Kocaeli 10°C- 23 Kas, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

17 Aralık 2012, 13:32 TSİ - İzmit Eğitim

Fevzi Çakmak’ın ilk tanışma kahvaltısı

İlişkili Konular

İzmit Fevzi Çakmak İlkokulu Aile Birliğinin ilk kez düzenlediği öğretmen ve velilerle kahvaltılı tanışma toplantısı dün Sahan Lokantasında yapıldı. Okul...

Fevzi Çakmak’ın ilk tanışma kahvaltısı
Foto, Özgür Kocaeli

İzmit Fevzi Çakmak İlkokulu Aile Birliğinin ilk kez düzenlediği öğretmen ve velilerle kahvaltılı tanışma toplantısı dün Sahan Lokantasında yapıldı.

Okul Aile Birliği Başkanı Filiz Birol, yönetim kurulu üyeleri Fatma Akal, Canan Karga, Gülşah Uzuner, Ayşegül Gencer, Neşe Kılıç, Sevil Özdemir ve Selvihan Demirtürk’ün ev sahipliğindeki tanışma kahvaltısına Okul Müdürü Reşat Nuri Akkoyun, Müdür Yardımcısı Zeki Yirmibeşoğlu, öğretmenler Nazife Üldaş ve İlknur Çiğdem ile öğrenci velisi kadınlar katıldı.

Okul Müdürü Akkoyun, ilk kez düzenlenen tanışma kahvaltısında Aile Birliği yöneticilerini kutladı; okul idaresi, öğretmenler ve veliler arasında kaynaşma sağlamak amacıyla bu tür toplantıların artarak devam ettirileceğini söyledi. Aile Birliği Başkanı Birol da Fevzi Çakmak ailesi olarak bir araya gelmeyi sürdüreceklerini, ocuk ayının ikinci haftasında Abant-Gölcük yaylasına, 30 Mart’ta da Safranbolu gezisi yapacaklarını söyledi.

Tanışma kahvaltısında okul ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla çikolata ikramı da yapıldı. 

17 Aralık 2012,13:32 TSİ - Kocaeli / İzmit Eğitim
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !