Kocaeli 17°C- 25 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

06 Aralık 2013, 14:21 TSİ -Kocaeli Kent Haberleri

Değirmendere’den tek araçla İzmit’e ulaşım

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi vatandaşlardan gelen talep doğrultusunda Gölcük Kalıcı Konutları ile İzmit arasında otobüs seferi başlattı. Daha önce Gölcük-İzmit...

Değirmendere’den tek araçla İzmit’e ulaşım
Foto, Özgür Kocaeli

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi vatandaşlardan gelen talep doğrultusunda Gölcük Kalıcı Konutları ile İzmit arasında otobüs seferi başlattı. Daha önce Gölcük-İzmit arasında aktarmalı olarak ulaşımlarını sağlayan vatandaşlar artık tek araç kullanıyor.

DOĞALGAZLI, KLİMALI OTOBÜS

Büyükşehir Belediyesi’nin kamunun hizmetine sunduğu 710 numaralı otobüs, özellikle ikametin yoğun olduğu Gölcük Kalıcı Konutları sakinlerine rahat nefes aldırdı. Vatandaşlar şimdi Büyükşehir’in tahsis ettiği çevre dostu doğalgazlı, klimalı ve engellilerin kullanımına da uygun olan bu otobüsle konforlu ulaşımın tadını çıkarıyor. Üstelik tek araç kullanıldığı için bu rahatlık vatandaşın cebine de yansıyor.

710 NUMARALI HATTIN GÜZERGAHI

Değirmendere Belediye Garajından hareket eden otobüs, Değirmendere Kalıcı Konutları, Koray Aydın, Yüksek Okul, Düzağaç Mahallesi Cami Önü, TOKİ Konutları, Kervansaray Cami Önü, Sağlık Ocağı, Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi, İhsaniye Lisesi, Gölcük Emniyet Müdürlüğü, Ulu Cami, D-130 Eski yoldan Sekapark Batı Terminali’ne ulaşıyor. Batı Terminali’nden hareket eden hat, Değirmendere Belediye Garajı’na kadar aynı güzergahı kullanıyor.  

Vatandaşlar, İzmit Batı Terminali ve Gölcük Kalıcı Konutları’ndan hafta içi 45 dakikada bir, hafta sonu ise saatte bir bu hattı kullanabiliyor.

06 Aralık 2013,14:21 TSİ - Kocaeli Kent Haberleri
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !