Kocaeli 17°C- 26 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

05 Kasım 2011, 01:00 TSİ - İzmit Polis - Adliye

İğrenç ilişkiler; ciddi iddialar

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekiplerinin bir ihbar üzerine İzmit şehir merkezinde gerçekleştirdiği operasyon,  çok iğrenç ilişkileri ve fuhuş organizasyonunu ortaya çıkarttı.

ANNE, OĞLUNU ŞİKAYET ETTİ

Kocaeli polisinin operasyonu, gördüklerini hazmedemeyen bir annenin, öz oğlunu ihbarı ile başladı. Anne F. D. öz oğlu  Cihan A.’(26)nın İzmit’te öz teyzesi Ayşe Ö.(24) ile karı-koca hayatı yaşadığını, Cihan A.’nın diğer teyzesi  C. A.’yı da başka erkeklere para karşılığı pazarladığını polise ihbar etti.

İKİ ESİR KADIN DA BULUNDU

Anne F. D.’nin başka bir ilde yaşadığı, İzmit’e oğluna misafir gelince, oğlunun teyzelerinden biri ile ilişki içinde olduğunu, birini de fuhuşa sürüklediğini gördüğü öğrenildi. İhbar üzerine harekete geçen polis, Cihan A.’nın Ankara ve İzmir’den gelen iki genç kadını da fuhuşa zorladığı ortaya çıktı.  19 yaşındaki E. B. G. ile 25 yaşındaki A. A. isimli iki kadın, iddiaları doğruladı, “Cihan A. bizi ormana götürdü. Çırılçıplak soyup, ağaca bağladı. İşkence yaparak zorla fuhuşa sürükledi” dediler.

DÖRT KİŞİ TUTUKLANDI

Polis, Cihan A. ile birlikte, karı-koca hayatı yaşadığı teyzesi  Ayşe Ö.’yü,  internet üzerinden kandırdıkları iki kızı  fuhuş yaptırması için Cihan A.’ye teslim etmekle suçlanan Mustafa S., İsmet A. ve Muhammet Ç. isimli şahısları gözaltına aldı. “Zorla fuhuş yaptırmak, fuhuşa yer temin etmek, darp, cebir ve kişiyi hürriyetinden yoksun bırakmak”la suçlanan 5 sanık, dün adalete teslim edildi. İsmet A. dışındaki 4 sanık tutuklandı. Zorla fuhuşa sürüklendiği iddia edilen iki genç kadın da ailelerine teslim edildi.

(Gökhan Karabulut)

05 Kasım 2011,01:00 TSİ - Kocaeli / İzmit Polis - Adliye
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

Yorumlar

  • 1

    Murat- Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur. Bu cümleyi kim söylemiş,düşünün. Bu cümlenin verdiği mesajı bu olayla karşılaştırın. Benim gördüğüm,türk toplumu istisnalar hariç a\\\'dan z\\\'ye seks manyağı olmuş. Bela,musibet ve felaketleri bekleyin. Allah kurunun yanında yaşlarında yanmasından muhafaza buyursun. Amin.

    Yanıtla Beğen 05 Kasım, 13:42

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !