaz, Yaver Aksoy, Mehmet Sıddık Şahin, Murat Kaya, Şükrü Ozan Coşkun, Necati Ersan, Orhan Mülük Şeyhanlıoğlu, Murat Dalkıran, Deniz Polat, Hüseyin  Bozkurt, Turan Keskioğlu, İsmail Bediroğlu, Zekeriya Taşdemir, Eyüp Keleş, Hasan Çalış Muhammet Akyıldız, İsmail  Tosun, Abdulaziz İlhan, Satılmış Laleci, Zülfikar Kasırga, Ahmet Gümüş, Mehmet Koruk, Metin Korkusuz, Muhammet Kaynar, Murat Coşkun, Aynur Testereci, Himmet Marufoğlu, Gülhan İmre, Serkan Ersan, Sevilay Demirci, Nilay Duran, Mumin Özel, Resul Gönültaş, Mehmet Gür, Hatice Özel, Seyfullah Avcı, Fevzi Saydam, Serdar Devirmiş, Necati İlhan, İbrahim Şahin, Sinan Tuç, Fatih Küçük, Sinan İlhan, Hamdullah Aydın, Burhanettin Çelik, Kasım Kapucuoğlu, Özgül Yılmaz, Ali Güngör, İrfan Karadavut, Zaffer Kuvvet, Hüseyin Şahinoğlu, Yusuf Özkan, İbrahim Kaya, Hükümdar Kartal, Cevat Erdoğan, Uğur Has, Aykut Bodur, İsmail Karabulut, Nurettin Akpınar, Onur Yılmaz, Yağmur Kurt, Samethan Şal, Emre Gence, Fatih  Ata, Yılmaz Tölegen         
 

Ayşegül Kalaycı
 

Bu haber toplam 1519 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÖNE ÇIKAN MARKALARIMIZ
  • TUANA EVLERİ 2. ETAP'TA YÜZDE 5 İNDİRİM
  • ROMATEM Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
  • Özgür Kocaeli mobil uygulamamız yayında
1/20
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Özgür Kocaeli | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0262 331 11 11 Faks : 0262 321 21 37