1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Eski yöneticiler Sefa Sirmen’i ikna turunda
Eski yöneticiler Sefa Sirmen’i ikna turunda

Eski yöneticiler Sefa Sirmen’i ikna turunda

Bir taraftan Kocaelispor FK’nın kuruluş çalışmaları devam ederken, diğer taraftan Kocaelisporlu eski yöneticiler kulübü kapatmamak için uğraş veriyor. Hikmet Erenkaya, Mehmet Tüysüz, Mehmet..

A+A-

Bir taraftan Kocaelispor FK’nın kuruluş çalışmaları devam ederken, diğer taraftan Kocaelisporlu eski yöneticiler kulübü kapatmamak için uğraş veriyor. Hikmet Erenkaya, Mehmet Tüysüz, Mehmet Pehlivan, Ziver Gül, Ferit Ataman ve Cenap Yener’den oluşan eski yönetici heyetinin bugün veya yarın KEV Yönetim -Kurulu Başkanı Sefa Sirmen’i ziyaret edip tesislerin Büyükşehir’e devredilmesiyle ilgili ikna etmeye çalışacaklar. Eski yöneticiler eski borçtan kurtulmanın, Kocaelispor’u yaşatmanın tek yolunun bu olduğunu düşünüyorlar.

KEV Genel Kurulu olur vermeli

KEV Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Sirmen ile yapılacak görüşmeden olumlu bir sonuç bekleniyor. Daha sonra KEV Genel Kurulu olağanüstü toplantıya çağırılacak.  Devir işlemi için ilk adım genel kurulun onayı. KEV Genel Kurulu’nun 71 üyesi bulunuyor. Devir işlemlerinin başlatılması için 36 üyenin olur vermesi gerekiyor. KEV genel kurulunu Kocaelispor’un eski başkan ve yöneticileri oluşturuyor. Olayın genel kurula gelmesi halinde onay için gerekli çoğunluğa ulaşılmasının büyük bir olasılık olduğu belirtiliyor.

İşte KEV Genel Kurul Üyeleri:

Sefa Sirmen, Nevin Gencal, İbrahim Bingül, Necdet Akar, Hikmet Erenkaya, Zeynel Abidin Başlak, Hayati Terzi, Yücel Boran, Nazif Çanakçılı, Halit Toraman, Yusuf Ziya Kasım, Müfit Ulubay, Halim Aras, Yusuf Dayı, Müfit Yıldırımalp, Halidun Rodoslu, Yalçın Yalta, Mustafa Turan, H. Mete Alp, Veysi A. Yavuz, Mustafa Soyer, Fuat Taşer, Uran Bilgisu, Mustafa Gençoğlu, Ferit Ataman, Turan Sarı, Murat Sirmen, Erol Köse, Tanzer Ünal, Murat Güven, Erol Kolaylı, T. Metin Alan, Metin Uçar, Cevdet Bağdat, Süleyman Yıldırım, Mesut Baki Efe, Bülent İlter, Sinan Özbay, Mehmet Seymenbaşı, Bülent Atasayan, Sezer Komsuoğlu, Mehmet Çetintaş, Burhan Kasım, Savaş Ceylan, Bekir Halefler, Sami Pekdemir, Cengiz Sarıbay, Alper Ekmekçibaşı, S. İsmet Çiğit, Lale Tığ, Alparslan Seymen, Feridun Güray, Kenan Yenilmez, Ali Kemal Yaşar, Rıdvan Alyörük, Kazım Çimen, Ahmet Topçu, Rasim Su, Kadri Veziroğlu,  Sadettin Önvural, Özkul İpek, Kadir Kurt, Rıza Sirmen, Meral Türkçakal, İsmet Kaya, Fikret Toker, Onur Kumbaracıbaşı, İsmail Kalkandelen, Nuh Eskiyapan, Zafer Utkan, İshak Kolaylı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.