Kocaeli 17°C- 25 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

27 Ocak 2014, 13:30 TSİ -Kocaeli Kültür Sanat

Çıkmaz sokak çocukları

Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Mart ayında Amerikalı ünlü yazar ve yönetmen Lyle Kessler’in “Çıkmaz Sokak Çocukları” adlı ölümsüz eserini...

Çıkmaz sokak çocukları
Foto, Özgür Kocaeli

Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Mart ayında Amerikalı ünlü yazar ve yönetmen Lyle Kessler’in “Çıkmaz Sokak Çocukları” adlı ölümsüz eserini sahneleyecek.

ŞİDDET VE YOKSULLUĞUN GÖLGESİNDE

Halen Broadway’de sahnelenen ve gişe rekorları kıran oyun, 1980’li yıllarda Kuzey Philadelphia’nın varoş bir semtinin kırık dökük bir evinde son derece zor şartlarda yaşayan iki kardeşin şiddet ve yoksulluk sarmalındaki hayatlarını konu ediyor.

MEHMET ÇEVİK İMZASI İLE

Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Çevik’in yorumuyla sahnelenecek oyunda Şehir Tiyatroları sanatçılarından Levent Muradoğlu, Çağrı Mengüç ve Aydın Sigalı rol alıyor. Halen yoğun şekilde prova çalışmalarının devam ettiği ‘Çıkmaz Sokak Çocukları’nın yönetmen yardımcılığı görevinde Aslı Yiğit bulunuyor. Müzikleri Murat Gedikli tarafından yapılan oyunun ışık tasarımında Cafer Yiğiter, dekor tasarımında Behlüldane Tor, kostüm tasarımında ise Meltem Günaydın yer alıyor.

27 Ocak 2014,13:30 TSİ - Kocaeli Kültür Sanat
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !