Kocaeli 15°C- 30 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

14 Mart 2007, 05:00 TSİ - İzmit

Özdilek Kavşağındaki Ölümlü Trafik Kazaları

D-100 karayolunun Uzunçiftlik Özdilek Alışveriş Merkezi önündeki kavşakta son iki yılda 9 ölümlü trafik kazası meydana gelmiş. Bu 9 ölümlü trafik kazasının tamamında 54 plakalı araçlar var. Sakaryalı komşular, özellikle tatil günlerinde Özdilek’e çok rağbet ediyorlar. Ama belli ki trafik kurallarına pek dikkat etmiyorlar. Son olarak geçen pazar günü, bu kavşakta karşıya geçmek isteyen bir yaya, yine 54 plakalı bir otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetmişti.

14 Mart 2007,05:00 TSİ - Kocaeli / İzmit
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

Yorumlar

  • 1

    Seda-kocaelili- sakaryalı'lar gelmesin izmit'e. biz sakaryaya gidiyor muyuz?? hafta sonu outlette 54 plakalı araç dolu , tabi onların memleketlerinde böyle yerler yok kocaeli'ne geliyorlar ... geliyorlarsa kurallara da uysunlar, onlar yüzünden yitip giden hayatlar bir daha geri gelmiyor. trafikte 54 plakalı araçlar dehşet saçıyorlar.

    Yanıtla Beğen 14 Mart, 14:11

  • 2

    Emrah-ugur-arslan- Sakaryalı vatandaşlar trafik kurallarına hiç riayet etmez zaten çünkü bilmezler, eski ehliyet sistemi en son orada terk edildi ve birçoğu çorba parasına ehliyet aldı durum böyle olunca şahsen bende 2001 yılında 54 plakalı bir aracın gazabına uğradım nişanlım vefat etti bende sakat kaldım.

    Yanıtla Beğen 14 Mart, 08:19

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !