Kocaeli 10°C- 22 Kas, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

24 Temmuz 2013, 11:01 TSİ -Kocaeli Yaşam

Hasta evinde iftar yaptılar

İlişkili Konular

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Hasan Aydınlık, Kocaeli Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Adem Çakır, Genel Sekreterlik Evde Sağlık...

Hasta evinde iftar yaptılar
Foto, Özgür Kocaeli

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Hasan Aydınlık, Kocaeli Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Adem Çakır, Genel Sekreterlik Evde Sağlık Birim Sorumlusu Halide Varol ve Basın ve Halkla İlişkiler Birim Sorumlusu Merziye Portakal Kasap, Kocaeli Devlet Hastanesi Evde Sağlık ekibinin düzenli olarak takip ettiği Kemalettin Çetinkaya adlı hastayı evinde ziyaret ederek,  iftarını hasta yakınları ile birlikte açtılar.

Kocaeli Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Adem Çakır, hastanın durumu ile ilgili bilgi verdi, “Üç ay önce damar tıkanıklığı sebebiyle bacağı ampute edilen, 68 yaşındaki Kemal Çetinkaya adlı hastamız, hastanemiz Evde Sağlık Biriminde görevli ekiplerimiz tarafından düzenli olarak takip edilmekte ve pansuman işlemi yapılmaktadır.” dedi.

Hasta ve yakınları ile yakından ilgilenen Dr. Hasan Aydınlık da, “Fırsatımız olduğu müddetçe hasta ve yakınlarına ziyaretlerimize devam edeceğiz” deiye konuştu. Hasta yakınları da bu ziyaret ve birlikte yapılan iftarın kendileri ve hastaları için moral olduğunu söyledi.

24 Temmuz 2013,11:01 TSİ - Kocaeli Yaşam
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !