Kocaeli 0°C- 30 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

18 Aralık 2013, 14:10 TSİ -Kocaeli Spor

Doğan, Şirintepe’de

İlişkili Konular

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Şirintepespor Kulübü’nü ziyaret etti. Başkan Doğan’ın ziyaretinde AKP İzmit İlçe SKM Sorumlusu Mevlüt Akdoğan,...

Doğan, Şirintepe’de
Foto, Özgür Kocaeli

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Şirintepespor Kulübü’nü ziyaret etti. Başkan Doğan’ın ziyaretinde AKP İzmit İlçe SKM Sorumlusu Mevlüt Akdoğan, Şirintepe Mahalle Temsilcisi Aslı Kızılkaya da hazır bulundu. Doğan’la sohbet eden sporcular, ziyaretten dolayı oldukça memnun kaldıklarını kaydederek, spora olan hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Halkın en iyisine layık olduğunu belirten Doğan, “Göreve geldikten sonra hiçbir ayrım yapmadan herkesin belediye başkanı olduk. Hakkı hukuku koruduk. Bu görevler bir emanet. Doğru işler yapıyoruz. Enerjimiz var, masa başında belediye başkanlığı yapmıyoruz. Her zaman sahada vatandaşın sorunlarını dinliyoruz. Düzenli olarak her hafta birim müdürlerimizle mahallelerde incelemeler yapıyoruz. Bayrağımızı, cumhuriyetimizi, milli manevi değerlerimizi emin ellere teslim etmek için çalışıyoruz” dedi.

Sporcuların okullarını ihmal etmemeleri gerektiğine ve sağlıklarına dikkat etmelerini de isteyen Başkan Doğan, “Bunları belediye başkanı olarak değil bir ağabeyiniz olarak söylüyorum. Kendinize dikkat edin, sağlığınıza dikkat edin eğitimlerinizi aksatmayın. Sporcu dostu bir belediye ve belediye başkanı olarak sizler için önemli işlere imza attık. Türkiye’nin amatör spora yapılan en büyük yatırımı yaptık, Cephanelik Spor Kompleksi’ni hizmete açtık. Bisiklete önem verdik ve gerek bisiklet yolları gerekse Bisiklet Trafik Eğitim Merkezi ile bu konudaki çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Amatör spor kulüplerine destek olduk, destek olmaya da devam ediyoruz. Semt sahaları yaptık. 4 tane satranç okulu açtık.  Önümüzdeki dönem daha güzellerini yapacağız. Şirintepe bölgesinde yaptığımız çok güzel çalışmalar var. En güzel örneklerimizden birisi de Ekopark’tır. Atıl durumda olan bir alanı çok güzel bir alana dönüştürdük. Bunları hiçbir karşılık beklemeden halkımız için yaptık” şeklinde konuştu.

18 Aralık 2013,14:10 TSİ - Kocaeli Spor
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !