Kocaeli 10°C- 20 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

14 Mart 2013, 00:00 TSİ -Kocaeli Eğitim

Lisede taciz iddiası

İlişkili Konular

1 / 2 - Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesinde bir erkek öğretmenin, kız öğrencilere tacizde bulunduğu iddiasıyla açığa alındığı öğrenildi. SORUŞTURMA AÇILDI Okulda...

Lisede taciz iddiası
Foto, Özgür Kocaeli

Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesinde bir erkek öğretmenin, kız öğrencilere tacizde bulunduğu iddiasıyla açığa alındığı öğrenildi.

SORUŞTURMA AÇILDI

Okulda 10 yıldır görev yapan tarih öğretmeni S.P.’nin(40) kız öğrencilere tacizde bulunduğu, öğrencilerin bu durumu ailelerine anlatması ve şikayet üzerine öğretmen hakkında soruşturma başlatıldığı belirtiliyor. İddialar ve soruşturma nedeniyle öğretmen S.P.’nin psikolojisinin bozulduğu, iddialara çok üzüldüğü Derince Eğitim Hastanesinde bir süre tedavi gördükten sonra taburcu edildiği de bildirildi. Meslektaşları, S.P.’nin sevilen bir eğitimci olduğunu, iddialara çok şaşırdıklarını söylediler. (Gökhan Karabulut) 

14 Mart 2013,00:00 TSİ - Kocaeli Eğitim
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

Yorumlar

 • 275

  Emine-sozucok- Hocam çok üzüldüm bu olanlara inşAllah haklı olan sizsinizdir 2007 mezunuyum hocamız çok iyi bir insan ve iyi bir eğitimciydi gerçekten bu olanlara inanamadım haklı olan bu dünyada olmasa bile ötelerde ortaya çıkacaktır.

  Yanıtla Beğen 13 Ekim, 08:03

 • 274

  Kardelen- Mutlaka okuyun.

  Duyunca şok oldum. Bu şaşırmak değil. Ben bu okuldan 2006 yılı mezunuyum. Okulun ideolojisini çok iyi biliyorum. Her ne kadar darbe dönemlerinde kaldı sağcı solcu meseleleri desek de burası için çok geçerli değil. Okulda ciddi bir kutuplaşma vardı. İki kesime ayrılmış öğretmenler odası. Hocamız örnek tutum ve davranışları inancından gelen anlayışıyla tam bir öğrenci idolüydü. Bu kişiliği ile bir çok öğrenciyi çok olumlu şekilde etkiliyordu.

  Kanımca bu iftira sadece bu kızların oturup planladıkları bir seneryo değil. Daha üst kişiler tarafından hocamızın okuldan atılması için bilinçli planlı programlı yapılan bir provakasyon. Bu çok net ortada. Ülkede laiklik ile geçinip kendilerinden başka fikirleri her zaman tehlike olarak gören bu zihniyet yakın tarihimiz de de hocamız gibi saygın kişilere komlolarla ciddi iftiralarda bulundular. Temsil ettği kişiliği kirletme çabasıyla yapılan bu iftira hareketi malesef çamur at izi kalsın mantığıyla iz bırakmış olsa da lik vicdan sahipleri gerçeği kesinlikle biliyor. Hhocamın durumunu müteessirle öğrenmekle beraber bir imtihan deyip geçmesini ve hakkını hakların zerresinin telef olmadığı mahşer meyndanına bırakmasını diliyorum.

  Meyveli ağaç taşlanır. Efendimizin hanımına atılan iftira gibi. Sabredin hocam sahabe mevkiine çıkmanıza bir vesile olcaktır inşaAllah.

  Yanıtla Beğen 25 Eylül, 20:14

 • 273

  Gercek- Sizler hala konuşabiliyormusunuz... Asıl utanmaz olan sizsiniz hala yorum yapabildiğinize göre... Bir aileyi yaralamaktan bahsetmişsiniz ya o 9 öğrencinin ailesini hiç düşündünüz mü acımasızca eleştiriler yaparken... Sonuç hoşunuza gitmedi değil mi yoksa inandığınız doğrunun yanlış olduğunu görmek mi üzdü sizi. Sizi saygıya davet ediyorum.

  Yanıtla Beğen 13 Nisan, 00:06

 • 272

  A- Utanmazlar.

  Yanıtla Beğen 11 Nisan, 21:11

 • 271

  Asil- Bır aıleyı yaralamak ıftıra atmak cokmu hos basınız goğe erdımı.

  Yanıtla Beğen 11 Nisan, 21:10

 • 270

  Asil- Sorusturma ne zaman bıtecek bılen varmı arkadaslar.

  Yanıtla Beğen 29 Mart, 19:40

 • 268

  Dogru- Sayın veli bütün bu yorumlardan sonra hıcmı dusunmedınız kızımmı suclu dıe kızınızı gercekten tanıdıgınıza emınmısınız.

  Yanıtla Beğen 26 Mart, 21:10

  • 269

   Yanlis- Yorumlar beni hiç ilgilendirmiyor. Ben ne öğrettiğimi ne verdiğimi çok iyi biliyorum evladıma.. Ama siz yorumlarla bir genci idam edebiliyorsunuz.

   Yanıtla Beğen 28 Mart, 14:57

 • 260

  Cesaret- Hocamız okula. Hocamız okula. Hocamız okula.

  Yanıtla Beğen 23 Mart, 20:02

 • 259

  Uzgunum- Bende ne hocayı nede kızları tanımıyorum. Sadece bir kız evladım olduğu için haber dikkatimi çektiğindan okudum. Yanlız anladığım şu ki bunca yorumu yazan yanılıyor olamaz. Kızı ailesi dışında savunan yok. Hocasını bu kadar savunan kişi varsa ortada gerçekden bir iftira var. Çok üzücü. Nasıl evlat yetiştiriyor aileler. Kişisel çıkar yada hırsları uğruna hocasını nasıl böyle insafsızca harcayabiliyor şaşılacak bir durum. Ne günlere kaldık yarabbi.

  Yanıtla Beğen 23 Mart, 13:40

  • 261

   Evlat- Ne hocayı nede kızları tanımıyormuşsunuz. Ama bir kız evladınız var. Tanımadığınız halde aileler nasıl evlat yetiştiriyor diye de aileyi dekatmışsınız. Peki kızınızı tanıyormusunuz onun neyi doğru neyi yanlış yapabileceğini neler yapabileceğini bilirsiniz dimi işte bizde o yüzden arkasındayız sonuna kadar.

   Yanıtla Beğen 24 Mart, 00:11

  • 265

   Uzgun- Kızınızın yanlış yaptığı o kadar aşikar ki. Göremiyor olmanız şaşırtıcı. Bunlar cahil hata yapabilir. Bizler yetişkin olarak onlara rehber olmalıyız. Bu bir savaşsa ki savaş değildir. Bu savaşda galib yoktur her iki tarafda mağluptur. Keşke daha makul yollarla bu işi çözmeye çalışsaymışsınız. (hocayla konuşmak gibi) hocayada kızınızada yazık olmuş. Yazılanları tekrar tekrar okuyun biz yetişkinler bazen evlatlarımızı tanıyamamışda olabiliriz. Bu ihtimal kuvvetli gözüküyor sizin durumunuzda. Üzgünüm.

   Yanıtla Beğen 24 Mart, 23:02

 • 257

  Derince- Derince dar gelir iftira atana. Hocam seninleyiz.

  Yanıtla Beğen 23 Mart, 13:29

 • 255

  Emel- Ne kızları tanırım ne hocanızı yapılan bunca yorumu takip ediyorum insan neye dayanarak iftira atar yada yaptıgı seyın sonunu nasıl dusunmez anlayamıyorum.

  Yanıtla Beğen 22 Mart, 20:07

 • 254

  C- Aferin nisa hocamıza ınanmayanlar okusunlar.

  Yanıtla Beğen 22 Mart, 13:19

 • 239

  Savci- Ve hiç kimse merak etmesin ki hocam ve ailesi aleyhinde konuşan herkesin yazdığı satırlarda gerekli mercilerce kayıt altına alınıyor.

  Yanıtla Beğen 21 Mart, 00:34

  • 249

   Korktum- Emin ol biz hiç merak etmiyoruz. Aşağıda kızlara yapılan acımasızca leke sürmelerine hakaretlere sicil araştırmasına kadar yorumlara rağmen hocanıza ne bir hakaret vari söz yada ailesine bir laf olmamıştır. Ailenin zaten bu konuyla alakası yoktur. Provakatörlük yapacaksan keşke başka telden girseydin bu olmadı.

   Yanıtla Beğen 21 Mart, 23:57

  • 258

   Savci- Ben anlatmak istediğimi yazdım. Gerisi size kalmış. Bu bir uyarıydı sadece.

   Yanıtla Beğen 23 Mart, 13:37

  • 262

   Avukat- Aynen bende anlattım size anlayabileceğiniz kadarıyla. Ama bilmeniz gereken ben uyarı yapmam.

   Yanıtla Beğen 24 Mart, 00:13

  • 263

   Savci- Kızlarınıza anlatmayı başaramamışsınız bunca insana gücünüz yetmez. Hele bana hiç sökmez!.

   Yanıtla Beğen 24 Mart, 12:14

 • 237

  Kizlar- Bizde haklının yanındayız. Gerçekler hiç bir zaman saklanamaz. Bazı hastalıklar saklanamaz önlemleri alınmazsa daha birçok kişinin canı yanar ve siz hala at gözlükleriyle yorumları yaparsınız.

  Yanıtla Beğen 20 Mart, 23:09

  • 253

   Nisa- Hasta olan o kız çünkü aynı iftirayı ayrıldığı erkek arkadaşınada attı:).

   Yanıtla Beğen 22 Mart, 00:26

 • 235

  Yanndayiz-hocam- Bu iftirayı atan kızlar o okula layık değilsiniz zaten çırpınmayın hocam siz hiç uzulmeyın herkes yanınızda arkanızda uc bes ergenin lafıyla kimse hareket edemez gerçek çıkacak ortaya içimiz rahat.

  Yanıtla Beğen 20 Mart, 13:34

 • 234

  - Bu kızlar çok ilginç iddialarda bulunuyolar. Tamam güzel iddiada bulunuyosun ama elinde hiçbir delil varmı? ben şuana kadar bir delil duymadımki olayı yakından takip ediyorum. Böyle bir şeye bir tek kişi kendi başına kalkışamaz tamam kızlar kendi arasında konuştular ve karar verdiler diyelim hadi. Ya sen böyle bir iddiayı atarken ben bunu nasıl ispatlıcam diye düşünmüyormusun? insan belirli deliller eldee ederek böyle bir suçlamaya kalkışır en kötü madem hoca tacizde bulunuyor bizi rahatsız ediyor diyosun al bir ses kaydı? niye bunların hiçbiri yapılmamışki? bu kadar kanıtlaması basit bir olay niye ucu açık bir soruşturma halini alıyorki? yoksa 2 sene boyunca hiç delil elde etme şansları olmadıkları içinmi hadi bir şansımızı deniyelim ağlarız inandırırız dediler? ya bir de deniyorki kamera kayıtları yenilenmeseydi kanıtlardık:) kızlar bir düşünün hadi diyelim ki (ihtimal bile yok) hoca böyle bir girişimde bulundu sizce hoca bunu onca kamera varkenmi yapar? bu sorumun cevaplarını verebilcek biri varmı?.

  Yanıtla Beğen 20 Mart, 03:33

  • 240

   Osmanlitorunu- Bu sadece bir idea öteye geçemeyeceği için cevap verecek bir baba yiğitte yok. O okulun en karakterli adamıdır o hoca en haysiyetli adamıdır. Biliyorum ki o kızların çokda derdini dinlemiştir. Delil yok sadece ortada camur at izi kalsın muhabbeti var. Yazık size kızlar yazık şimdi okul arama çabasına girmenizden kimin haklı olduğunu görmekde hiç geç kalınmadı. Hocam büyüsün dersinde anlattığın o dev büyük osmanlı ordusu gibi öğrencilerin var arkanda. Sonsuza dek. Seninleyiz.

   Yanıtla Beğen 21 Mart, 00:37

 • 233

  Mezunum- Hocam gerçekten çok şaşırdık bu iddialara. Sizi çok seviyoruz ve yanınızdayız. Böyle çirkin bi iftiradan alnınızın akıyla çıkacağına inanıyorum.

  Ben de o okuldan mezun oldum arkadaşlar ve bu hoca kadar kimseyi sevmedim inanın. Anlayışlı kaliteli mükemmel biridir kendisi.

  Gerçekten çok üzüldük.

  Yanıtla Beğen 19 Mart, 22:12

 • 230

  Canli- Okul bu spor salonunada gıdılır yemekhaneyede kantınede kutuphaneyede. Bu kızlar bukadar safmı madem bole bısey var ogretmenlerının pesınden ayrılmıyorlar. Bunca ınsan hocamızı savunurken hıcmı kafanızda kızlarınız hakkında bır soru ısaretı olusturmuyor.

  Yanıtla Beğen 19 Mart, 16:12

 • 229

  Cesaret- Madem haklılar nıye kacaka delık arıyorlar alınları acık basları dık dolasamıyorlar.

  Yanıtla Beğen 19 Mart, 15:30

 • 221

  A- Kızların aileleri bütün bu yorumları okumuyorlarmı hıcmı dusunmuyorlar acaba demiyorlar.

  Yanıtla Beğen 18 Mart, 21:57

 • 220

  Viktor- Hadı o kızlar belli ya onlara inanan egitimcilere ne demeli.

  Yanıtla Beğen 18 Mart, 15:33

  • 222

   Dallas- Nesi belli arkadaşım anlatsana bir haklarını aradılar diye mimlendiler mi şimdi birde yüzyüze bakıyorsunuz o kızlarla. Herkes hakkını arayacak sonuna kadar sıra size de gelecek merak etme.

   Yanıtla Beğen 18 Mart, 22:45

  • 241

   Merve- O kızları okul iyi tanıyor teyze sen merak etme. ) istedikleri oldu popüler oldular. ).

   Yanıtla Beğen 21 Mart, 00:39

 • 219

  Busra- Bunu yapanların amacı farklı kim bilr aralarında ne geçtide byle bir iftira attılar hocalarına. Resmen kendilerini rezil etmişler. Yazık gerçekten. Nasıl bir düşüncesizliktir bu o öğretmenin ailesi çoluğu çocuğu var onları bu duruma sokan kişileri Allah ıslah etsin. Rabbim cezalarını versin tez zamanda gerçekler çıkar inşAllah.

  Yanıtla Beğen 18 Mart, 14:35

  • 223

   Olcayto- Asıl bu yorumları yaparak sizler rezil olacaksınız. Sen o kızların tırnağı olamazsın buşra... Öğretmen bey yaparken düşünecekti ailesini... Rabbim senin ve senin gibiletrin cezasını verecek tabii biraz inancın varsa.

   Yanıtla Beğen 18 Mart, 22:48

  • 248

   Delilvertoo- Kızlar iyi biliyor haklıyı meşhur oldular hocamız sayesinde ama nasıl meşhur oldular gelin okul koridorlarında bize sorun. Öğretmen bey dediğiniz kişi o kızların her derdini dinledi. Kızların onun yanından ayrılmamak için yaptıkları kavgalara şahidim. Delil gösterin bana delil havada boş laflar uçurmayın. Yada kızlarınızı alıp gidin.

   Yanıtla Beğen 21 Mart, 13:12

 • 213

  Gercekol- Halen kızın ailesi yada yakınları belkide çakma adla kendisi buradan savunmaya geçiyor. Yav sen tacize uğramadın mı ağlasana üzülsene ne işin var sosyal paylaşım sitelerinde orda burda şurda. Gerçek ol. Dürüst ol git hocamızdan özür dile. Yada evet dediğin gibi inşAllah o okuldan onay gelir ve gidersin.

  Yanıtla Beğen 17 Mart, 23:34

  • 224

   Hadiyaaaaa- Zamanı gelince kim kimden özür dileyecek görücez çakma lakaplı arkadaş... Burası bir gazete ekranı karıştırdın galiba... Evet şu an gerçekten üzgünüz sizin cahil insanlarla uğraşıyoruz.

   Yanıtla Beğen 18 Mart, 22:51

  • 243

   Onuncusira- Hadi kızlarınızla başka başka okul yollarında yeni iftiralara.

   Yanıtla Beğen 21 Mart, 00:41

 • 205

  Viktor- Insan bı mantıklı dusunur nıye aynı sınıftan nıye hepsı sıkı fıkı arkadas.

  Yanıtla Beğen 17 Mart, 23:17

 • 193

  Esra- Acıyorum sizin gibi kızlarla nasıl aynı okulda bulunmuşuz biz. O adamın hakkını nasıl ödiyceksiniz siz? insanların yüzüne nasıl bakıcaksınız siz? biz her yerdeyizz onun ögrencikleri her yerde. Her zaman onun yanındayız. İşiniz cok zorlaştı. Şimdi kaçmaya delik arıyosunuz. Tır tır okul arayışına gecmşişsiniz yazııkk.

  Yanıtla Beğen 17 Mart, 16:39

 • 192

  - Kızların kumaşı hocamızın kalitesi ortada çok söze gerek yok.

  Yanıtla Beğen 17 Mart, 16:38

  • 225

   - Kamera kayıtları çıkınca bakalım ne diyeceksinizz... Kumaşlar mı adiymiş yoksa kaliteli hocan mı.

   Yanıtla Beğen 18 Mart, 22:53

  • 244

   Hodri- Çıkartmazsanız o kayıtları izmiti terk edin.

   Yanıtla Beğen 21 Mart, 00:42

  • 238

   Mektepli- Kamera kayıtlarını büyük bir hevesle bekliyoruz kızlarınızın cinsii öğrenince bakalım izmitte duracakmısınız?.

   Yanıtla Beğen 21 Mart, 00:20

 • 187

  - İftira atan kızlar kendi rezilliğinizi şimdi herkese duyurunca rahatladınızmı koltuklarınız kabardımı yaptıgınızla mutlu oldunuz mu bari bi kaç kişide olsa kndinze çekip inandırabildiniz mi pek rahat dolaşıyordunuz şimdi kenara çekildiniz noldu karşınızdaki ordu sizi korkuttu mu hocamızı okuldan atamayacağınızı anlayınca yeni okul aramayamı başladınız bulabildiniz mi bari sizin gibileri kabul eden okul var mı dikkat edin ordada hocamızın öğrencileri var biz her yerdeyiz onun yetiştirdiği öğrenciler her yerde bir tek siz onun ilminden eğitiminden yararlanmayı başaramadınız ne diyelim çok yazık çok.

  Yanıtla Beğen 17 Mart, 15:04

 • 186

  Efendi- Allah sevdiği kullarına dert verirmiş rabbime şükür ki o biliyor herşeyi bu dünyada olmasada ahirette herkes hakettiğini bulacak hocamızın hakkına girenler o zmn ondan af dileyecekler o hakkını helal etmedikcede cennete giremicekler Allah yinede onları azabından mağfiret etsin biz müslümanız elhamdülillah neyin doğru neyin yanlış oldugunu biliyoruz bilmeyenler utansın hocam biz sana yeteriz sen üzülme adelet yerini Allah katında çoktan buldu sen iyiki varsın hep sizinleyiz.

  Yanıtla Beğen 17 Mart, 14:33

 • 178

  - Psikolojilerinin bozuk olduğunu iddia eden kızlar ve aileleri çok merak ediyorum kendilerine taciz eden bir adamın dizinin dibinden neden son güne kadar ayrılmadıklarını da açıklarlarsa seviniriz. Psikolojimiz bozuk diyorlardı ama olay bu kadar büyümeden ve hocamızın arkasında bu kadar kişi olduğunu görmeden önce gayet mutlu bir şekilde dolaşabiliyorlardı. Bencede suçlular en kısa zamanda cezalarını çekmeli. Yazdığınız yorumlara çok gülüyorum. Biraz mantıklı şeyler yazarsanız sevinirim. Kızları savunanların ailelerinin başına böyle bir iftiragelse siz ne yapardınız acaba. Eminim bir köşeye çekilip izlerdiniz sadece. Hocam ve ailesi siz rahat olun herkes arkanızda. Yukarıda Allah var herşeyi görüyor.

  Yanıtla Beğen 17 Mart, 12:01

 • 174

  Sevgi- İftira atıyor dediğiniz kızların psikolojisini bu olayı korkudan aylarca söyleyemediklerini hiç düşünmüyorsunuz değilmi? o kızların babalarının ailelerinin bunları yaşamaya ne hakkı var peki? eğer bir suçlu varsa cezasını çekmeli.

  Yanıtla Beğen 17 Mart, 00:58

  • 183

   - Madem tacize uğradı bu kızlar neden son güne kadar hocanın dizinin dibinden ayrılmadı. Herşeyi çok biliyorsunuz ya bunuda açıklar mısınız.

   Yanıtla Beğen 17 Mart, 13:02

 • 173

  Hakikat- Böyle bir şey söylemek cesaret ister cesaretinize hayranım kızlar siz zor olanı yaptınız adalet er geç yerini bulacaktır.

  Yanıtla Beğen 17 Mart, 00:54

 • 172

  Lale- Bir insanın iyi olması o insanın hasta ruhlu olmasına engel değildir yapılan araştırmalarda suçluların çoğunun normal insanlar gibi oldukları görülmektedir hocanız iyi bir insan olabilir ama yaptıkları kabul edilemez gerçekten. Ayrıca yarım kalan tedavisine devam etmelidir.

  Yanıtla Beğen 17 Mart, 00:52

 • 163

  A- Hocam sızı bılen bılıyor herzman arkanıızdayız.

  Yanıtla Beğen 16 Mart, 19:13

 • 162

  Viktor- Butun bu yorumları mıllı egıtım mudurlugunden yetkılılerın okumasını dıkkate almasını ıstıoruz.

  Yanıtla Beğen 16 Mart, 18:44

  • 226

   Avukat- Kesinlikle sana katılıyorum hugo. İlk defa doğru bişey söyledin. Merak etme hepsi kayıt altına alınıyor adliye tarafından bakalım kızların edreinden kalitesizliğinden bahseden arkadaşlar o ne zaman ne yapacak merak ediyorum.

   Yanıtla Beğen 18 Mart, 22:55

  • 246

   Adliye- Benzer durum hocam ve ailesi içinde söz konusu yazdıklarınızı tekrar tekrar okuyup yorum yapın.. O adliye koridorlarında siz bir okul öğrenci ordusu ile onu görünce bakalım ne yapacaksınız!.

   Yanıtla Beğen 21 Mart, 00:45

 • 161

  Zafer- Insanın fıkrı neyse zıkrıde odur hocamız bıze bır baba gıbı yaklastı onlarsa iclerındekı fesatlıgı dısa vurdular madem haklılar nıye okul degıstırıp savas meydanından kacıyorlar.

  Yanıtla Beğen 16 Mart, 18:43

 • 160

  Can- O adamın hası bu okulun en mükemmel insanı uc bes densızın yuzunden suan kendını harap edıyo. Eğer bu kızların haksız oldugu ortaya cıktıgında hala okulda olursam hiç iyi olmayacak.

  Yanıtla Beğen 16 Mart, 15:54

  • 227

   Kan- Densiz sensin. Hala eğer diyorsun emin ol öyle olmayacak ve ilk seni bulacağım bu sefer senin için iyi olmayacak.

   Yanıtla Beğen 18 Mart, 22:57

  • 164

   Canan- Umarım iş açığa çıktığında siz ve sizin gibiler bu okulda olmaz yoksa sizin açınızdan da hiç iyi olmaz.

   Yanıtla Beğen 16 Mart, 20:33

  • 177

   Csr- Bize de mi iftira atılır sırayla mı bu işler?.

   Yanıtla Beğen 17 Mart, 11:49

 • 159

  Izmitli- Yazıktır günahtır be sizin yaptığınız. En kötüsüde ne biliyor musunuz hocamın beni gördüğünde bana sarılıp ağlaması. Herşeye dayanabilirim ama buna asla. Hepiniz cezanızı çekeceksiniz bir gün bunu unutmayın.

  Yanıtla Beğen 16 Mart, 15:34

 • 157

  Sirintepeli- Bu iftirayı atanlara yazıklar olsun. Bu kadar beyefendi terbiyeli saygılı tek derdi öğrencileri olan bir insana bu yapılmamalıydı çamur at izi kalsın derler ya aynen onu yapmaya çalışmışlar ama adil olan rabbim biliyorum sevgili hocamızı en güzel şekilde aklayacaktır. Sevgili hocam ve saygıdeğer ailesi sabır. Bu sizin çok zor bir imtihanınız. Rabbim bu imtihanı başarıyla vermenizi sağlasın inşaAllah. Bu iddiaları duyduğumda ihtimal dahi vermedim kendimden ve eşimden ne kadar eminsem sevgili hocamında böyle bir şey yapmayacağına işte öyle eminim. Sevgili hocam Allah seni sevdiklerine seni sevenlere ve kıymetli öğrencilerine bağışlasın. Bunu yapanlarında yaptıklarını ayaklarına dolasın.

  Yanıtla Beğen 16 Mart, 13:46

  • 176

   Lale- Çok şanslısınız ki o sevdiğiniz hocanız size tacizde bulunmadı.

   Yanıtla Beğen 17 Mart, 01:03

  • 184

   Free- Böyle bir eğitimciyi susturmanın tek yolu sizin yaptığınız gibi belden aşağı vurmakla olurdu. Ama Allah'ın izniyle ve sevdiklerinin duasıyla herşey açığa kavuşacak inşAllah.

   Yanıtla Beğen 17 Mart, 13:06

 • 156

  Izmiitlii- Liseli ögrenciler okula miniyle giderse olacagı bu kardesim cok normal.

  Yanıtla Beğen 16 Mart, 12:52

 • 155

  Duyarli- Ben bugün bu iftirayı atan kızların konuşmalarına şahit oldum.. Bu olayı idareye taşıyan bir kişi var ve kızların aileleriyle araları bozukmuş.. Okul değişiyorlarmış.. Yani anlayacağınız kaçacak delik arıyorlar.. Kendilerine bu kadar güveniyorlarsa neden olayın sonucunu beklemeden kaçıyorlar taciz edildiklerinde gezdikleri gibi şimdi de gururla gezebilirlerdi bence.. Bu haberi yayınlamakta acele eden haberci inşAllah sonucunu da yayınlamakta bu kadar acele edersiniz.

  Yanıtla Beğen 16 Mart, 12:39

  • 166

   Coook- Kimsenin o okuldan kaçtığı filan yok şekerim. Emin ol sonuçlanacak ve sonucuyla beraber bu yorumları da teker teker okuyacağız. Kimsenin delik aradığı filan yok. MaşAllah ne kadar duyarlısınız sizler sonuç açıklanmadan kızları idam ettiniz bile bende sonuç açığa çıktığında sizleri görücem.

   Yanıtla Beğen 16 Mart, 20:38

  • 182

   Duyarli- Doğruyu yanlışı öğrendiğiniz bir eğitimciye bu iftirayı atma rahatlığını buluyorsanız ilerde kimlerin başını yakacağınız meçhul. Allah sizi ıslah etsin.

   Yanıtla Beğen 17 Mart, 12:58

  • 228

   Cooook- O rahatlığın nereden geldiğini yakında göreceksiniz duyarlı... Bence Allah sizi ıslah etsin edebilir mi bilmem.

   Yanıtla Beğen 18 Mart, 22:59

  • 250

   Mervee- Sizi ıslah ederse burada kalan herkeside eder. Önce siz imana gelin sonra davet edin. İftiracılar sizi.

   Yanıtla Beğen 22 Mart, 00:23

 • 153

  Bafrontoza- Dosdoğru oluyosun yine gelip iftira atıyorlar. Ama böyle dürüst ahlaklı ve inançlı bir insanın gururuyla oynamak bu kadar kolay değil. Soruşturma bittiğinde herkes hakettiği yerde ve şekilde olacaktır. Bu kızlar insan içine çıkabilecekler mi acaba. Ama hocamız sabırlıdır ve bunun bir imtihan olduğunun bilincindedir. Ayrıca bu kadar insan boşyere arkasında değil hocamızın bilen biliyor. Zaten herşey hocamızın aleyhinde ilerlediğini düşünüyorum bu yüzden sonuç belli olduğunda doğru haberinde yayınlaması istiyoruz teşekkürler.

  Yanıtla Beğen 16 Mart, 10:18

  • 167

   Poffff- Sizin gibiler insan içine çıkabiliyorsa o kızlar hayli hayli çıkar. 1 sene sonra üniversite sınavına girecek bir öğrencinin daha lehine aleyhine ifadesini nasık kullanacağını bilmemesi çok üzücüü.

   Yanıtla Beğen 16 Mart, 20:41

  • 251

   Pofunuz- Poflama ve demogoji yapma. Laf salatasına karnımız tok. Kızlarınıza bakın siz.

   Yanıtla Beğen 22 Mart, 00:24

 • 152

  Mezun- Böyle bir olayın olma ihtimali bile yok. Tanıdığım en dürüst ve en saygıdeğer eğitimcilerdendir kendisi. Şu soruşturma denilen iş bir an önce sonuçlanarak hocamız aklanacaktır inşAllah. O zaman ozgurkocaeli. Com. Tr de yine bu şekilde manşetten aklandığı haberini görebilecek miyiz bakalım!.

  Yanıtla Beğen 16 Mart, 09:09

 • 151

  4141- Hocamın arkasındayım. %1 bile ihtimal vermiyorum. Çamur at izi kalsın mantığı. Aşağıda abiyim diyen biri sonucu sabırsızlıkla merak ediyorum demiş. Evet bizlerde sabırsızlıkla bekliyoruz hocamızın suçsuz olduğu anlaşılacağı günü. Yazıklar olsun o iftirayı atanlara. Hocam sen moralini bozma her zaman yanındayız.

  Yanıtla Beğen 16 Mart, 03:12

 • 150

  Sizi-seviyoruz- Hocam herzaman yanınızdayız isteyin sahitiniz olalalim. Ama unutmayin rabbim zaten biliyor herseyi. Siz rahat olun. Yastiga basinizi rahat koyun.

  Yanıtla Beğen 16 Mart, 01:49

  • 168

   Has- Emin ol rabbim biliyor herşeyi okul kameralarına gerek yok o yukardan herşeyi çekiyor zatenn onu vicdanıyla başbaşa bırakıyorumm. Vicdan en iyi mahkeme çünkü.

   Yanıtla Beğen 16 Mart, 20:43

 • 146

  Z- Hocam her zaman yanınızdayız.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 21:57

 • 136

  Yazik- Sonucun çıkmasına az zaman kaldı keşke okulun kameraları yenilenmemiş olsaydı o zaman bu kadar at gözlükleriyle bakan insanlara cevap olmuş olurdu. Bravo alkış tutan herkese.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 19:07

 • 135

  Ey- Neden yazdıklarımız onaylanmıyo. Hocamıza yazdığımız yazıları niye paylaşmamıza izin vermiyosunuz. Yoksa sizi de mi satın aldılar? yada sizede iftira atar lekeleriz diye korkuttular he? yazık yazık 3-5 kızın lafıyla hocamızı ne hallere düşürdüler. Gün yüzü görmesin onlar. Hepsinin nasıl insanlar olduklarını bilmeyen yok. Hocamızıda zaten bilen biliyo. Boşuna uğraşıyolar. Hocamızı biz ayaga kaldırıcaz birlikte eski günlere dönücez. Ve o zaman o iftirayı atanlar defolup gitmiş olucaksınız!.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 17:53

 • 134

  Yakupkayya- Basın kanalıyla öğrendiğim bu iğrenç iddia beni ciddi manada üzdü. Duruşuyla kişiliğiyle ve karakteriyle yıllar boyu öğrencilerine ve hatta diğer eğitimci arkadaşlarına örnek olmuş bir öğretmenin bunlardan da öte bi sp'nin böyle bir şey yapmış olmasına ihtimal bile vermiyorum. Bizim zamanımızda da hocamıza karşı karalama çalışmaları yapılmıştı ancak hiç biri bu akdar ağır olmamıştı. Bu olayın kanaatimce bir iftiradan ibaret olduğunu söylemek istiyorum. Hocamızın en kısa sürede aklanması dileğimle. İnsanlar üzerinde bu kadar güvenilir ve emin bir yer bırakmak hiç kolay değildir. Böyle insanları harcamanın yolu da işte bu tür çirkin ithamlar ve iftiralardır.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 14:01

 • 133

  Tarihhh- İdolümüzsün hocam.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 13:53

 • 129

  Cesur- Okulda bır anket yapalım bakalım kac ksıı hocamıza kotu der kac ksıı kızlar haklı der.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 12:19

 • 128

  Cemo- Ikı tarafında sıcılı arastırılsın lütfen.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 12:18

  • 137

   Cem- Hadi gel birlikte araştıralım.

   Yanıtla Beğen 15 Mart, 19:08

 • 127

  As- Çok yakın bi zamanda herşey ortaya çıkıcak ve bu iftirayı atanlar cezalarını bulucak. Bir insanın meslek hayatıyla oynamak bu kadar kolay değil. O kızlar o okulda olduğu sürece bu gibi olayları tekrar tekrar görebiliriz gazetede. Hocamız o okula gelen en iyi hocaydı tabi ordakiler kıymetini bilemedi o ayrı bi mesele. Allah herşeyi görüyor ve biliyor elbet hocamıza bunları yapanlar kat kat cezasını çekicek ahirette.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 12:05

 • 126

  Isim- Hocamıza böyle bi iftira atanlara da yazıklar olsun. Hepsinin nasıl insan olduklarını cok iyi biliyoruz. Hak yolunuer yada gec bulucak. Hocamızın haklı oldugu ortaya cıkıcak. Millet kimin ne oldugunu cok iyi biliyo.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 11:27

 • 125

  Ceylan- Bu kızları tanıyan bılen konussun lutfen hocamızın arkasında olalım.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 10:55

 • 120

  Ceylan- Sıze sorusturma acanlarada anlam veremıyorum neye dayanıpta boyle bır karalamaya canak tutuyorlar.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 10:13

 • 119

  Ceylan- Hocam ben sızı 4senedır tanıyorum ben bır velıyım hıc oturup konusmuslugumuz olmadı bu gune kadar ama ınsan yzuunden oturusundan kalkısından kendını bellı eder ben sıze ınanıyorum temıze cıkacaksınız ve okula gerı doneceksınız o kız dedıgımız ınsanlıktan cıkmıs kısılerde o okuldan atılacak.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 10:12

  • 138

   Ren- Kim nerden atılıyor ceylan... Okulu kızlar emekleriyle kazandılar. Keşke sussalardı da sizin gibilerin başına daha kötüleri gelseydi bizde seni ayıplasaydık.

   Yanıtla Beğen 15 Mart, 19:10

 • 118

  Ceylan- Hıc bırseye ınanmıyorum yazıklar olsun ınanıp sorusturma baslatanlarada.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 10:09

 • 117

  Mbdal- 3 sene dersime girmiş ve kısa sürede sevip örnek aldığım bir insana bu iftiranın atılması inanılmaz moralimi bozdu. İftira diyorum çünkü hocamızı tanıyan onun öğrencisi olan binlerce öğrenciden hocamıza bir kötü söz söyleyen bir eleştiren şu ana kadar görmek nasip olmadı. Böylesine bir insana bu iftirayı atan kişiler inşAllah en sonunda okuldan atılır. Okulumuzun ve hocamızın adını kirletmek bu kadar kolay değil.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 09:56

 • 116

  Duyarli-veli-2- Okuldaki öğretmenlerin tümü bir anne ve baba şefkati gibi çocuklarımıza yaklaşımda bulunmalarını görmek bizlere güven veriyor. Çok sevdiğimiz ve saygı duyduğumuz bu hocamıza iftirada bulunan kendini bilmez yaramaz çocukların bu okulda barındırılmaması gerekmektedir. İlerki yıllarda okulun adının bu şekilde anılmaması ve bu şekilde yaramaz çocukların himayesine bırakılmaması gerekmektedir. Okulun başarılı olması için elinden gelen tüm çabaları sarf eden bu denli özverili çalışan başarılı öğrenci yetiştirmeyi kendisine ilke edinen öğretmenlere sahip çıkılmalıdır. Biz duyarlı veliler olarak her zaman öğretmenimizin yanındayız. Şunu unutmayalım: yaramaz çocukların ailede alamadıkları eğitimleri öğretmenler sayesinde geleceğin karanlık yollarında ışık olacak bireylerin yetiştirilmesini görmek onlar için en büyük mutululuk kaynaklarıdır.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 09:44

  • 139

   Coook-duyarli- Çook duyarlısınız sizi tebrik ediyorumm. Umarım gerçek ortaya çıkarda yazdıklarınızdan utanç duyup adınızı saf veli olarak değiştirirsiniz.

   Yanıtla Beğen 15 Mart, 19:13

  • 171

   Death- Emin olun üstünüze gece gibi çökeceğizz hiç beklemediğiniz anda.

   Yanıtla Beğen 16 Mart, 23:31

 • 114

  Komplo- Derinceli- arkadaşlar. Ben hocamızı 78 yıldır tanırım. Adam gibi adamdır. Daha gecen yıl çoluk çocuğuyla umreye gitmiş. Beş vakit namazını kılan bir insandır. Bu iftirayı atanları şiddetle kınıyorum. Hatta diyorumki bu komployu kuranlar elbet birgün ortaya çıkacaktır. Ozaman onlar derincede insan yüzüne nasıl bakacaklar göreceğiz.

  Hocaya güveniyoruz ve onu bedava kimseye harcatmayacağız. Hekes aklını başına alsın.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 07:24

  • 140

   Aha- Evet hocamız ümreye gitmiş 5 vakit namaz kılıyor ne kadar dindar değil mi... Görüyoruz.

   Yanıtla Beğen 15 Mart, 19:15

 • 113

  Uzulmeyin-hocam- O s. P. Dediğiniz insan benim gördüğüm en sakin en mükemmel ve en dürüst insanlardan biridir o okulda. 7 yıldır tanırım kendisini ve benim üzerimde inanılmaz emeği vardır. Bu iğrenç iftiranın onu üzmesine hiçbir tanıdığı izin vermeyecektir biz mezunlar başta olmak üzere! böyle değerli bir hocanın kıymetini bileceklerine yaptıklarına bakın yazık günah.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 05:54

 • 111

  Mezunbiri- Umarım en kısa zamanda hocamız aklanır!.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 04:46

 • 110

  Edison-nefreti- Velisi olduğu öğrenci öğretmeni tarafından tacize uğradığı iddaasıyla ifade veririken kendisi buraya gelip "benim kızı tarih öğretmeni taciz etmiş. Kanıtlıcaz hepiniz görüceksiniz" tıraşı çeken veliler var burda. Böyle bi saçmalık mı var lan! "hoca benim kızımı taciz etti" diye ne reklam yapmışlar arkadaş... Böyle bişeyin olması mümkün bile değil ama kızı tacize uğradıysa bile herif gurur duymuş resmen ki gelip burda bangır bangır millete çemkiriyo. Benim kızı taciz etmişleerr! bırak git Allah aşkına ya... Adamın canını sıkıyolar gece gece... Al kızını okuldan defol git nereye gidiyosan.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 04:33

 • 109

  Bilirkisi- Gerçekler açığa çıkacak... Hocamıza ve ailesine Allah tan sabır diliyorum. Kendisi gerçek bir eğitimcidir. Bu çirkin iftirayı atanları Allah ıslah etsin.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 04:25

 • 108

  Anneolmak- Hocam ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Şu saat oldu kızım hocasına ve bu saçma habere üzülüp uyumadı. Tacize uğradığını idda eden kıza ve aileye soruyorum sizin bunca öğrenciye yaptığınız şeyde tecavüzdür. Bunu benim evladıma ve diger evlatlara yapmanıza Allah müsade etmeyecek. Kızlarinizin dikkat çekme cabası uğruna bunca insana özellikle hocamiza yaptığı zulme bak. Umarim bunca cocuğun ve hocamızın vebalini kaldırabilirsiniz.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 03:48

 • 104

  Tarihinkrali- Arkadaşlar bizlerde milli eğitime gidip dilekçeler ile iftiracı kızı istemedğimizi söylemeliyiz bence. Bu kızların bir eğitim yuvasında yeri yok. Sen bana babasın tarihin kralı.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 02:50

 • 102

  Adamsinhocam- Kızlar bu okuldan gitmeli yoksa hocamızın bu kadar seveni varken desteği varken onlar bu okulda barınamayacak. Kızlar dikkat edin meşhur olma çabanız kötü sardı bir insanın mesleki hayatına leke attınız ve başardınız çok meşhur oldunuz. Ama nasıll!. Annenin babanız buradan yorumlar yapıyor bu kadar küçülmeyin. Hocam sen uğradın iftiraya bize uyku haram oldu. Başımıza geri dön sensiz bu okul çekilmiyor.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 02:31

 • 101

  - O kızların okulumuzdaki son günleri! biz senelerce okulumuza emek vermiş okulumuzun adını yükseltmişken kimsenin bu adı kirletmesine hatta okulumuzun gelmiş geçmiş en sevilen en saygı gören hocasını üzmesine izin vermeyiz! kızlar bavullarınızı toplayın hadi başka okula! o kadar yanlış bir kapıya çattınızki! emin olun bunun farkında değilsiniz! ama farkına varmanıza yüzlerce insan yardımcı olacak hiç merak etmeyin!.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 02:23

 • 100

  Okulyolu- Bizler sınava gireceğiz bu kızlarla aynı havayı teneffüs etmek istemiyoruz bu kızlar bu okuldan deposun gitsin madem kıymetli kızlarınız alın verin özel okula bizi hocamızdan ederseniz sizde bulursunuz bulacağınızı. Bu tepki çığ gibi büyüyecek göreceksiniz. Kızlarınıza dikkat edin çünkü hocamızın arkasında bir ordu öğrenci var.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 02:21

  • 142

   Bahce- Birtek sen girmeyeceksin sınava... Evet kızım çokk kıymetli değil sen onunla aynı havayı tenefüs etmek senin gibilerin yanından geçirmem.

   Yanıtla Beğen 15 Mart, 19:19

 • 98

  Mcagri- Hocanın böyle birşey yapmadığı yapmayacağı aşikar. Kızların amacı ilgi çekmek ama işi ileri götürmüşler yaptıkları çok ayıp kuru iftira. Umarım hocanın aklandığının haberini de yayınlarsınız!.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 01:35

 • 97

  Mayis- Çok çirkin bir suçlama kendisini 10 senedir tanıyorum ve bu suçlamada art niyet olduğunu düşünüyorum. Bu kadar zaman okulun en sevilen ve saygı duyulan hocası olup bir anda işlerin değişmesi olacak iş değil. İşini ve öğrencilerini çok sevmesi ve idealist oluşu birilerinin zoruna gitmiş olmalı. Umarım en yakın zamanda gerçekler gün yüzüne çıkar ve hocamız rahat bir nefes alır. En yakın zamanda sağlığınıza da kavuşursunuz inşAllah hocam.

  Yanıtla Beğen 15 Mart, 00:08

 • 96

  Makedon41- Hocamızın üzerine atılan bu kara lekeyi duyunca şok oldum. Bu derece bi saygısızlığı o okulda yapıcak en son hocadır. Hepsi çocuğu yaşında öğrenciler bu derece saygısızca ve şuursuzca atılmış bi itirafın elbet bir gün hesabı çıkar karşılarına.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 23:52

 • 95

  Inananvarsayazik- Buraya neden iftirayı atan kızlarımızın adı yazılmıyo. Yaptıklarıyla gurur duyan utanmayan kızlarımız ve anne babaların isimleri nerde? aa yoksa görünce üzülürler mi. Yada adları yazılınca herkes onların nasıl bi insan olduklarını bi kez daha anlarlar diye mi? ahahhaha hiç gülüceğim yoktu. Biz herşeyin farkındayız hocam dimdik durun. Bu olay bi gün sonuclanıcak ve o sonucu o kızların gözüne sokucaz beraber hep beraber. Bizler sana inanıyor ve güveniyoruz. Size bu iftirayı atanlar utansın!.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 23:36

 • 93

  Yazikkkk- Yazık yazık nasıl kızlarsınız siz öyle yazık acıyorum size.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 23:30

 • 91

  Istanbul- Bir kimse bir mümin hakkında olmayan bir şey söylerse iftiraya uğrayan kimse onu affedinceye kadar Allah onu cehenneme sokar. (ebu davud) tarih adamı gönül insanı seni ayakda alkışlıyorum bu bir bir kaç hadsiz ve hazımsız karaktere karşı yine adam gibi adam olmayı seçtin. Cennet ucuz cehennemde lüzumsuz değil. Sen rahat ol hocam. Saygılar.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 23:27

  • 143

   Imam- Pekii ya iftira değilse bide diğer taraf için açıklama yap... Asıl hasımsız sensin.

   Yanıtla Beğen 15 Mart, 19:21

 • 90

  Ornekinsan- Tarihin görmüş ve göreceği en iyi tarih öğretmeniydi. Onurlu ve haysiyetli bir insandı o babaydı o candı o bize abiydi o çok yerde ailemiz yokken vardı. Onurlu ve gururlu insanlar ancak böyle belden aşağı mevzular ile susturulabilirdi. Çünkü onda haysiyet vardı. Çünkü onun ilkeleri çünkü onun hiç vazgeçmeyeceği değerleri vardı. Okulda ne olduğu bile belli olmayan psikolojik problemleri olan sorunlu birkaç kızın iftirası ile merkez bankası anadolu lisesi büyük kayba uğramıştır. Şikayetci kişilere gelincesürekli hocanın etrafında dolaşan çevresi ile sorunlu her derdini sadece o hocaya anlatan ve sonunda sayın hocamızı iyi niyet kurbanı eden karakterlerdir!. Böylesi hassas bir mevzuyu bile yorumlarla afişe edebilecek kadar sıradanlar. Hocamız büyük adamdı onurlu adamdı eli öpülesi adamdı. O bir örnek insan o bir rehberdi. Sen iyi ol sayın hocam her meslekten yetiştirdiğin binlerce öğrencin var ellerinden hürmetle öpüyorum. Ve duruşunu tüm bu iftiralara rağmen bozmadığın için önünde saygı ile eğiliyorum.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 23:22

 • 89

  Vicdan- Vicdanı olmayan insan böyle oluyo işte.. Kolayca iftira atabiliyo neyseki hiç bişeyin bu dünyada kalmıycagını bizler biliyoruz. Sizler bilmesenizde.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 23:20

 • 88

  Gercektenbravo- Allah akıl fikir versin size ne diyelim kendi cıkardığınız dedikoduyu savunup duruyosunuz. Ailenizi de buna inandırmışsınız bravo. Bu kadar kör olmayın iftira attığınız kişi çok yanlış kişi. Allahınızdan bulun başka bişey denmez size. Daha beterini siz yaşayın inşAllah.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 23:15

 • 87

  Idare- Bi insana iftira atabilmek ne kadar kolaymış meğerse. Şaşkınlıkla yaptığınız aptallıkları izliyoruz kızlar. Sebahattin hocamız öyle bişy yapmadı biz biliyoruz. Ama sizde şunu bilin ki herşey bu dünyada kalmıycak bu dünyanın birde öbür tarafı var. O aadama bişey olursa tek sorumlusu sizlersiniz. O adamın ailesini sevdiklerini bu şekilde üzmeye ne hakkınız var. He?.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 23:13

 • 86

  Adil- Sebahattin hocayı tanıyan tanıyor gerisinin hiç önemi yok. Zaten bu tutarsız ifadelerle kızların sonu kötü. Kendileri de fark ettiler yan çiziyorlar şimdi. Allah'ın izniyle sebahattin hoca aklandığında onlar da layık olduklarını bulacaklar.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 23:09

 • 84

  Yazik- Sebahattin hocamıza bu iftirayı atanlar utansın. Yazık yazık nasıl insansınız siz.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 22:58

 • 80

  CAMURatma- Böyle saçma sapan şey görmedim ben kaç yıllık öğrenciyim yani gide gide o okulda en son iftira atılcak hocaya mı atıosunuz ya yuh komik olmayıın gençlleerr bizde çok severiz hala da gider ziyaret ederiz sarılırız birbrimize kızlarını tanırız ailesini biliriz 40 yaşında adam kalkıp sizi taciz edcek ya bırakın Allah aşkınaa ortalığı karıştırmak öle kolay değil. Biz hocamızın arkasındayız sahipsiz sanmayın burayı dağıtır mbdal öğrencileri 2 yıldır tanıyan öğrenciler kalkıp ifitra atıolar kolaydı hı hı. 7 yıldır tanıyorum hocamı asla yapmaz bu kadar da eminim artık görüşünüz mü farklı gıcık mı oluonuz ergence bi ego mu sizinkisi bilmem ama yemeezlerr çamur atmayın bilen biliyo seboyu o olay açığa çıkar sizin de suratınız yere bakar. Ayıp sizin yaşınızda kızı var o adamın biri babanıza iftira atsa ne hale üşersiniz ya bişe yapıosanız bin kere düşünün be! nerelere uzanıyo yaptıgınız şey.. Dönemz okula merak etmeyin zaten emekliliği gelmişti mbdala emek verdi mbdal a kalite kazandırdı ama değerini bilemediniz.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 22:44

 • 79

  Free- İnşAllah gerçek ortaya çıkar.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 22:02

 • 76

  Akil- Yazık yazık vicdan muhasebesine davet ediyorum hepinizi. Bu kızların yaptığı koca ağır bi iftiraa! bunun farkına hepiniz er yada gec varıp kendinizden utanıcaksınız. Bakalım o zaman ortalarda nasıl rahatca gezebiliceksiniz o insanın yüzüne nasıl rahatca bakıcaksınız. Yastığa kafanızı nasıl rahat koyuyosunuz şaşkınlıkla izliyoruz cok yazıkk!.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 21:45

 • 74

  Akil- Biraz mantıklı düşünün bu kızları tanımayan yok ve yaptıkları koca bir iftira. Hepsi ortaya cıkıcak. Nasıl olurda bu kadar keyifli ortalarda gezebilirler? akıllı olun biraz hocamızı biz cok iyi tanıyoruz ve öyle bişey yapmadığını cok iyi biliyoruz biz hocamızdan sonuna kadar eminiz. Ve sizi vicdan muhasebesine davet ediyorum!.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 21:34

 • 73

  Ogrencsii- Hocamm sizi yeterince tanıyoruz ve herzman da arkanızdayız. Allah herşyi biliyor ve bunun cezasını bu iftirayı atanada yayanada hem bu dünyada hem öbür dünya da versin inşAllah.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 21:30

 • 72

  Free- İsmi geçen hocanın öğrencisiyim. Ben ve hocamızı tanıyan herkes bu iftiraya inanmayacaktır. Yapılan yorumlara bakılırsa tacize uğrayan bir kızın ruh sağlığı artık ne kadar bozulmuşsa 2 yıl boyunca bu kadar mutlu dolaşabiliyor. Aksi takdirde bu mutluluğu hiç birşey açıklamıyor. Ailesinin rahat tavırlarıda ayrı bir dikkat çekici. Gerçek er yada geç ortaya çıkıcak. Ve şuçlular bu dünyada olmazsa da ahirette elbet cezasını çekicek.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 21:25

 • 69

  Ogrenci- Böyle bir iftiraya maruz kalmak çok zor... Öğretmeni tanımasam eyvAllah der geçerim ama çok iyi tanıyorum... Kendisinin böyle bir davranışta bulunacağını hayal bile edemem.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 21:10

 • 67

  Mk- Allah herkesi iftiradan korusun.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 20:45

 • 66

  Atakan- Antalya'da bir öğretmenimiz benzer iddialar nedeniyle yaşamını sonlandırdı. Soruşturma sonuçlanmadan bu türden lekeleyici bir iddianın basın tarafından malzeme edilmesi yanlış. Bu haberi yazan yarın olayı bile hatırlamayacak ama belkide iftiraya uğrayan bir öğretmen ömrü boyunca bu bu haber yüzünden lekeli kalacak.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 20:44

 • 64

  Cano- Bi insanı harcamak bu kadar kolay olamaz ya elbet hak yerini bulacak bu kadar saygı değer bir öğretmen bi kaç tane kendini bilmez yüzünden yıkılmaz hocam arkanızdayız. Siz bunlara inat düzgün karakterli öğrenciler yetiştirmeye devam edeceksiniz elbett.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 20:35

 • 63

  Sfk- Yazık ya bı ınsanın hayatıyla oynamak bu kadar kolay mı. Ben kaç yıllık dostuyum kızının sadece bu kızlara mı oldu bu olay yanı. Ben gittiğimden odaya bile girmeyen insana atılan iftiralara bakın çok yazık. Bi çok insan kimin ne oldugunu cook cook iyi biliyor. Gerçek umarım en yakın zamanda ortaya çıkacak. Böyle bir eğitimci kolay yetişmiyor ve eminim ki 3-5 kendini bilmez kolay yıkamayacak bu işler bu kadar kolay değil.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 20:34

 • 62

  Veli- Evet. Kızım ağlayarak eve geldi ve hocamız iftiraya uğradı diye ve bu çocuklar haftaya sınava girecek. Ne kadar kolay insana iftira atmak. Yazıklar olsun. Herkes çocuğuna sahip çıksın.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 20:32

 • 56

  Leonidas- Haber yapmak için haber iddası nedir sayın haberci? böyle bir olayı kesinleşmeden yayınlamak senin için bir risk doğurmuyor mu? ya suclu değilse o insanın düştüğü durumu nasıl telafi edeceksin? o vebali nasıl ödeyeceksin? habere gelince ne hocayı tanırım nede öğrencileri. Ama yorumlardan anladıgım kadarıyla hocayı seven ve koruyan cok kişi var bir insan durup dururken korunmaz düşünün ki suclu bir adamı savunurmusunuz? ama bir insan bir haberle çok güzel hayattan koparılır ve suclamak bu kadar kolaydır. Sonucu da paylaş emi haberci!.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 20:08

 • 55

  Canim-hocam- Gerçekten bu kadar pırıl pırıl hocaya söylenecek sözler değil bunlar. O kızlar diyor ya biz neler yaşadık ama biliyorlar mı ki hocamız neler yaşadı hemde bunları hiç haketmezken. Yaşananlar ve hocamızın üstüne atılan bu kirli iftira onu yıpratmış üzmüş ama o biliyorki gerçekler ortaya çıkıcak. Bende merak ediyorum hocamızın suçsuz olduğu ortaya çıktığında acaba o kızlar ne yapıcak ama bilsinler alırlarsa mazlumun ahını yavaş yavaş onun acısı çıkar. Allah biliyor kimin haklı olduğu eğer bu dünyada çıkmazsa ahirette çıkar. Onlar hesabını çok ağır öderler.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 20:02

 • 54

  Dag- Çok çok ağır bir itham. Onun gibi bir öğretmenin kaldırmayacağı çok ağır bir yük. Allah'ın izniyle öğretmenimizin dürüstlüğü ve masumuyeti ortaya çıkacak ve görevinin başına dönecektir.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 19:59

 • 53

  Dante- Olaylar sadece söylentiden ibaretken böyle şeylerle hayatını öğrencilerin eğitimine adamış öğretmenlere yapılan suçlamaları çok yanlış buluyorum.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 19:55

 • 52

  Gercek- Ben hocamı da tanıyorum o kendini bilmez 3-5 kişiyi de. Bu kızlar okulda her canları sıkıldığında birinin üzerine iftira atan orda burda millete laf yetiştiren cahillik üzerine derece yapmış kişiler... Hocamızın masum olduğu pis bir oyunun içine çekildiği elbet ortaya çıkacak o zaman bu kızlar kendilerini nasıl savunacak merak ediyorum... Bu dünyada yalanlarınıza inanacak bir kaç kişi elbet bulursunuz ama öte tarafta kimi kandırıcaksınız?.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 19:50

 • 51

  Sabiryarabb- Az utanın ya ayıptır. Ey aile kızınız madurda siz gelip buraya yazı yazarak mı rahatlatıyosunuz siz kendinizi. Bu ne kadar basit bi olay haline getirilmiş madem böyle bişe oldu sen nasıl o yastığa kafanı rahatça koyabiliyosn az mantık az insaf yahu. Kızın diye inanmak zorunda değilsin. Bi mantığını kullan bi olgunca düşün!

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 19:46

 • 50

  Duyarli-veli- Eskiler hep der: meyve veren ağacı taşlarlar diye. Katıldığım tüm veli toplantılarında edindiğim gözlemlerimde ise tüm öğrencilere bir baba şefkati ile yaklaştığı sorunları olduğunca çözüme kavuşturmak için çaba sarfettiği söylenen ve tüm öğretmenler tarafından takdirle karşılanan bu eğitmenin böyle bir olaya karıştığını aklım almıyor. Şikayette bulunan öğrencinin ve öğretmenin geçmiş sicillerinin çok iyi araştırılıp sükunetle sonuca gidilmesini diliyorum. Bu tür şikayetlerin emsal teşkil etmemesi için idarecilerin etkin kararları ile sonuca gidileceğine inanıyorum.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 19:31

 • 49

  Veli- Herkes tarafından çok sevilen saygı duyulan bir hocadan bahsediyorsunuz burda.. Herkes tarafından mimlenmiş kızlardan bahsediyoruz.. Bi kişinin hayatını karartmaktan gurur duyuyor musunuz çok merak ediyorum.. Milletin hayatıyla oynamak sizler için çok kolay dimi.. Bir de taciz edilen bir kızın mutluluğundan bahsediyoruz hangi kızın gururu buna el verir. Ve ailenin rahatlığıda ayrı bi ilgi çekici.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 19:26

 • 48

  Merveninarkadasi- Ben merve nisanın yakın bir arkadaşıyım. Hocamı çok iyi tanıyorum ve herkes tanır dersine girmeyen öğrenciler bile bilir. Fakat arkadaşlarım hocama iftira attılar. Başta yanlış yaptıklarını söyledim ama beni dinlemediler onları seviyorum ama elimden hiç bişe gelmiyo. Diyeceğim hocama söylenen hiçbir sey doğru değildir hepsi iftiradan ibaret.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 19:20

 • 47

  Asi- Sımdı12kız bırbırıne dusmus korıdorlarda kavga edıyorlar bu kızlara ınananlara yazıklar olsun.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 19:05

 • 46

  4141- Taciz iddiasinda bulunan kizlar arastirilmali once kolay kiz mo degil mi diye.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 18:47

 • 45

  Veli- Aşağıdaki yorumlarda da okuduğum ve katıldığım üzere okulda görüyoruz kızların hepsi çok mutlular ki velileri de öyle gayet rahatlar. Olayı müdüreye götürmeden önce de bu kızlar hocanın yanındaydı sürekli. Madem ki böyle bi sorun vardı hocanın dibinde dolaşmak niye? anlam veremediğim bir çelişki. Çamur at melek gibi bir adamın üzerine izi kalsın.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 18:39

 • 44

  Veli- Bir insan için çok ağır bir iftira. Yakın zaman da doğruluğu belli olcak. Bizim hocamız böyle bişey ne düşünür ne de yapar! karşısındakileri kendi kızı gibi görürken bide.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 18:36

 • 43

  Dream- Öğrencilerinin koşarak dersine girdiği herkese saygı duyan ve herkesten saygı gören düşüncelerine hayran olduğumuz öğrencilerinin bizim tarih hocamız ve diğerleri olarak ayırdığı yılların hocasına mı inanırsın yoksa koridorlarda her gün her dakika kavgaya karışan her dönem birilerine iftira atan üç beş kıza ya mı.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 18:22

 • 42

  CuRsEWoLf- Paylaştığım yorumlar burda kaldırılıyor... Ama kardeşlerim dimdik ayakta durucak ve hak yolunu bulucak herşey göründüğü gibi değildir iman kimde o da bilinmez ama nasıl imana getirilir ben iyi bilirim.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 18:02

 • 41

  CuRsEWoLf- Sadece soruşturmayı sakinlikle bekleyen bir abiyim sonuç her ne olursa olsun kardeşlerime güveniyorum ve bunun sonunda bırakın okula gelmesi izmitte gezmesi ne kadar mümkün olur bilmiyorum.. Hiç bir kız çocuğu bu durumla isminin anılmasını istemez ve havadan sudan bi sebep değildir. Herkez elini vicdanına koysun ve kendi annesini kardeşini ve ya kızını düşünsün... Aynısını yasamadan bilemezsiniz ve diğer öğrenciler bence arkadaşlarınıza sahip çıkın ki yarın bakılacak yüzünüz olsun benim kardeşlerimin başı dik onlar kötü bişey yapmadı. Bu ülkede hep hak aramak kabahat mı olucak... Soruşturmayı sabırsızlıkla bekliyorum... İmanın kimde belli olmaz ama nasıl imana getirilir iyi bilirim.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 17:54

 • 40

  Veli- Olayı bilmeden iftira demek.. İnsanları tam tanımadan güvenmek.. Dilinden Allah lafı eksik olmazdı ama herşey imanda değil görüyoruz. Kızların arkasındayım.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 17:41

 • 36

  Cicek- Hangi kız kendisine böyle bir iftira atar kendisine böyle şeyler yaptırır olmayan şeyleri olmuş gibi gösterir Allah aşkına yapmayın.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 17:23

 • 34

  Oku- Arkadaşlar öncelikle açığa alınma durumu yok ve bu olayın şu an da kanıtlanmış yanı da yok öğretmen arkadaş iyi niyetli ve karakterli birisidir bir insan hata yapar ama bu arkadaş %0. 01 yapar hocayı şikayet eden kızların kişiliklerine okul dışı davranışlarına bakılmalı bir kişiyi harcamak bu kadar kolay değil böyle bir olayda uzun süre salanamaz madem sakladın şimdi şikayet ettinizz? şimdi çıkmassa Allah sorar ehsabını.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 17:17

  • 59

   Veli- Katılıyoruz hocamızın arkasındayızz sonuna kadar. Moralini hiçbozmasın. Ailesinin yanındayız.

   Yanıtla Beğen 14 Mart, 20:18

  • 38

   Ciz- İzin gibi zihniyetlere mi emanet evlatlarımız.

   Yanıtla Beğen 14 Mart, 17:34

  • 71

   Ogrencisi- Ne biliyorsunda konuşuyrosun ya. Allahtan kork.

   Yanıtla Beğen 14 Mart, 21:25

  • 61

   Veli- O yetiştirilen evlada bağlı. Bizimde evlatlarımız var.

   Yanıtla Beğen 14 Mart, 20:20

 • 33

  Cicek- Bizzat arkadaşlarım yaşadı ayrıca ne kadar bilgilisiniz bilmiyorum ama kızları bir araştırın diyorsunuz ama hepsi çok yakın arkadaşlarım ve sevgilsinden ayrılıp okula içkili gelmek diye birşey söz konusu bile olamaz o kadar serbest kızlar değiller ve hocamız bizi sürekli yanına çağırıyordu kızlar özel görüşmek istemiyordu dikkatle altını çiziyorum ayrıca özel olarak kızları telefonla arıyordu en sevdiğimiz hocamızdı.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 17:12

 • 29

  Example- Sebahattin hocayı 3 yıldır tanıyorum öğrencisiyim kendisini çok severim fakat bu tarz davranışlarını 1 yıl önce farkettim ve yaşadım diğer arkadaşlarım da yaşadı ama hiçkimseye söyleyemedik birbirimize bile. İyi niyetli olduğunu düşündük ancak herşey ortaya çıkınca herkes birden ağzındaki incileri dökmeye başladı. Keşke böyle birşey yaşamasaydık ama malesefki şanssızız bize inanmayanlar elbette var evet dışarıdan çok haysiyetli bir adam gibi duruyor ama insanların psikolojilerini veye içindeki düşünceleri hiçbirimiz bilemeyiz biz hayatımıza kaldığı yerden devam ediyoruz gülmek suç değil istediğimizde güleriz istediğimizde ağlarız. Ama bizim ne yaşadığımızı sadece biz biliyoruz. Hepimiz 2 gündür 1 buçuk saat müfettişlere ifade veriyoruz dışarıdan gözüktüğü gibi basit bir olay değil olay mahkemeye de taşındı hiç kimse hiçkimsenin hayatını boiu boşuna mahvetmek istemez. Keşke böyle birşey hiç yaşanmasaydı ama herşey birgün açıklığa kavuşacak.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 17:02

  • 85

   Explorer- Sizi öncelikle cesaretiniz için kutluyorum diğerleri gibi susmadınız. Allah yardımcınız olsun. Yanınızdayız.

   Yanıtla Beğen 14 Mart, 23:05

  • 211

   Piss- Popüler olmak istediler demek daha doğru olur ama rezil oldular.

   Yanıtla Beğen 17 Mart, 23:29

  • 57

   Mavi- Senin ne yaşadığın zerre kadar umurumda değil ama hocamıza yaşattığın onca acı. Nasıl hesabını müfettişe verdin ne dedin hiç yaşanmayan olayları nasıl anlattın bilmiyorum ama tek istediğim bir gün gerçekleri anlatman.

   Yanıtla Beğen 14 Mart, 20:14

 • 27

  Zturco- Yazık. Sevilen sayılan bir eğitimci. Elbet gerçek ortaya çıkar. . - eğerki iftiraysa kimsenin yanına kalmaz!.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 16:51

  • 37

   Izmit- İftiira değilsede burada kızların özel hayatlarına kadar yorum yapan sizler vicdanınız ne kadar rahat olur ve acaba sizin yanınıza kalır mı.

   Yanıtla Beğen 14 Mart, 17:30

  • 212

   Meshur- Kızlar yanlış hoca ile uğraştı dertleri meşhur olmaktı oldular.

   Yanıtla Beğen 17 Mart, 23:30

 • 19

  Asil- Valla cengız bey benım kız cocugum var ama sızınkı nasıl bır kız cocuguymuskı bu olayı 2senedır saklamıs vah vah yavrucuga mantıklı dusunun 12sıde nıye bu sınıfta yada nıye hepsı sıkı fıkı arkadas.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 15:18

  • 28

   Ruh- Asil bey lütfenn olay 2 senedir saklanan bir olay değil malesef demek 12 kişiyi rahatsız etmiş birbirlerinden habersiz... Sizin benim kızımı yargılayabilmeniz için daha çok ekmek yemeniz lazım. Madem bu hocanın bu kadar düşkünüsünüz kendi kızınızı da ona gönderirsiniz tartsın ölçsün biçsin... Yazık.

   Yanıtla Beğen 14 Mart, 16:56

 • 18

  Asil- Nıye bu kızla hocayla devamlı ozel gorusebılırmıyız hocam dıye hocamızla gozrusmek ıstemıs acaba bı dusunun.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 15:17

 • 17

  Menekse- Sevgılısınden ayrıldıgında okula ıckılı gelen bır kızdan dısıplın cezası almıs bır kızdan ne kadar hayır cıkarkı yada sozune nekadar ınanılır.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 15:15

 • 16

  Menekse- Jako hocanın hıc bır seyden haberı yok olay 15gun once patlak verıyor hocaya anca cuma gunu soylenıyor ne kadar haysıyetlı bır adamdırkı yınede tek bır kelıme kotu laf etmıyor.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 15:13

  • 32

   Jako- Anlaşılan senin hocan menekşe... Çok haysiyetli gerçekten. Birtek kötü laf etmemiş etseydi bari.

   Yanıtla Beğen 14 Mart, 17:09

 • 14

  Menekse- O kızlardan nıye sadece bır tanesi dilekce verıyor.. Veya bu kadar salakmı bu kızlar hepsı 2senedır olayı saklıyor.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 15:00

 • 12

  Inananlara-yazik- Bir adamın hayatını karartmak bu kadar kolay mı?.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 14:51

 • 11

  Jako- Bu nasıl düşünceler anlam veremedim... Olay inşAllah hakkıyla açığa çıkar denileceği yerde hala hocanın psikolojisinden bahsediliyor. Merak etmeyin hoca olay çıktığı gün 2 saat içinde kendini depresyona sokarak psikiyatri servisine yatışını yaptırıyor. Tedavisini oluyor anlayacağınız rahat olun. Ne günlere kaldık.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 14:12

 • 9

  Papatya- Menekşe hanım bu nasıl bir zihniyet anlaşılan önce sizi araştırmak lazım.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 14:03

 • 8

  Gercekci- Sebahattin hocayı kişilik olarak 4 yıldır tanıyorum. Tamam anladım velisiniz ama neden kızınız taciz edildiği halde okula güle oynayıp geliyorsunuz? yada neden bütün kızlar sizin kızınızın sınıfından? yada neden bu 1 5 2 yıllık olayken bi anda pat diye açığa çıkıyor. Yada neden bunca zaman içinde tacize uğradığı halde sürekli hocamızla birebir görüşmek istiyor?.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 13:54

  • 10

   Melek- Ne kadar işin içindesiniz gerçekçi bey.. Kızlar okula gelecek tabi ki onlar o okulu başarılarıyla kazandılar. Bu kadar işin içindesiniz kızların hergün müfettişlere de ifade verdiğini biliyor olmanız lazım... Birebir kızlar mı görüşmek istiyor yoksa olay çıktığı an hoca mı kızlara nasıl bulduysa cepten ulaşmaya çalışıyor... Olayı iyi araştırarak yorum yapınn.

   Yanıtla Beğen 14 Mart, 14:08

  • 13

   Gercekci- Bir insan taciz edildikten sonra bu kadar neşeli olamaz. Aileside o kadar rahat olamaz. Kahkaha atarken gördüm melek hanım. Benim kızıma olsa ben o okulda bırak kahkaha atmak o okulu yıkarım.

   Yanıtla Beğen 14 Mart, 14:52

  • 30

   Yalin- Hangi taciz edilen kızın ailesini gördünüz rahat. Gencecik insanlara bunları yakıştırabiliyorsanız çok da diyecek birşey kalmıyor. Bilindiği üzere soruşturma devam ediyor. Sonucu bekleyeceğiz hep birlikte. Ama en önemlisi vicdan. Hocamız bu olayların doğruluğıunu çok iyi biliyor.

   Yanıtla Beğen 14 Mart, 17:02

 • 7

  Yenidoganli- Nedendir bilemiyorum ama bu tür haberlere inanasım gelmiyor. Bir eğitimcinin butür davranışlara gireceğine ihtimal vermiyorum. Bu tür olayları çok iyi takip edip sonra yargılanmalı. Birileri kanı kaynayan gençlerimizin söylemleri doğrultusunda hemen suçlamamak lazım. Eğitimci arkadaşta inşAllah en kısa zamanda aklanıp görevine döner. Tabii bu olaydan sonraki psikolojisi nasıl olur bilemem. Her konunun sağlıklı olması dileğiyle.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 13:45

 • 6

  Biri- Hic bir kesinlik yok aciga alinma durumu da soz konusu degil.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 12:52

 • 5

  Ceyda- Hocamız kadar efendı saygılı bır ögretmen yoktur.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 12:31

 • 4

  Menekse- Önce o kızları bır arastırın.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 12:29

  • 22

   Pa- İstersen seni bir araştıralım ne dersin!.

   Yanıtla Beğen 14 Mart, 15:23

 • 3

  Cengiz- Kanıtlanacak emin olun olayın üstü kapatılmazsa.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 12:23

 • 1

  Mert- Peki olay kesin olarak doğrumu kanıtlanmışmı? ispatlanmış mı? yoksa sağdan soldan duyup habermi yapıyorsunuz.

  Yanıtla Beğen 14 Mart, 09:52

  • 2

   Cengiz- Kız çocuğunuz var mı bilmiyorum mert bey eve gelip kızınız size ağlayarak birşeyler anlatsa ve bu olay bir kaç kişinin başına daha gelse siz ne yapardınız! kapa çeneni okula devam ediyorsun mu dersiniz. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

   Yanıtla Beğen 14 Mart, 12:18

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !