Kocaeli 17°C- 26 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

31 Mayıs 2012, 23:29 TSİ -Kocaeli Medya

Nevzat Doğan Kral Çıplak'ta

Okan Bayulgen'in TV8 de sunmuş olduğu Disko Kralı programına konuk olan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan canlı yayında konuşuyor

Nevzat Doğan Kral Çıplak'ta
Foto, Özgür Kocaeli

Okan Bayulgen'in TV8 de sunmuş olduğu Kral Çıplak programına konuk olan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan canlı yayında konuştu.

İzmit Belediye başkanı Nevzat Doğan, Okan Bayulgen'in TV8 de sunduğu  Kral Çıplak programına konuk oldu. Yaklşaık 1 saat canlı yayında kalan Nevzat Doğan projelerini Türkiyeye anlattı. Doğan, bisiklet , gölkay,çardakta buluşalım,çorba çeşme projelerini anlattı. Doğan'ın projeleri Okan Bayülgen tarafından beğenildi. Bayülgen ayrıca Ak partili belediye başkanlarının korkudan dolayı canlı yayınlara çıkmadığını fakat cesaretinden ve konuk olarak geldiğinden dolayı Nevzat Doğan'a teşekkür etti. 

Bu habere ilişkin videoyu sağdaki video'ya tıklayarak izleyebilirsiniz.

31 Mayıs 2012,23:29 TSİ - Kocaeli Medya
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

Yorumlar

 • 4

  Drerkan-atmaca- Lutfen yaa takdir etmek lazim baskanimizi gurur duymak lazim. Tesekkurler sayin baskanimiz.

  Yanıtla Beğen 04 Haziran, 15:27

 • 3

  Vatandas- Nevzat doğan dün gece dedi ki izmit mahallelerini gezerken bir teyze benden apartmanının önüne kamelya yapmamı istedi dedi bende yapamam milletin parasını senin apartmanının önüne kamelya yapmak için harcamam dediğimde teyze bana ama senden önceki yapıyordu dediğinde bende benden sonrakilere kötü örnek olamamak için yapmam milletin parasını kişilere harcamam dedi. Adres veriyorum cumhuriyet mahallesi cumhuriyet sokak bu sokağın yanındaki blok aprtmanın bahçesinde kamelyası varken izmit belediyesi bir hafta önce buraya kamelya kurdu. Bunu dedi.

  Yanıtla Beğen 01 Haziran, 10:04

 • 2

  Vatandas- Nevzat doğan dün gece dedi ki izmit mahallelerini gezerken bir teyze benden apartmanının önüne kamelya yapmamı istedi dedi bende yapamam milletin parasını senin apartmanının önüne kamelya yapmak için harcamam dediğimde teyze bana ama senden önceki yapıyordu dediğinde bende benden sonrakilere kötü örnek olamamak için yapmam milletin parasını kişilere harcamam dedi. Adres veriyorum cumhuriyet mahallesi cumhuriyet sokak bu sokağın yanındaki blok aprtmanın bahçesinde kamelyası varken izmit belediyesi bir hafta önce buraya kamelya kurdu.

  Yanıtla Beğen 01 Haziran, 10:03

 • 1

  Caner- Peki ne dedi? -).

  Yanıtla Beğen 01 Haziran, 09:30

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !