Kocaeli 10°C- 22 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

15 Kasım 2009, 05:00 TSİ - İzmit

Haldızlar Otomotiv’den yeni Peugeot Showroom

Haldızlar Otomotiv, bayisi olduğu Peugeot sahiplerini daha iyi imkanlarla servis ve satış imkanı sunacağı Yeni Gölcük Yolu üzerindeki showroomunu yeniden düzenleyip açtı.
Sanayi Mahallesi D-130 karayolunu Yanyol Caddesi No:B159 adresindeki Peugeot Showroom’da Haldızlar Otomotiv satış, servis, yedek parça, kaporta; boya, ikinci el ve sigortacılık hizmetlerini bir noktadan müşterilerine uilaştıran hizmet sunuyor.
Peugeot’nun marka standartları doğrultusunda Blue Box konseptine uygun olarak tasarlanan Haldızlhar Otomotiv’in yeni plazası 2500 metrekare kapalı alanda oluşturuldu. 1979 yılında Sakarya Karasu’nda kurulan Haldız İnşaat, daha sonra 1990’dan bu yana faaliyetini İzmit’te sürdürdü, bünyesine yeni kuruluşları da kattı. Mazda’nın da bayisi olan Haldızlar Otomotiv, önceleri Teknik Oto bünyesindeki Peugeot’nun bayiliğini de aldı.
Haldızlar Otomotiv’in Peugeot Showroom’unda 29 kişilik profesyonel ekip görev yapıyor.
Peugeot’nun yeni satış merkezinde 107 206 plus, 207, 308, 407 ve diğer model araçları, istenildiğinde cip haline dönüşen modeli ile ticari ürünler Viper, Partner ve Boxer tipi araçların satışı yapılıyor.
Macit Haldız’ın başkanı olduğu Peugeot Haldızlar’da Abdurrahman Ay (Genel Müdür), Orhan Arasoğlu (Genel Müdür Yardımcısı), Yılmaz Kalyoncu (Satış Müdürü), Cihan Laztürk, Pınar Küçükali (Satış Danışmanı), Levent Kalaycı (Filo Satış Sorumlusu), Fırat Penez (İletişim) yer alıyor.

15 Kasım 2009,05:00 TSİ - Kocaeli / İzmit
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !