1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. CHP il yönetiminde görev dağılımı yapıldı
CHP il yönetiminde görev dağılımı yapıldı

CHP il yönetiminde görev dağılımı yapıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Yönetimi, yönetim tanıtım toplantısı sonrası gerçekleştirdiği ilk toplantısında görev dağılımını yaptı.

A+A-
CHP Kocaeli İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, yeni il yönetimi üyelerini bir araya getirerek basına tanıttı. Tanıtımın ardından kurul üyeleri ile ilk toplantısını gerçekleştiren Sarıbay, il yönetiminin görev dağılımını belirledi. CHP Kocaeli İl Yönetim Kurulu tarafından yapılan görevlendirme şöyle; İl Sekreteri Av. Hüseyin Acurman, İl Saymanı Recep Mutlu, İl Eğitim Sekreteri Prof. Dr. Ali Akdemir ve İl Bilişim Sorumlusu Onur Güney. 
CHP İL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
CENGİZ SARIBAY: 1951 Hatay Hassa doğumlu. 1973 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 1975 yılından beri aktif siyasetle uğraşıyor. Evli ve 2 çocuk babası. 
FÜSUN YILDIZ: 1965 Antalya doğumlu. 1988 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2005 yılında Profesör unvanını aldı. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Ana Bilim Dalı eski Başkanı. Evli ve iki çocuk annesi. 
ÖZNUR FIRAT SAĞIR: 1986 Erzincan doğumlu. Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu.. 2012 yılından beri Sarıbay Hukuk Bürosunda avukatlık yapıyor. 
NİLAY MERTTÜRK: 1977 Artvin Borçka doğumlu. Doğu Akdeniz Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü mezunu. Kartepe Belediye Meclis üyesi. Evli ve 1 çocuk annesi. 
SABRİYE ŞAHİN: 1960 Bilecik doğumlu. Ziraat Bankasından emekli. 7 Haziran genel seçimlerinde CHP’nin 11’nci sıra milletvekili adayıydı. 1 çocuk annesi. 
HÜSEYİN ACURMAN: 1960 Kandıra doğumlu. 1982 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Bekirpaşa Belediye eski Meclis üyesi. Acurman Hukuk Bürosunda serbest avukat olarak çalışıyor. Evli ve 1 çocuk babası. 
NECDET AYGÜL: 1961 İzmit doğumlu. İzmit Lisesi mezunu. 25 yıldır CHP’de aktif siyaset yapıyor. Evli ve 3 çocuk babası.
RECEP MUTLU: 1961 Yunanistan İskece doğumlu. Sakarya Meslek Yüksek Okulu İşletme Muhasebe mezunu. 30 yıldır CHP’de aktif siyaset yapıyor. Mali Müşavirlik mesleğini yürütüyor. Evli ve 2 çocuk babası.
GÖKHAN DARCAN: 1975 İzmit doğumlu. İzmit Endüstri Meslek Lisesi mezunu. Gayrimenkul işi ile uğraşıyor. 15 yıldır CHP’de aktif siyaset yapıyor. Evli ve 1 çocuk babası.
İLKGÜL BAYKAL: 1971 İstanbul doğumlu. İstanbul Bahçelievler Lisesi mezunu. Rıdvan Alkan ve Cevdet Barış dönemlerinde il yöneticiliği, Karamürsel İlçe Başkan Yardımcılığı yaptı. Evli ve 2 çocuk annesi. 
ALİ AKDEMİR: 1963 Sivas doğumlu. Çanakkale Üniversitesi Onsekiz Mart Üniversitesi eski rektörü. İşletme profesörü. 2014 yerel seçimlerinde CHP’den Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı oldu. 
BAHAR GÜLTEKİN CANDEMİR: 1973 İzmit doğumlu. 1995 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Candemir Hukuk Bürosunda serbest avukat olarak çalışıyor. Evli ve 1 çocuk annesi. 
ALİ ERKEÇ: 1947 Konya doğumlu. Ankara Gazi Eğitim Enstitüsü Beden Eğitimi Bölümü mezunu. 1992 yılında Özel Seymen Kolejinden emekli oldu. Evli ve 3 çocuk babası. 
AYLA ŞEN : 1963 Adapazarı doğumlu. Yüksek Makine Mühendisi. Evli ve iki çocuk annesi Partinin Gölcük örgütünde çalışmalar yapan Şen, CHP içerisinde farklı görevlerde yer aldı.
İBRAHİM TÜRKÇAKAL: 1969 İzmit doğumlu. Aile şirketi Türkçakallar firmasının ortaklarından. Ortaokulu mezunu olan Türkçakal, çiftçilik yapıyor. Evli, 3 çocuk bası.
CHP’li eksii Milletvekili Ömer Türkçakal’ın yeğeni.
EMRAH TOKER: 1981 Aksaray doğumlu. Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu.
Evli, bir çocuk babası. Partinin seçim kurulu üyeliğini aktif olarak yürüten Toker, CHP’de Hukuk ve İmar Komisyonları’nda da aktif görev aldı.
HAKAN TANTA: 1971 İstanbul Üsküdar doğumlu. Azerbaycan’da eğitim aldı.
1997 yılından bu yana İzmit’te diş hekimliği yapan Tanta, KYÖD ve KODOSK’ta başkanlık yaptı. Tanta, 2014 yerel seçimlerinde  İzmit Belediye Başkan aday aday olmuştu.
ŞAHİN YILMAZER: 1970 Kars doğumlu. olan Kars Alparslan Lisesi’nden mezun oldu. 1986 yılından bu yana Gebze’de ikamet eden Yılmazer, kuyumculuk yapıyor. Evli ve iki çocuk babası. Gebze yönetiminde 6 yıl saymanlık yaptı.
EMRE ANDIZ: 1989 İzmit doğumlu. Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi’nde Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkileri mezunu. Isparta’da gençlik kollarında çalıştı. 2013 yılında CHP İzmit İlçe Başkanlığı yaptı.
ONUR GÜZEY: 1981 doğumlu. İTÜ Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Eğitimine ABD’de devam eden Güzey, burada yüksek lisansını Massachusetts Institute of Technology’de, doktorasını University of California SantaBarbara’da yaptı. Yrd. Doç. Güzey, şu an İstanbul Şehir Üniversitesi’nde öğretim görevlisi.
METİN DÜZGÜN: 1953 Erzurum doğumlu. Lise mezunu. DSİ’Den emekli oldu. Yeni Türkiye Partisi’nde il sekreter ve parti meclisi üyesi olarak görev yaptı, Büyükşehir’e aday oldu. CHP’de  İl eğitim Sekreteri olarak görev yaptı.
SELİM YILDIZ : 1954 Makedonya doğumlu. İzmit Ticaret Lisesi mezunu. CHP Kocaeli İl Yönetimi’nde yer alan Yıldız, 2003’te kısa süreli il başkanlığı görevini yürüttü. Evli ve üç çocuk babası. Dört dönemdir Sandık Üst Kurul Başkanı.
SAİT AYDIN : 1973’te Gümüşhane doğumlu. Kocaeli Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu. Gebze’de mali müşavirlik yapan Aydın, evli ve üç çocuk babası. Aydın daha önce CHP Gençlik Kolları, ilçe yönetim üyeleri gibi görevlerde yer aldı.
HARUN YILDIZLI : 1975 Artvin doğumlu. Bilkent Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Peyzaj ve Şehir Planlama Bölümü mezunu. Yıldızlı Mühendislik’in sahibi olan Yıldızlı, daha önce Sosyalist Halkçı Parti Gençlik Kolları Genel Sekreterliği görevinde bulundu.
NAİM KESKİN: 1965 İzmit doğumlu. Goodyear Fabrikası’ndan emekli oldu. Evli ve iki çocuk babası. CHP’de uzun yıllar boyunca aktif görevlerde olarak yer aldı.
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.
1 Yorum