Kocaeli 17°C- 26 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

12 Temmuz 2011, 01:00 TSİ - İzmit Polis - Adliye

Kandıra Yolu’nda korkunç kaza: 1 ölü

Özellikle yaz aylarında trafik yoğunluğunun çok arttığı Kandıra Yolu’nda kazasız gün geçmiyor. Önceki gün 3 aracın karıştığı kazada 1 kişi yaşamını yitirirken, 3 kişi de yaralandı.

Kaza dün saat 13. 30 sıralarında meydana geldi. Kandıra yönüne gitmekte olan Salim Patan (54) yönetimindeki 34 LV 603 plakalı araç, Kocakaymaz köyü mevkiinde aracın tekerlerinden birinin yerinden çıkması sonucu kontrolden çıktı. Fırlayan teker büyük bir hızla Kandıra’dan İzmit’e gelmekte olan Özer Tuna’nın kullandığı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne ait 41 PN 132 plakalı halk otobüsünün ön camına çarptı. Camın kırılmaması, tekerin içeriye girmemesi mucizeydi.

Bir tekeri olmayan otomodbil yolda sürüklenerek belediye otobüsünün hemen arkasından gelmekte olan Metro Turizm’e ait Fırat Bünül yönetimindeki 41 PD 987 plakalı aracın altına girerek paramparça oldu. İstanbul’da bir tanıdıklarından kiraladıkları araçla Kerpe’ye gitmekte olan 34 LV 603 plakalı aracın sürücüsü Salim Patan olay yerince can verirken, araçta bulunan Nahide Seller, Tugay Seller ve Zeki Seller yaralandılar ve KOÜ Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındılar.

12 Temmuz 2011,01:00 TSİ - Kocaeli / İzmit Polis - Adliye
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !