Kocaeli 17°C- 25 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

02 Aralık 2011, 15:41 TSİ - İzmit Yaşam

Osmanlı Tulumbacısı’nın yeni şubesi hizmete girdi

İlişkili Konular

İlimizin çeşitli yerlerine bayilik veren Osmanlı Tulumbacısı, bir şube daha açtı. Alikahya Fatih Mahallesi Mithat Paşa Caddesi’ndeki Osmanlı Tulumbacısı’nın açılışına İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan da katıldı.

Gölcük Devlet Hastanesinde görevli Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Cemalettin Cihangir’in eşi Nazan Cihangir tarafından işletmesi üstlenilen Osmanlı Tulumbacısı’nda sade, portokalla, ahududulu ve çikolatalı tulumba tatlısı sunuluyor. Açılış kurdelesini kesen İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, “Ben belediye başkanıyım, ama işsiz kalma ihtimalimiz her zaman var. Demek ki benden iyi tulumbacı olur” diye konuştu.

02 Aralık 2011,15:41 TSİ - Kocaeli / İzmit Yaşam
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

Yorumlar

  • 1

    Isa-yildirim- Yuvam akarca da osmanlı tulumbacısının açılmasına çok sevinidk. Op dr cemalettin cihangiri yakından tanırım eşinin böyle bir yeri açması yuvamda oturan bizler için çok iyi olduğu düşündesindeyim nazan hanıma başarılar dileriz. İnşallah hayırlı ve bol kazançlar olur.

    Yanıtla Beğen 03 Aralık, 20:59

  • 2

    Elit-emlak- Başarılar,bol kazançlar dilerim.

    Yanıtla Beğen 02 Aralık, 16:55

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !