Kocaeli 10°C- 23 Kas, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

18 Mayıs 2008, 05:00 TSİ - İzmit

İzmit’te Özel Çocuk Hastanesi

İzmit şehir merkezinde, Alemdar Caddesi No.8 (Altınnal Oteli karşısı) adresinde kurulan Özel İlgi Çocuk Sağlığı Merkezi dün törenle hizmete açıldı. Uzman doktorlar Dr. İsmail Pehlivan, Dr.Yusuf Çalışkol ve Dr.Hüseyin Aktürk ile Yaşar Ellialtı’nın ortaklığında kurulan hastane, şehir merkezinde önemli bir eksikliği giderecek.


24 SAAT KESİNTİSİZ HİZMET


Özel İlgi Çocuk Merkezi’nin açılışına Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu, İzmit Saraybahçe Belediye Başkanı Yenice, Bekirpaşa Belediye Başkanı Köktürk, İl Müftüsü Hikmet Kutlu ile çok sayıda davetli katıldı. Tesisin Başhekimliğini üstlenen Dr. İsmail Pehlivan, “İlimizde çocuk sağlığı konusunda 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verecek böyle bir tesis ilk kez kuruluyor. Böyle bir tesisi kentimize kazandırdığımız için gururluyuz” dedi.


25-40 YTL ÜCRET


Alemdar Caddesi’nin alt kesiminde bulunan, bir kaç ay öncesine kadar harabe halde olan binanın yeni baştan inşasıyla kurulan Özel İlgi Çocuk Sağlığı Merkezi’nde 6 muayene odası, acil servis, müşahade odası, röntgen, laboratuvar bulunuyor. Muayene için (324 70 00) numaralı telefondan randevu almak da mümkün. Sosyal güvencesi bulunanlar 25 YTL katkı payı ödeyerek, sosyal güvencesi olmayanlar da 40 YTL ücret ödeyerek, çocuklarının muayenesini yaptırabilecekler.

18 Mayıs 2008,05:00 TSİ - Kocaeli / İzmit
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

Yorumlar

 • 1

  Hayal- Ben ismail beye götürüyorum buraya yeni taşındık nasıl acaba bi bilgisi olan var nmı.

  Yanıtla Beğen 02 Eylül, 10:09

 • 2

  - Akıllı konuş ümit misin nesin.

  Yanıtla Beğen 23 Eylül, 14:18

 • 3

  Signem-demir- Sevgili doktorumuz Yusuf  Çalışkola bize ve diğer bütün hastalarına gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok ama çok teşekkür ediyorum kızımı 10aylık olana kadar 6 tane doktora götürdüm en sonunda sevgili doktorumuz  YUSUF ÇALIŞKOL  ile tanıştık18 yaşına kadar siz bizi bırakmadığınız takdirde sizinleyiz iyiki varsınız....

  Yanıtla Beğen 08 Şubat, 11:25

 • 4

  Ercan-tuna- herşey için çok sağolun boşuna dememiş atamız beni türk doktorlarına emanet edin diye iyiki burası açıldı çocuğumu her getirdiğimde ilgi alaka 10 numara doktorlarda öyle allah hepsinden razı olsun başımızdan eksik etmesin

  Yanıtla Beğen 05 Mayıs, 00:49

 • 5

  Fatma-ese- oglum sefa sizin hastanenizde muayene oldu.sizden gördümüz ilgiden cok memnunuz .başarılı bi ekip oluşturdugunuz için size cok teşekkürler ayrıca yusuf beye çok çok teşşekür ederim  başarılar dilerim.

  Yanıtla Beğen 28 Eylül, 19:57

 • 6

  Hamdi-seker- 2001senesınde kızım dunyaya geldı once ALLAH SONRA ISMAIL BEY SAYESIN DE IYI OLDU IYIKI VARSINIZ gebzeden ayrıldıhınıza cok uzulduk aılece sonsuz tesekkurler  SEKER AILESI SIZI UNUTMAYACAK

  Yanıtla Beğen 12 Temmuz, 13:14

 • 7

  Mustafa-yilmaz- Dr Yusuf Bey ve diğer arkadaşlarına halkımıza böyle bir tesisi ve hizmeti kazandırdıkları için çok teşekkür ederiz.

  Yanıtla Beğen 27 Haziran, 12:15

 • 8

  Ayse-akgunes- dr.YUSUF ÇALISKOL'a oglumun doğumundan beri,, teşekkürü bır borc bılmekteyim OGLUM ve kendı adıma.ALLAH basımızdan eksık etmesın..bu ülke YUSUF BEY gıbı nice doktorlar yetiştirsin..

  Yanıtla Beğen 30 Mayıs, 21:48

 • 9

  Cagri-yuksel-balci- Özel hastane açılması bizim ve kızmız için iyi oldu.Kızım 3günlüktü Dr.ismail Bey le tanıştık ve 3 yıldırda sürekli kendilerine muayene oluyoruz.İyiki varsınız İsmail bey.

  Yanıtla Beğen 29 Mayıs, 03:25

 • 10

  Sukran-solmaz- Siz nerede görevlisiniz biz oradayız  HÜSEYİN AKTÜRK. Açtığınız hastane hayırlı olsun size ve ortaklarınıza saygılarımızı sunar başarılarınızın devamını dileriz.

  Yanıtla Beğen 26 Mayıs, 12:44

 • 11

  Derinceli- Hüseyin Aktürk e başarılar dilerim kendisi çok başarılı bir doktor ayni zamanda çok iyi bir insan ALLAH yolunu açık etsin.

  Yanıtla Beğen 22 Mayıs, 14:45

 • 12

  Kadir-cansever- özel çocuk hastanesini açan doktorımızı kutluyorum başarılar dilerim özellikle dr. hüseyin aktürk beyefendi kendi branşında süper ve kişisel olarakta taktir ettiğim mükemmel bir insan kendisine saygılarımı sunuyorum izmitlikadir41@hotmail.com

  Yanıtla Beğen 19 Mayıs, 00:30

 • 13

  Umit- adı bile saplık sektöründeki ironiyi ortaya koyuyor dimi?  "özel ilgi"  ,evet parayı basınca özel ilgi alaka ,24 saat hizmet görmeye başlıyorsunuz. ama hastaneye götürün bakalım çocuğunuzu neler geliyor başınıza.

  Yanıtla Beğen 18 Mayıs, 13:22

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !