Kocaeli 17°C- 24 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

15 Mayıs 2008, 05:00 TSİ - İzmit

Özel İlgi Çocuk Sağlığı Merkezi 24 saat açık olacak

İzmit’te ilk kez çocuklar için oluşturulan Özel Sağlık Merkezi, 17 Mayıs Cumartesi günü hizmete giriyor. Özel İlgi Çocuk Sağlığı Merkezi, 24 saat açık olacak ve gelen çocuk hastalara her türlü müdahale yapılabilecek.
Türkiye genelinde sayısı 20’yi geçmeyecek kadar az olan ve ilimizde ilk kez açılan çocuklara özel Özel İlgi Çocuk Sağlığı Merkezi’nin tanıtım toplantısı dün gerçekleşti. Ömerağa Mahallesi Alemdar Caddesi No:8’de faaliyet gösterecek Özel İlgi Çocuk Sağlığı Merkezinin ortakları Yaşar Ellialtı, Dr.İsmail Pehlivan, Dr.Yusuf Çalışkol ve Dr.Hüseyin Aktürk, Sahan Yemek Lokantasında gerçekleşen kahvaltılı basın toplantısında merkezle ilgili verecekleri hizmetleri aktardılar.
Özel İlgi Çocuk Sağlığı Merkezi Genel Müdürü Yaşar Ellialtı yaptığı açıklama da, “ Kocaeli’de ilk kez 24 saat sadece çocuk sağlığı üzerine hizmet verecek bir merkezi açıyoruz. 450 metrekare kapalı alana sahip merkezimiz 2 katlı olup, acil servisi, müşahade, muayene odaları, laboratuar ve röntgen birimleri bulunmakta. Çocuk Sağlığı Uzmanı olan doktorlarımızın yanı sıra çocuklar için diyetisyen ve çocuk psikoloğu da bünyemizde faaliyet gösterecek. Kocaeli’de bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.


MUAYENE ÜCRETİ 25-40 YTL


Yaşar Ellialtı, Kocaeli’de kendisini çocuk hekimliği konusunda kanıtlamış doktorlarla hizmet vereceklerini söyledi, “Sağlık güvencesi bulunan hastalarımızdan 25 YTL katılım payı ücreti alınırken, sosyal güvencesi olmayan hastalarımızdan ise 40 YTL muayene ücreti alınacak.” dedi.
Özel İlgi Çocuk Sağlığı Merkezi’nde Çocuk Sağlığı Uzmanları Dr. İsmail Pehlivan, Dr. Yusuf Çalışkol, Dr. Hüseyin Aktürk, Dr. Naciye Çevrim, Dr. Ercan Uluç, Dr. Gülgün Pehlivan, Diyetisyen Sibel Bardakçı ve Psikolog Sevda Özer görev yapacak. Sağlık Merkezi’nin telefonu (324 70 00) olarak belirlendi.

15 Mayıs 2008,05:00 TSİ - Kocaeli / İzmit
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

Yorumlar

 • 1

  Koray-durmaz- Aynı ücreti banada dediler sabah götürdük akşam gene götürdük doktorunuz burda yok 40 tl daha ödüceksiniz dediler. Ama dürütlüğe toz kondurmuyolar bu dürüslükse herkese hayırlı olsun ben daha da o hastanenin önünden bile geçmem.

  Yanıtla Beğen 19 Aralık, 22:32

 • 2

  Ipek-yilmaz- inanın çok şaşırdım.daha 3 gün önce çocuğu muayene ye  götürdüm.pazartesi doktor yine çağırdı .sekreteri arıyorum yine ücret ödiyeceksiniz deyince şok oldum.doktor kendi çağırdı .her 3 günde bir doktor benden para alırsa benim pskolojim dahada bozulur.özel muanelere bile gittiğinde ilk seyansta alır .çağırdığında almaz .sonra ki gittiğinde muayane ücreti alır okadar cahil değiliz .yani .

  Yanıtla Beğen 07 Aralık, 10:55

 • 3

  Ihsan- sğlık güvencesi olmasına rağmen 25 lira çok değilmi enfazla 10 ile 15 arası olmalı

  Yanıtla Beğen 26 Mayıs, 19:15

 • 4

  Meliksah-orhan- ilgilerinden dolayı ilgi deki herkese teşekkür ederim.

  Yanıtla Beğen 28 Ekim, 09:47

 • 5

  Enes-atasoy- hayırlı olsun allah daim etsin

  Yanıtla Beğen 06 Eylül, 12:33

 • 6

  Ayla-onuk- öncelikle tebrik ederim.sadece çocuklara özel olması bu merkezi daha da özel kılıyor.

  Yanıtla Beğen 25 Mayıs, 22:58

 • 7

  Taha-nisa-kaya- Emeği geçen herkeslerden Allah razı olsun

  Yanıtla Beğen 25 Mayıs, 17:43

 • 8

  Ahsen-ucler- Hayırlı olsun, böyle bir yerin açılması İzmit için büyük kazançtır,

  Yanıtla Beğen 16 Mayıs, 00:30

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !