Kocaeli 0°C- 30 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

06 Kasım 2011, 00:00 TSİ - İzmit Kent Haberleri

Akıllı trafik ışıkları, trafiği daha beter etti

5 günlük Kurban Bayramı tatilinin başlamasıyla birlikte hem şehir merkezinde, hem de D-100 karayolunda trafik felç oldu. Cuma günü ve dün şehir merkezinde kimse yerinden kımıldayamazken, D-100 karayolunda Derince-Kartepe arasında kilometrelerce kuyruk oluştu.

YENİ IŞIKLAR FOS ÇIKTI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Karayolları’nın ortak çalışmasıyla trafik sıkışıklığını önlemek amacıyla D-100’deki tüm sinyalizasyon değiştirilmiş, yoğunluğa göre yanıp sönen ışıklar konulmuştu. Ancak bu sistemin hiç işe yaramadığı, trafiğin daha çok aksamasına neden olduğu da anlaşılmış oldu. D-100 karayolunda bayram öncesi doğuya doğru yaşanan yoğunluğun, bayram sonu batıya doğru yaşanması bekleniyor. Bu nedenle tatilcilerin dönüşlerini son güne bırakmamaları öneriliyor.

06 Kasım 2011,00:00 TSİ - Kocaeli / İzmit Kent Haberleri
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

Yorumlar

  • 1

    Balkanli- Doğru yaptıkları bir iş göstersenize. Bir de izmit girişlerinde otoyoldan ayrımlarda izmit yerine kocaeli yazdılar. İl hudutları içi her yer kocaeli. Bunu bile bilmiyorlar.

    Yanıtla Beğen 06 Kasım, 11:22

  • 2

    Derinceli- Halkevi durağı sakarya istikametinde otobüs durağını genişletmedikçe transit yol bir işe yaramıyor yetkililer geleceği biraz görebilseydi keşke.

    Yanıtla Beğen 05 Kasım, 17:34

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !