1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. CHP'de genç delegeler
CHP'de genç delegeler

CHP'de genç delegeler

Kongre sürecine giren CHP’de seçimler mahalle ve ön seçim delege seçimleri dün başladı. Seçimlerin ilk gününde 29 Mahallede seçim gerçekleşti, ikinci gün ise 9 mahallenin seçimi yapıldı.

A+A-
CHP’de kongrelerde oy kullanacak delege ve ön seçim delegelerinin belirlendiği seçimler bugün de devam etti. İzmit’te bugün mahallelerde yapılan seçimler genelde sakin ve tek listeli gerçekleştirildi. Listelerde bu kez daha genç isimlere yer verilmesi gözden kaçmadı. Mehmetalipaşa’da delege listesindeki tüm isimlerin 40 yaş altı olması gözden kaçmadı.İzmit’te yarından itibaren eskiden köy statüsünde olan mahallelerdeki delege seçimleri gerçekleştirilecek.

CHP İZMİT DELEGE SEÇİM SONUÇLARI

ÇUKURBAĞ 
İlçe delegeleri: Sefa Sözer, Yetgin Kunter, Hülya Küsmez, M. Kemal Kuşkan, Hüseyin Çelik. 
Ön seçim delegeleri: Gürkan Oral, Günay Gülcü, Seçkin Gündoğan, Celil Soylu, Recep Günister, Recep Alsar, Ömer Ceylan, Nurcan Çelik, Ferhat Sakalılar, Kamuran Saraç, Aysun Balkaya, Süleyman Çamur, Ömriye Sözer, Tahsin Can Kuşkan, Uğurcan Üçcan, Birol Uzun, Filiz Tukuş, Cemile Demirtaş. 
ERENLER 
İlçe delegeleri: Semih Koç, Bülent Sadıkoğlu, Çetin Uzuner, Nusret Çavdar, Elmas Özcan, Güner Şimşek, Selahattin Kanık, Hasan Uygun. 
Ön seçim delegeleri: Şehbal Taş, Cemil Aksu, Murat Kırşan, Mehmet Murat Şirin, Mehmet Emin Uzuner, Filiz Yılmaz, Ramazan Ustaoğlu, Ergün Çavuş, Nuray Çelik, Hatice Çavdar, Sema Aguş, Şaban Adıgüzel, Kenan Aksamaz, Didem Bekil, Hakan Eker, Mehtap Karakurt, Erhan Önder, Neriman Denizoğlu, Yaşar Yanık, Nail Kılıçaslan, Yaşar Özen, İzzet Biçer, Kadir Alp, Hayrettin Altındağ, Zafer Deligöz, Nilüfer Çoban, Selim Uzuner, Yahya Asiltürk, Erol Çaldıran, Fisun Dinçer, Mustafa Koç, Serkan Oruç ve Muhammet Koç.
FATİH
İlçe Delegeleri: Orhan Bozkurt, HakkıŞahin, Müslüm Göksu,
Ön seçim delegeleri: F.Melek Bozkurt, Erkan Şahin, Sülent Çağın, Ahmet çağın, Gökhan Işık, Ferik Saliş, Ergin Ediş, Mustafa Özkara
GÜLTEPE
İlçe delegeleri: Güldane Gül, Eren balta, Emre Mustafa Katıoğlu, Muhammet Alican Ulu
Ön seçim delegeleri: Kerem balta, Sami Çolak, Savaş Biçici, Necmettin Çolak, Bülent Balta, Onur Perem, Hacı Gül, Ali Seki, Kemal Barış Siratın, Vedat Ulutaş, Cengiz Duymuş, İsmail HakkıYavaşoğlu, Nedip Galip, Rıdvan Günay, Ömer Gül, Adil İzbudak
GÜNDOĞDU
İl delegeleri: Hakan Oruç, Tuncay Başol, Mehmet Toker
Ön seçim delegeleri: Gözde Akgün, Seda Oruç, Fidel Başol, Ayşe Alkan, Nesrin Toker, Gülten Şen, Canan Eriş, Göksel Yaman, Berkay Başol.
KADIKÖY
İlçe Delegeleri: Yasemin Davutoğlu, Pınar Albeni, Nihat Gencer, Cemal Polat, Bülent Sevgi, Hüsrev Bilgili, Şenol Çalım, Yasin Yıldız, Bekir Dülger, Suat Çertel, Sinan Kulaç, Can Ekit. 
Ön seçim delegeleri: Erol Çalım, Süha Altıntaş, Süha Altıntaş, Gökhan Gündüz, Derya Rodop, Özlem Kozi, Neşet Davutoğlu, Sinan Davutoğlu, Okan Dülger, Gökhan Dülger, Gülsever Dülger, Kenan Dülger, Metin Ayverdi, Bahri Dülger, Sevim Dülger, Erhan Albeni, Dilek Canavar, Yaşar Pehlivanlar,i İsmail Soydan, Ferhat Durmaz, Ersin Durmaz, Hüseyin Durmaz, Zübeyde Aktaş, Ümit Doğan Koyuncu, Hatice Bolu, Emine Aslan, Mehmet Çetin, Yaşar Uzuner, Cem Tur, Erdinç Güler, Muhammet Pamut, Yasin Pamuk, Erdoğan Şen, Ceylan Pamuk, Senem Çertel, Cemal Öztürk, Mehmet Özdenkaya, Mesut Özdenkaya, Ayhan Pamuk, Rüştü Pamuk, Selçuk Bilgili, İlker Bilgili, Sema Bilgili, Mutiş Bilgili, Zeki Bilgili, Sibel Tur, Sacit Ölmezoğlu, Müge Ekit. 
KÖRFEZ
İlçe Delegeleri: Ali Altan, Oğulcan Diler, Ahmet Hozar, Sevil Kargı, Yeliz Şay, Mahir Terktaş. 
Ön seçim delegeleri: Metin Kaya, Hasan Top, Hüseyin Alkan, Recai Bayraktar, Hakan Cengiz, Murat Kaya, Hatice Top, Ünsal Kargı, Seyhan Turgan, Saadettin Özyayla, Burhan Bayraktar, Nazım Hacıoğlu, İsmet Çağlar, Zeki Çakır, Nezaket Çakır, Emre Pektaş, Cengiz Yoldadurmaz, Çiğdem Şahiner, Hatice Özyayla, Cengiz Demir, Cengiz Acar, Sevinç Balyan, Ergün Bayraktar, Nalan Hozar. 
MEHMETALİPAŞA
İlçe delegeleri: Çiğdem Özçelik, Seda Oral, Dalistan Filiz, Güngör Akçay, Emre Can, Erkan Bayhan, İsmail Korkut, Engin Küçük.
Ön seçim delegeleri: Gülşah Oral, Şahanım Bıyıklı, Cemaliye Yüksel, Saniye Çakıcı, Aylin Ergül, Salih Saatçi, Rıza Öztürk, Seda Güler, Mürvet Yaşar, Hacer Bakaz, Feyza Filiz, Mehmet Şişman, Mustafa Acar, Ali İşbilen, Eles Yılmaz, Bayram Yıldızaç, Kadir Aslan, İsmet Çavdar, Ramazan Bayraktar, Yaşar Selman, Ömer Çakar, İsmail Küçük, Rüstem Avcı, Recep Şengül, Abbas Balabaner, Zikri Üstüntaş, Kamil Çelik, Akif Pehlivan, Faruk Çelik, Rasim Duman, Levent Bülbül, Süleyman Kahraman, Ömer Altıntip. 
SANAYİ
İlçe Delegeleri: İsmet Şimşek, Çağlar Çelenkli.
Önseçim delegeleri: Hüseyin Şimşek, Fırat Çelenkli, Yusuf Şimşek, Erbay Özmen. 
ŞİRİNTEPE 
İlçe Delegeleri: Tahir Toksoy, Nilgün Düzen, Erkin Akbaş, Yıldız Aş, Orhan Dışbudak, Selcan Okay, Şuayip Muti, Asliye Kavas, Ertuğrul Baloğlu, İbrahim Güçlü, Alican Karataş.
Ön seçim Delegeleri: Emre Yılmazoktay, Gülden Azak, Nivit Tan, Sadi Gürses, Feriha Sayaroğlu, Turan Akdeniz, Aydın Doğan, Mediha Kösemen, Mustafa Karahan, Canan Yıldızhan, Hakan Kızıler, Barbaros Özçoban, Emre Şahinyılmaz, Kadir Çağlar, Betül Karamanlı, Sema Bozkurt, Halil Arayıcı, İsmet Bağdaçiçek, Umur Güçlü, Çiğdem Solak, Huriye Deliahmet, Eşref Doğan, Şeyda Güçlü, Çetin Meydan, Sabriye Öznazlı, Bena Altay, Mehmet Tuna, Fadime Arayıcı Güner, Mustafa Aydemir, Sevim Köstekli, Soner Baltacı, Belgin Sarper, Berrin Şentürk, Zübeyt Doğan, Mesut İlhan Eminoğlu, Hülya Güçlü, Hasan Meşe, Selman Konak, Rabiye Yetik, Erdal Yetişen, Fadime Akıncı, Nil Çağlar, Sebahat Penez.
TEPECİK
İl delegeleri: Mihriban Kavurmacıdğlu, Mahmut Çimen, Aslıhan Başkul
Ön seçim delegeleri: Sedat Tuna Yalıncan, Ahmet Kavurmacıoğlu, M.Halit Özgüneş, Adnan Çetin, Mehmet Ali Bayraktar, Turan Sarı, Fatma Serpil İşdaş, Mert Topçu, Kadir Sucu, Vasfiye Çimen
TURGUT
İlçe delegeleri:  Zekeriya Aslan, Cem Küley, Yılmaz Aktaş, Ali İskender, Serdar Çağlayan, Perihan Evren, Dilber Boz, Ali Şahin. 
Ön seçim delegeleri: Emrullah Şahin, Osman Şahin, Salih Serkan Bedir, Özcan Belül, Aynur Karasu, Mustafa Öz, Hilmi Evren, Erbil Karaman, Damla Hacıoğlu, İsmail Aktaş, Ercivan Dudu, Salih Tuna, Şenol Çağlayan, Zeynep Çam, Hüseyin Kolaylı, Hatice Aydın, Nurten Kocabaş, Sayim Ay, Tülay Birer, Metin Oktay Örçen, Aysen Canseven, Adnan Aslan, Hüsnü Yüksel, Necati Yüksel, Ayşe Arslan, Şükriye Yüksel, Murat Yüksel, Yılmaz Aktaş, Ali Azgan Cengiz, Behçet Bıçakçı, Salih Kır.
TOPÇULAR 
İlçe Delegeleri: Erdinç Doğan, Şehmus Doğan, Veysi Altunışık, Felemez Altunışık, Şemsettin Saral. 
Ön seçim delegeleri: Sait Doğan, Mehmet Yalçın, Sayim Akarsu, İslam Gül, A.Gani Doğan, Adnan Altunışık, Recep Küçük, Yusuf Küçük, Bahattin Aydın, Zafer Akarsu, Kazım Doğan, Fikret Turan, Fatih Altunışık, Mustafa Saçak, Hasan Karslı, Tacettin Demiral, Nazmi Yazar.
TÜYSÜZLER
İl delegeleri: Bedri Çiftçi, Şenol Obay, Ali Rıza Başyurt
Ön seçim delegeleri: Hikmet Aracı, Ali Kaya, Halil İbrahim Köseoğlu, Mutlu Pompa, Tayfun Kami, Barış Erdem Dönmez, İsa Aktaş

YENİDOĞAN
İl delegeleri: Hüseyin Okur, Selçuk Kurcan, Yaşar Atmaca, Naim Tan, Saim Erdem, Serkan Kaya, Güvenç Acar
Ön seçim delegeleri: Hatice Alytınbaş, İlhan Altun, Düzgün Alkan, Duygu Arduç, Nuri Çakmak, Ahmet Çatal, Cihan Demir, Ahmet Dikense, Ali Fırıncı, Nurten Gül, Fahrettin Kaba, Erhan kasap, Derya Uçar, Zeki Keskin, İlhan Koygun, Serkan Kurcan, Feranur Okutan, Fevzi Özkol, Safiye Toprak, Kemal Timur, Rahmi Küpçü, Neziha Türk, Çelik Kızılcık, Zeki Tufan, Mehmet Sultan.

YENİŞEHİR

İlçe delegeleri: Halis Dedekoç, Kenan Konca, Fatih Ayyıldız, Aziz Bakır, Selda Koç, Fazlı Meşe, Önder Öztürk, Mehmet Alkız, Yaşar Ercan, Yaşar Kul, Sezgin Öztan Tuncay, İlhan Gürkan, Selda Koç, Adem Yılmaz. 
Ön seçim delegeleri: Aşır Açıkgöz, Hayati Adıyaman, Abdülkadir Akarsu, Şener Karadenizli, Süleyman Akbaba, Sedat Akbuğa, Nevzat Albaş, Hüseyin Altundağ, Saliha Ay, Orhan Baş, Engin Biçer, Ünal Çelebi, murat Çomakoğlu, Mehmet Çolakoğlu, Yaşar Değirmencioğlu, Erdi Demirtaş, Özlem Fidan, Hüseyin Gümüş, Güvenç Karamak, Kadir Günister, Harun karaca, Gülhan Karamak, Murat Kardaş, İsmet kula, Hüseyin meşe, Yeliz Oruç, Recep Öner, Savaş Özkan, Abdullah Sar, Birol Seçkin, Ziya Tazcıoğlu, Cem Tavcı, Sinan Uçar, Mustafa Uğur, Ayşegül Yılmaz, Murat Yıldırım, Enis Üstüntaş, Ebru Şen, İsmail Pekcan, Emrah Öz, Şemsettin Orhan, Davut Kocagöz, Hüseyin Keskin, Merve Dilek, Metin Çakır, Filiz Ayyıldız, Emrah Altundağ, Ali Akbaba, Sadi Altaş, Mehmet Açık, Nuriye Balaban, Burhan Baş, Ramazan Aygün, Recep Öner, Nihat Çelik, Teffik Okumuş, İrfan Kamış. 
AKMEŞE ATATÜRK
İlçe Delegeleri: Cavit Ayaz ve Turgut Kocaak. 
Ön seçim delegeleri: Nazım Özten, Sedat Ercan, Ali Korkusuz, Bedri Karaman. 
AKMEŞE CUMHURİYET
İlçe delegeleri: Emrah Efe ve Erol Özkan. 
Ön seçim delegeleri: Halil Akdağ, Ahmet Eşsiz, Hüseyin Kozluca, Sami Engin, Tekin Kılıç.

TEPEKÖY
İlçe Delegeleri: Demet Karaman, Zeliha Özer, Sadık Yıldız, Mehmet Boz, Fahri Kocakaplan, Bulut Toksöyler, Ziya Karaman.
Önseçim delegeleri: Önder Karaman, Hüseyin Tolga Akkoç, Haşim Çiçek, Mustafa Dokuz, Fikri Demirdağ, Yakup Özer, Hızır Yılmaz, Ömer Kaçağan, Recep Mete Toksöyle, Rıza Tuzgu, Murat Erdem, Bahadır Solmaz, Özcan Mümin Gümüşgöz,  Erdal Kahraman, Münevver Yıldız, Talip Göktaş, İbrahim Durmuş, Ünal Gülmez, Saffet Karakuzu, Murat İnce, Erdal Yasavur, Gazi Mutlu, Sıtkı Örengül, Hayal Taşkın, Gülhane Çiçek
 

 

Bu haber toplam 2246 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.