Kocaeli 17°C- 24 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

30 Eylül 2013, 14:31 TSİ -Kocaeli Ekonomi

Mikro kredi protokolü

İlişkili Konular

İzmit Belediyesi, Körfez Rotary Kulübü ile TİSVA’nın işbirliğiyle düzenlenecek eğitim ve kadınlara sağlanacak mikro kredi ile ilgili ortak protokol imzalandı. Kadıköy...

Mikro kredi protokolü
Foto, Özgür Kocaeli

İzmit Belediyesi, Körfez Rotary Kulübü ile TİSVA’nın işbirliğiyle düzenlenecek eğitim ve kadınlara sağlanacak mikro kredi ile ilgili ortak protokol imzalandı.

Kadıköy Mahalle Konağında Kurban Bayramı sonrası açılışı yapılacak Mikro Kredi Şubesi ve eğitimle ilgili protokol törenle imzalandı, görevlendirilecek personelin eğitimlerine başlandı. Protokol, İzmit Belediyesi adına Başkan Yardımcısı Ayhan Acar, Rotary 2420 Bölge Sekreteri Osman Taşlıca, TİSVA Marmara Bölge Direktörü Mehmet Tekin tarafından imzalandı.

İmza töreninde Körfez Rotary Kulübü Başkanı Bahadır Köprülü ve Rotary Müdürlerinden Çiğdem Us da hazır bulundu. İzmit Belediyesi’nde bir araya gelen taraflar İzmit’te mikro kredi ile ilgili ciddi bir potansiyel bulunduğunu, yoğun göç alan bölgede kadını ekonomik ve sosyal hayata katmak için bu küçük desteklerin çok büyük olumlu neticeler getirdiğini ifade ederek İzmit’e mikro kredi şubesini kazandırma çalışmalarından dolayı İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ve Körfez Rotary Kulübü Başkanı Bahadır Köprülü’ye teşekkür ettiler.

30 Eylül 2013,14:31 TSİ - Kocaeli Ekonomi
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !