Kocaeli 17°C- 25 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

02 Haziran 2013, 17:56 TSİ -Kocaeli Spor

Pehlivan, Muharrem Uğur’dan etkilendi

İlişkili Konular

Körfez FK’da yeni teknik direktör arayışı sürüyor. Adaylar iyice netleşti. Ancak son karar için Onursal Başkan Yunus Pehlivan’ın Özbekistan’dan dönüşü...

Pehlivan, Muharrem Uğur’dan etkilendi
Foto, Özgür Kocaeli

Körfez FK’da yeni teknik direktör arayışı sürüyor. Adaylar iyice netleşti. Ancak son karar için Onursal Başkan Yunus Pehlivan’ın Özbekistan’dan dönüşü bekleniyor. Pehlivan’ın yurt dışına çıkmadan önce görüştüğü Muharrem Uğur’dan oldukça etkilendiği öğrenildi.

MUHARREM UĞUR’DAN ETKİLENDİ

Spor Toto 2.Lig’de yeni sezon öncesi yeniden yapılanmaya giden Körfez FK, teknik direktör Ahmet Yıldırım’ın yerine kimi getireceğini düşünüyor. Kırmızı-Siyahlı ekipte adaylar çok. Bülent Baturman ve Soner Alp gibi yerli teknik adamlardan şimdilik vazgeçmiş görülen kırmızı-siyahlıların gündeminde Mustafa Çapanoğlu, Muharrem Uğur, Namık Altınsoy ve Fikret Yılmaz var. Fikret Yılmaz dışında diğer üç adayla Onursal Başkan Yunus Pehlivan bire bir görüştü. Muharrem Uğur ve Mustafa Çapanoğlu isimlerinin bu görüşme sonunda öne çıktığı öğrenildi.

ÇARŞAMBA GÜNÜ DÖNÜYOR

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile birlikte Özbekistan’a giden Onursal Başkan Yunus Pehlivan’ın özellikle Muharrem Uğur’dan çok etkilendiği öğrenildi. Muharrem Uğur, Türk Telekom ve Alanyaspor’da kısıtlı maddi imkanlara rağmen çok önemli işler başarmıştı. Körfez FK’da son karar Onursal Başkan Yunus Pehlivan’ın Özbekistan dönüşü verilecek. Çarşamba günü yurda dönecek olan Pehlivan, son aday Fikret Yılmaz’la da görüştükten sonra yönetim kurulunun fikrini alarak takımın yeni teknik direktörünü belirleyecek. 

02 Haziran 2013,17:56 TSİ - Kocaeli Spor
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

Yorumlar

  • 2

    Korfez41- Bülent baturman.

    Yanıtla Beğen 03 Haziran, 15:27

  • 1

    Tantals61i- Sakın haa muharrem uğuru getireyim dersiniz başınıza bela almış olursunuz söyleyeyim.

    Yanıtla Beğen 03 Haziran, 08:56

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !