Kocaeli 10°C- 22 Kas, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

25 Aralık 2013, 16:51 TSİ -Kocaeli Spor

Kocaelispor, yemekte buluştu

İlişkili Konular

Kocaelispor yönetim kurulu üyelerinden Ahmet Kul, Maşukiye’de sahibi olduğu Manzara Restoran’da teknik ekip ve futbolcuları konuk etti. Antalya kampı öncesi...

Kocaelispor, yemekte buluştu
Foto, Özgür Kocaeli

Kocaelispor yönetim kurulu üyelerinden Ahmet Kul, Maşukiye’de sahibi olduğu Manzara Restoran’da teknik ekip ve futbolcuları konuk etti. Antalya kampı öncesi yeşil-siyahlılara moral verdi.

YÖNETİCİLER İLE FUTBOLCULARLA BİR ARAYA GELDİ

Kocaelispor’da cumartesi günü başlayacak Antalya kampı öncesi yönetim kurulu üyeleri ile futbolcular bir araya geldi. Yönetim kurulu üyelerinden Ahmet Yusuf’un sahibi olduğu Manzara Restoran’da gerçekleşen buluşmaya yöneticilerden İlyas Çakır, Muharrem Şatır, İsmail Alioğlu, Zeynel Abidin Akyol ile Aydın Kul katıldı. Başkan Nebil Uzun’un il dışında olduğu için gelemediği bildirildi. Teknik heyet ve futbolcular yemeğe tam kadro katıldı. Teknik direktör Nihat Emre Numanbayraktaroğlu, kendileriyle yakından ilgilenen Manzara Restoran Sahibi Ahmet Yusuf ile çalışanlarına teşekkür etti.

HAZIRLIKLARIN İZMİT ETABI YARIN SONA ERECEK

Kocaelispor’da ikinci yarı hazırlıklarında ilk etap yarın sona eriyor. Hafta başından bu yana İzmit’te çalışmalarını sürdüren yeşil-siyahlı ekip cumartesi günü sabah otobüsle Antalya’ya gidecek. Teknik direktör Nihat Emre Numanbayraktaroğlu, 24 oyuncu ile gidecekleri kampta üç veya dört hazırlık maçı oynayacak. Numanbayraktaroğlu, “Sakat oyuncularımız hızla iyileşiyor. Devre arasında bütün eksiklerimizi gidereceğiz. Daha güçlü şekilde ikinci yarıya gireceğiz” dedi. Öte yandan Kocaelispor’da transfer yasağının kaldırılmasıyla ilgili bekleyiş sürüyor. Başkan Nebil Uzun dün de alacaklı oyuncularla görüşmeleri sürdürüyordu.

25 Aralık 2013,16:51 TSİ - Kocaeli Spor
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !