Kocaeli 15°C- 31 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

20 Nisan 2012, 12:49 TSİ -Kocaeli Yaşam

Menemenci Yadigar açıldı

İlişkili Konular

İzmit’in tanınmış esnaflarından, Yadigar Çayevinin sahibi Yadigar Bayrak, 25 yıldır Sanat Sokağı yanı Fevzi Baba Sokakta hizmet veriyor. Son 10 yıldır...

Menemenci Yadigar açıldı
Foto, Özgür Kocaeli

İzmit’in tanınmış esnaflarından, Yadigar Çayevinin sahibi Yadigar Bayrak, 25 yıldır Sanat Sokağı yanı Fevzi Baba Sokakta hizmet veriyor. Son 10 yıldır da çay evinde müşterilerine menemen yapan Bayrak, hafta sonu, Menemenci Yadigar lokantasını da açtı. Sanat Sokağı yanı Fevzi Baba Sokak’ta mevcut işyerinin yan tarafındaki binada hizmete giren 60 kişi kapasiteli Menemenci Yadigar, bundan böyle daha geniş bir mekanda hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyor.

Özellikle çevre esnafların vazgeçilmezi olan menemenin sırrını da açıklayan Yadigar Bayrak, “10 yıldır çay evimizde müşterilerimize menemen yapmaya başladım. Benim menemenimin en önemli özelliği ise kaliteli malzeme almamdır. Özellikle her sabah hale ben giderim ve kaliteli malzemeleri seçerim. Müşterilerimizin artık daha geniş bir mekanda hizmet vermemi istemesi sonrasında mevcut işyerimin yanındaki iki katlı işyerinde hizmet vermeye başladık. İşyerinde ben, oğlum Kadir Bayrak ve kızım Gönül Arıkaslan ile birlikte hizmet vermeye başladık” dedi.

Yadigar Bayrak, “Geçtiğimiz hafta sonu yaptığımız açılışımıza Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Saraybahçe Belediyesi eski Başkanı Metin Alan, Kocaeli eski milletvekili Kemal Köse, Fatih mahalle muhtarımız Metin Kılıç ve dostlarımız katıldı. Bundan böyle hem çayevimizde hem de menemenci işyerimizde hizmet vereceğiz. Menemenin yanı sıra işyerimizde öğlenleri de çorba,  köfte, tavuk, ciğer, kahvaltı tabağı gibi farklı menülerle hizmet vermekteyiz” dedi. Menemenci Yadigar 08:00-22:00 saatleri arasında vatandaşa hizmet sunuyor. 

20 Nisan 2012,12:49 TSİ - Kocaeli Yaşam
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !