1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Gölcük Aile Konak hekim kadrosunu güçlendirdi
Gölcük Aile Konak hekim kadrosunu güçlendirdi

Gölcük Aile Konak hekim kadrosunu güçlendirdi

Gölcük’te beş yıldır hizmetlerine hız kesmeden devam eden Aile Konak Hastanesi, hekim kadrosuna üçüncü kulak burun boğaz uzmanı, ikinci nörolog, üroloji, diş hekimi ve acil hekimi dahil ederek kadrosunu güçlendirdi.

A+A-

Beşinci yılında yükselmeye devam eden Aile Konak Hastanesi, Gebze, Sakarya ve Gölcük Hastaneleri ile birlikte Donanma’da bulunan Tıp Merkezi ile hizmetlerine aralıksız devam ediyor. 2019 yılına hızlı bir giriş yapan hastane, kulak burun boğazda kadrosunu üçe, nöroloji kadrosunu ikiye çıkararak, yeni üroloji, diş hekimi ve acil hekimiyle kadrosunu güçlendirdi. Düzenlediği basın toplantısıyla yeni hekimlerini tanıtan Aile Konak Hastanesi yönetimi de toplantıda hazır bulundu.

HEDEF GÜZEL İŞLERE İMZA ATMAK
Gebze Konak, Sakarya Konak, Gölcük Aile Konak Hastaneleri yönetim kurulu başkanı Dr. Şahin Talus, yönetim kurulu üyesi ve başhekim Op. Dr. M. Veysel Besnili ve yönetim kurulu üyesi Op. Dr. Metin Göklü’nün katılımıyla gerçekleşen basın toplantısında, yeni hekimlerin tanıtılmasının yanı sıra hastanenin 2019 yılı hedefleri konuşuldu. Toplantıda söz alan Aile Konak Hastanesi İdari Direktörü Dr. Şahin Talus, “2019 yılında güçlü hekim kadromuzla Başiskele, Gölcük ve Karamürsel hasta potansiyelimizi artıracak hedeflere yöneldik, ayrıca Gebze ve Sakarya’da bulunan hastanelerimizle zincir hastane olma yolunda ilerliyoruz. Hedefimiz 20 yıllık sağlık tecrübemizi kullanarak, sağlıkta kaliteli ve güzel işlere imza atmak” dedi.

img_4991.jpg

BİN 100 EKİP ARKADAŞIMIZ VAR
Talus şu ifadelere yer verdi: “3-5 arkadaşlarımızla başladığımız bu yolda bugün bin 100 ekip arkadaşımız var. Bugün 5 doktorumuzu da bünyemize kattık. Hekimlerin oluşturduğu hastanemizle yola devam ediyoruz. Sizlerle olmaktan mutluyuz. Elimizden geldiğince etik koşullarda hizmet veriyoruz. Başiskele’deki hastanenin mimarisi bitti. Mayıs ayında projemize başlayacağız. Biz bu grup ile hem Başiskele hem de yaşlı bakım merkezimizi faaliyete geçireceğiz.”

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Ali Fuat VARLI kimdir?
1983 yılında Antalya doğan KBB uzmanı Op. Dr. Ali Fuat VARLI, 2008 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2008-2014 yılları arasında Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde  uzmanlık eğitimini tamamladı. Sırasıyla, 2008 yılında Ağrı Patnos 1 No’lu Sağlık Ocağı, 2014-2019 yılları arasında Karamürsel Devlet Hastanesi’nde KBB uzmanı olarak görev yapan Op. Dr. Ali Fuat VARLI , Türk KBB ve Baş Boyun Cerrahisi ve yüz Plasitk Cerrahi Dernekleri’ne üyedir. İyi derecede İngilizce ve İsvveçce bilen  VARLI, evli ve bir çocuk babasıdır.

Üroloji uzmanı Op. Dr. Namık BADUR kimdir?
1980 yılında Bafra’da doğan Üroloji uzmanı Op. Dr. Namık BADUR, 2004 yılında Kocaeli üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2010 yılında Fırat Üniversitesi’nde uzmanlık eğitimini  tamamladı. 2011-2013 yılları arasında Bingöl Devlet Hastanesi, 2013-2018 yılları arasında Düzce Devlet Hastanesi, 2018-2019 yılları arasında Gemlik Devlet Hastanesi’nde Üroloji uzmanı olatak görev aldı. Endoüroloji Derneği, Türk Üroloji Derneği üyesi olan BADUR, evli ve 3 çocuk babasıdır. İyi derecede inglizce bilen Üroloji uzmanı Op. Dr. Namık Badur, endoüroloji, prostat hastalıkları, mesane tümörleri ve böbrek taşı hastalıklarıyla ilgilidir.

Nöroloji uzmanı Dr. Nazanin HASSANZADEH kimdir?
1982 Tebriz doğumlu olan Nöroloji uzmanı Dr. Nazanin Hassanzadeh,  2007 yılında Tebriz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2017 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi’nde uzmanlık eğitimini tamamladı. 2008-2010 yılları arasında Tebriz Sina Hospital Acil Bölümünde, 2017-2018 yılları arasında İstanbul Medicel Tıp Merkezi’nde Nörolog olarak görev almıştır. Türk Nöroloji Derneği üyesi olan HASSANZADEH, iyi derecede İngilizce, Farsça ve Arapça bilmektedir.

Diş Hekimi Sena SAKIN kimdir?
1996 Bursa doğumlu olan diş hekimi Sena SAKIN, 2018 yılında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nden mezun oldu. Kocaeli Diş Hekimleri Odası’na üye olan Sena SAKIN iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Acil Hekimi Dr. Hakan Kara Kimdir?
1977 Eskişehir doğumlu. 2002’de GATA’dan mezun oldu. silahlı kuvvetlerde 15 yıl hizmet verdi. Evli 2 çocuk babası.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.