Kocaeli 10°C- 23 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

25 Ekim 2010, 01:00 TSİ - İzmit Yaşam

MOBESKO’da Doğtaş Exclusive açıldı

İlişkili Konular

Doğtaş Mobilya ilimizdeki ilk şubesini önceki gün MOBESKO D Blok No 3/4 adresinde hizmete açtı.

Sektörde 38 yılı geride bırakan Doğtaş Mobilya ödüllü tasarımları, mükemmeliyetçi ruhu ve modern mağazacılık anlayışı ile yenilenerek büyümeye devam ediyor. Doğtaş Mobilya, önceki gün ilimizde de ilk şubesini hizmete açtı. MOBESKO D Blok No 3/4 adresinde hizmete giren İzmit Bayii Aydınlar Mobilya’nın açılışına il protokolü akın etti. Açılışa Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili İlyas Şeker, MOBESKO Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baştürk, Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Doğan, Kartepe Belediyesi Başkan Vekili Kadir Şahin, MHP’li Adnan Metin ve çok sayıda davetli katıldı.

Doğtaş Mobilya, tüketicisinin yaşam standardını yükselten çözümleri ve estetik tasarımları ile 2010 yılı için “38 yılda 38 yeni mağaza” hedefi doğrultusunda bu yıl ikinci kez büyük açılış organizasyonunu gerçekleştirdi. İlimizde ilk şubesini açan Doğtaş Mobilya’nın İzmit Bayii Aydınlar Mobilya, 4 kat olan mağazada 3 bin 200 metrekare alanda 6 personel ile hizmet veriyor. Türkiye genelinde büyüklük açısından ilk beşe giren mağazanın sahipliğini Ramazan Aydın ve Murat Aydın yapıyorlar.

Açılış töreninde konuşan Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Doğan, “Grubumuz başta Doğtaş Mobilya olmak üzere Doğtaş Yatak, İnşaat, Turizm, Mağazalar Zinciri, Sağlık, Enerji, Madencilik olmak üzere ülkemizin kalkınması, çalışan genç, dinamik bir yapıya sahiptir. 38’inci yılını kutladığımız şu günlerde, Doğtaş Mobilya 130 yurtiçi mağaza ve 88 yurt dışı satış noktası ile bin 200 direk çalışanı ile 10 bin kişilik bir ailedir” dedi.

İlhan Doğan’nın ardından söz alan Aydınlar Mobilya Mağaza Müdürü Ramazan Aydın ise Doğtaş Mobilya’daki bu büyümenin önemli yıldızlarından birisi olan Doğtaş Exclusive İzmit modern mağazacılık anlayışını ve seçkin ürünleriyle tasarıma ve kaliteye önem veren İzmitli tüketicinin odak noktası haline geldiğini söyledi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili İlyas Şeker de yaptıkları istihdamdan dolayı birçok insanımıza iş olanağının sağlanmasına neden olan Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Doğan’a teşekkür etti. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından davetliler mağaza katlarını dolaştılar.

25 Ekim 2010,01:00 TSİ - Kocaeli / İzmit Yaşam
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !