Kocaeli 15°C- 01 Kas, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

20 Kasım 2012, 15:52 TSİ -Kocaeli Ekonomi

Kocaeli’nin en büyük özel hastanesi Gölcük’e

İlişkili Konular

1 / 2 - Gölcük İhsaniye’de inşa edilen özel hastane için 15 milyon dolar harcanacak.

Kocaeli’nin en büyük özel hastanesi Gölcük’e
Foto, Özgür Kocaeli

Gölcük’te ilimizin Gebze Anadolu Sağlık Merkezi’nden sonraki en büyük Özel Hastanesi İhsaniye mevkiinde yapılıyor. Yüzde 75’i Gölcük Aile Tıp Merkezi ve yüzde 25’i de İzmit Konak Hastanesi’nin ortaklığında yapılan hastaneni inşaatı yükseliyor. İsmi sürpriz olarak bekletilen Özel Hastanede 75 yataklı olarak hizmete girecek, 3 ay sonra da 100 yatak kapasitesine çıkarılacak. Bütün branşların yer alacağı Özel Hastane için 15 milyon dolar harcama yapılacak. Hastane inşaatını Haldız İnşaat yürütüyor.  

SAHİPLERİ SADECE DOKTOR:

Yaklaşık 2 ay önce inşaatına başlanan Özel Hastane 1 Ocak 2014 yılında hizmete açılacak. İhsaniye’de 10 bin metrekarelik alan üzerine kurulacak zemin artı 3 katlı binada hasta odaları tek kişilik olacak. Hastanede 250 personel çalışacak. Gölcük ve çevresine hizmet verecek 10 doktorun ortağı olduğu Özel Seygöl A.Ş tarafından yapılan Özel Hastanenin Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Gölcük Aile Tıp Merkezi’nin de Yönetim Kurulu Başkanı olan Dr.Numan Ulay, Genel Koordinatör de Dr.Şahin Talus. Özel Hastane’nin yönetim kurulunda Dr.Veysel Besnili, Dr.Faruk Karakaya, Dr.Kazım Gündoğdu ve Dr.Metin Göklü yer aldı. Sahipleri sadece doktor olan hastanenin ortakları arasında Dr.Mustafa Çalışkan, Dr.Füsun Çelikkol, Dr.Adem Ertunç, Dr.Rıza Güneli ve Dr.Aydın Ünsal bulunuyor.

Özel Seygöl A.Ş Genel Koordinatörü Dr.Şahin Talus, 2014 yılında açmayı planladıkları Özel Hastanenin açılış törenine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı davet edeceklerini söyledi. Gebze’ye de hastane açmayı düşündüklerini belirten Dr.Talus, sağlık turizmi için çalışma yaptıklarını bazı ülkelerde büro açacaklarını söyledi. Dr.Talus, Gölcük’teki Aile Tıp Merkezi’ni Diş Hastanesi’ne dönüştüreceklerini açıkladı. 

20 Kasım 2012,15:52 TSİ - Kocaeli Ekonomi
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

Yorumlar

 • 3

  Zuhall- Başvuruları b-nerden veriyorsunuz? konu hakkında bilen varsa yardımcı olmanızı rica ederim. Şimdidien tskler.

  Yanıtla Beğen 08 Ocak, 00:53

 • 2

  Leyla-uzuner-tut- Gölcükteki aile tıptada kızımın işi olmadı şimdikindede olmadı. Lise mezunu olanlarda alınmış benim kızım sema bahar tutkun yüksekokul mezunu ve kamu yönetim okuyor ayrıca. Eşim ve yengem aydın beyin hastası ben yine kızımı sokamadım bilgi işleme yada hasta kabulüne. Ak parti daha iktidara gelmeden kızımla ilk üye olanlardanız. En iyisi başkana derdimi anlatan mail çekeyim. İşe nasıl alım oluyor.

  Yanıtla Beğen 18 Aralık, 10:41

 • 1

  Goksel- Personel alımları ne zaman hausekeepink şefi ihtiyacı olur sanırım.

  Yanıtla Beğen 18 Kasım, 13:05

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !