Kocaeli 15°C- 31 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

17 Ağustos 2013, 00:00 TSİ -Kocaeli Ekonomi

SEPAŞ Genel Müdürlüğü Asya İş Merkezi’nde

İlişkili Konular

Sedaş bünyesindeki ikinci şirket olan Sakarya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (Sepaş) şirketinin Genel Müdürlüğü, İzmit’te, D-100 karayolu kenarında yapımı tamamlanan Asya İş Merkezi’ne taşındı. Sepaş Genel Müdürlük Hizmet binasında şirketin Enerji Talep ve Dengeleme Departmanı, Bölge Satış Depertmanı, Ürün ve Pazarlama Departmanı, Kurumsal Hizmet ve Destek birimi de bulunacak. Sedaş, mevcut binasında hizmeti sürdürecek.

AYDINLATMA AÇIKLAMASI

Öte yandan EPDK’nın aydınlatma yönetmeliğinde yaptığı değişikliğin ardından dün Sedaş Genel Müdürlüğü de bir açıklama yaptı. Sedaş Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada şöyle deniliyor: “Yeni yönetmeliğe göre, genel kullanıma yönelik bulvar, cadde, sokak, geçit, köprü, meydan, kavşak, yürüyüş yolu ve yaya geçidi gibi yerlerin aydınlatması Sedaş tarafından yapılacaktır. Kamuya ait park, bahçe, tarihi ve ören yerleri gibi halkın ücretsiz kullanımına açık yerlerin aydınlatma işleri ise, belediyelerin ve Özel İdarelerin sorumluluğundadır.”

17 Ağustos 2013,00:00 TSİ - Kocaeli Ekonomi
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !