Kocaeli 10°C- 20 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

24 Eylül 2011, 11:39 TSİ - İzmit Kent Haberleri

Değirmendere’ye Gaye Eczanesi

Ecz. Gaye Genç’in sahibi olduğu Gaye Eczanesi, Değirmendere’de hizmete açıldı.

Yüzbaşılar Mahallesi Yüzbaşılar Sağlık Merkezi yanında hizmet verecek Gaye Eczanesi’nin açılışına siyaset ve iş dünyasından çok sayıda kişi katıldı. Gaye Eczanesi’nin açılış kurdelesini kesen Gölcük Belediyesi Başkan Yardımcısı Hasan Özer, ilçenin sağlık sektöründe hizmet verecek yeni bir kurumun hizmete girmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gölcük belediye Meclisi Üyesi Mehmet Zeki Tiryaki, Yüzbaşılar Muhtarı Haydar Akgüngör ile birlikte çok sayıda davetli de Gaye Eczanesi’nin açılında hazır bulundu.

Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ni bitiren, aslen Gölcüklü olan Ecz. Gaye Genç, uzun yıllar Deva İlaç’ta yöneticilik yaptı, bu sektörün içinde yer aldı. Genç, kendine ait eczaneyi de Değirmendere’de faaliyete geçirdi. 1980’li yıllarda Gölcük Belediye Meclisi üyeliği de yapan Av. Oktay Gülelçe’nin kızı olan Gaye Genç, Şişli Terakki Lisesi’nde Kimya Öğretmenliği yapan Melih Genç ile evli ve bir çocuk annesi.

24 Eylül 2011,11:39 TSİ - Kocaeli / İzmit Kent Haberleri
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !