Kocaeli 10°C- 22 Kas, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

31 Mart 2013, 12:17 TSİ -Kocaeli Sağlık

Özel Cihan Hastanesi, Yenişehir’i hareketlendirdi

İlişkili Konular

1 / 4 - İzmit Yenişehir Mahallesi  Gazi  Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde açılış hazırlıkları son aşamaya gelen Özel Cihan Hastanesi, daha açılmadan bölgeye hareketlilik...

Özel Cihan Hastanesi, Yenişehir’i hareketlendirdi
Foto, Özgür Kocaeli

İzmit Yenişehir Mahallesi  Gazi  Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde açılış hazırlıkları son aşamaya gelen Özel Cihan Hastanesi, daha açılmadan bölgeye hareketlilik getirdi.

Uzun yıllardır ilimizde görev yapan, hepsi kendi alanında başarısını kanıtlamış, saygınlık kazanmış 40 kadar hekimin ortaklığında kurulan Özel  Cihan Hastanesi’nde  hasta kabulüne bu ayın ikinci haftası içinde başlanacak.  Hasteninin Yönetim Kurulu Başkanlığını Dr.etin Öztürk yapacak.

9 BİN METREKARE KAPALI ALAN

Özel Cihan Hastanesi  Genel müdürü Dr. Mehmet Topalan,  İzmit’in doğusundaki en büyük özel sağlık kurumu olan Özel Cihan Hastanesi hakkında şu bilgileri verdi:

“-Hastanemiz 9 bin metrekare kapalı alana sahip olacak.  Hasta ve hasta yakınlarına 5 yıldızlı hizmet vermeyi hedefliyoruz.  Toplam 300 civarında personel çalışacak.”

25 MİLYON DOLAR YATIRIM

Özel Cihan Hastanesi için yaklaşık 25 milyon Dolarlık yatırım yapıldı.  Hastanede 4 ameliyathane, 2 doğumhane bulunuyor. Suda doğum ünitesi de kuruldu.  Cihan Hastanesi’nde  30 yataklı yeni doğan yoğun bakım ünitesi bulunacak ve hastane, ilimizde bu alandaki açığı kapatmış olacak. Hastenede modern tetkik ve  tedavi cihazlarının tamamı bulunuyor. 65 yatak kapasiteli Özel Cihan Hastanesi, yakın gelecekte 100 yatak kapisitesine çıkartılacak. Acil Servis hizmetlerinin en üst seviyede olacağı hastanede  sosyal güvenlik kapsamındaki hastalar hizmet alabilecekler.

ÇEVRESİNDE YENİ İŞYERLERİ

Çok iddialı olarak hazırlanan Özel Cihan Hastanesi’nin bulunduğu bölge de hızla canlanıyor.  Hastane çevresinde açılan ilk  işyerlerinden biri  Kübra Eczanesi oldu. Çevrede kiralar birden bire yükseldi. Kafe, pastane ve iki yeni eczane daha açılış hazırlıkları yapıyor.

31 Mart 2013,12:17 TSİ - Kocaeli Sağlık
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

Yorumlar

  • 1

    Serpil-guner- Güzel bir hastane. Ulaşımı da kolay. İyi doktorlar var. Mehmet ataman ibrahim kılcı şengül çokuysal ali hürmeydan muammer kocatürk gültekin uzun.

    Yanıtla Beğen 22 Mart, 11:02

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !