Kocaeli 10°C- 23 Kas, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

08 Ocak 2011, 11:52 TSİ - İzmit Sağlık

Köseköy Aile Sağlık Merkezi yeni ve şık binasında hizmette

İlişkili Konular

Köseköy Merkez Aile Sağlık Merkezi, yeni ve şık binasında sağlık hizmeti vermeye başladı. Kartepe İlçesi'nde 17 Ağustos, Hacı Halim, Gaziler, Hacı Mustafa, Fatih ve Hürriyet Mahalleleri'ndeki vatandaşlara aile hekimliği hizmetinin verildiği Köseköy Merkez Aile Sağlık Merkezi'nde 3 doktor ve 3 ebe görev yapıyor. Geçmiş dönemlerde 160 metrekare alanda hizmet veren sağlık ocağı binası, İl Özel İdaresi tarafından yeniden inşaa edilerek 490 metre kare alanda 3 aylık bir süre ardından sağlık hizmeti vermeye başladı.

Hayırlı olsun

Kartepe Belediye Meclis Üyesi Şükrü Demirci ile Köseköy Merkez Aile Sağlık Merkezi'ni ziyaret eden Başkan Karabalık, Dr. Mehmet Teoman Çağlayan'a hayırlı olsun dileklerini iletti. Aile hekimliği uygulaması ile ilgili Dr. Çağlayan'dan bilgilerde alan Başkan Karabalık, “İlçemiz her geçen gün kendi kabuğunu değiştirerek yenilenmekte. Sağlık alanında da 1. tip bir sağlık merkezine kavuştuk. Kısa bir sürede tamamlanan bu binada yeni uygulamanın da başarılı bir şekilde sürdürüleceğini tahmin ediyorum” dedi.

Sohbet etti

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, sağlık ocağında karşılaştığı vatandaşlara da geçmiş olsun dileklerini de ileterek onlarla sohbet etti. Sağlık konusunda yapılan yatırımlardan bahseden Başkan Karabalık, ilçe halkının 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti alması yönündeki çalışmaları da anlattı. Köseköy Merkez Aile Sağlık Merkezi'nde bulunan vatandaşlar da, başkanı her platformda görebildiklerine dikkat çekerek, “İyi günde de kötü günde de sizi yanımızda görmek bizi mutlu ediyor” dediler.

08 Ocak 2011,11:52 TSİ - Kocaeli / İzmit Sağlık
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !