Kocaeli 21°C- 24 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

10 Aralık 2011, 11:25 TSİ - İzmit Yaşam

Şaa Şaa Bar, İzmit’in yeni eğlence mekanı

İlişkili Konular

İzmit Kemalpaşa Mahallesi Gümrükçüler Caddesi No:5’de Merkez Bankası karşısı, Türk Telekom İl Müdürlüğü yanında yıllardır Disera olarak hizmet veren mekan, 6 aylık tadilatın sonunda Şaa Şaa adıyla yeni ve farklı konseptiyle hizmet vermeye başladı.

Genç işadamı Mustafa Bozkurt’un sahibi olduğu Şaa Şaa Restoran Bar Club adlı turistik tesisin resmi açılışı ise önceki gün gerçekleştirildi. Tecrübeli yönetici Ergin Karaçay’ın tesis müdürü olarak görev yapacağı Şaa Şaa Restoran Bar Club’ün açılış kurdelesini Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan ile eski Disera Bar’ın sahibi Didem Turan ve işletme sahipleri birlikte kesti. İl Müdürü Zamburkan gece dostları ile birlikte nezih bir ortamda keyifli bir gün geçirmek isteyen İzmitlilerin artık İstanbul’a gitmek zorunda kalmayacaklarını ifade ederek işletme sahibi Bozkurt’a teşekkür etti.

TURİZM BELGELİ TESİS

10 yıldır ticaretle uğraşan, otomotiv sektöründe iş yapan aynı zamanda Asya Tekel Shop’un sahibi Mustafa Bozkurt, Kocaeli’de eğlence sektöründe bir eksiklik hissettiği için böyle bir sektöre girdiğini söyleyerek, “ Burası Kültür ve Turizm Bakanlığı ruhsatı olan özel bir tesis. Biz Sapanca’ya, İstanbul’a, Bursa’ya giden müşterilere talibiz. Mutfağımızda deneyimli bir aşçımız, özel bir menümüz var. Metropol iş merkezinin altında kapalı otoparkımız da var. Otopark’tan para da almayacağız” dedi.

SERTİFİKALI GÜVENLİK

Üst katı VIP salonu, alt katı bar olarak düşünülen, 2 katlı yaklaşık 130 metrekare alanda hizmet veren mekanda şimdilik 7 personel görev yapıyor. Yan tarafında bulunan Pegasus’un yerini de alan Mustafa Bozkurt, bu bölümü de clup olarak hizmete açacak. Buranın da hizmete girmesiyle birlikte mekanda yaklaşık 220 kişi rahatlıkla eğlenebilecek. Turistik bir tesis olan Şaa Şaa’da haftanın 3 günü canlı müzik var. Güvenlik konusunda da oldukça titiz olan mekan, sertifikalı profesyonel güvenlikçiler görev yapıyor.

(Ayşegül Kalaycı Arslan)

10 Aralık 2011,11:25 TSİ - Kocaeli / İzmit Yaşam
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

Yorumlar

  • 1

    Madur- 4 bira 75 tl yanında 5 adet tuzlu fıstık ve bır tek elma sadece 1 tane yanı anlamadıgım reına falan heralde zannettım alt tarafı saa saa guluyorum bu tarz soygunara.

    Yanıtla Beğen 24 Kasım, 14:39

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !