Kocaeli 11°C- 01 Kas, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

08 Ekim 2005, 00:00 TSİ - İzmit

Servis Araçları Odası'nda Taşçı Büyük Fark Yaptı

Servis Araçları İşletmecileri Odası’nın kongresi dün yapıldı. Kongrede üç başkan adayı birbirini ağır sözlerle suçladılar. 1150 üyeden 413’nün katıldığı kongrede seçimi 8 ay önce yönetim kurulu başkanlığını üstlenen Ahmet Taşçı büyük farkla kazandı.Taşçı 303 oy alırken bir önceki Başkan Köse’ye 95, kurucu Başkan Yıldırımer’e 14 oy çıktı.

TAŞÇI.303, KÖSE:95, YILDIRIMER:14- Servis Araçları İşletmecileri Odası’nın başkan adayları birlikte. Son sekiz aydır başkan olan Ahmet Taşçı(ortada) kongrede fark yaptı. Murat Köse(solda) ve İbrahim Yıldırımer seçimi kaybettiler.

BUGÜN YAPILACAK ODA KONGRELERİ

Berberler Odası’nda iki liste çekişecek
İzmit Berberler ve Kalfaları Odası’nın olağan kongresi bugün saat 14.00’de Belediye Çarşı İşhanı’nın 7 nci katındaki Türk Basın Birliği Lokali’nde başlayacak. Oda Başkanlığını 25 yıldan beri yürüten Ahmet Türker yeniden aday olmuyor.BOZKURT VE KURNAZ


208 üyesi bulunan Berberler Odası’nın kongresinde Mustafa Bozkurt ile Hayri Kurnaz’ın listeleri yarışacak. Daha önce aday olduğunu açıklayan Celalettin İçöz çekildi. Mustafa Bozkurt Kızılay İşhanı’ndaki Burç Erkek Kuaför Salonunun sahibi. Hayri Kurnaz ise Aşağı Yuvacık’ta berberlik yapıyor.

Gölcük Berberler ve Kuaförler Odası kongresi
Gölcük Berberler ve Kuaförler Odası’nın olağan kongresi de bugün yapılıyor. Kongre saat 13.00’de Gölcük Kongre Sarayı’nda başlayacak. Halen Oda Başkanı olan Şükrü Arslan’ın bugünkü kongrede de tek aday olması bekleniyor.

Derince Esnaf Odası kongresi bugün yapılıyor
710 üyenin oy hakkının bulunduğu Derince Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın olağan kongresi bugün saat 10.00’da Denizciler Caddesi üzerindeki Ayaz’ın Kahvesi’nde başlayacak. 2000 yılında kurulan Oda’nın başkanlığını yürüten Nurettin Karaarslan’ın bugünkü kongrede de tek aday olması bekleniyor.

08 Ekim 2005,00:00 TSİ - Kocaeli / İzmit
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

Yorumlar

  • 1

    Zeki-emen-k- sayın başkan nezaman yollara çıkıp plaka kontrolleri yaptıracaksınız eğer kontroller p,plakalı araçlara yapılacaksa hiç başlamayın çünkü biz bu p. plakaları boşuna almışız  adam lar hala p. plakasız arabalarla servis çekiyor sizde orada p. plakalı araçların oda başkanlığını yapıyorsunuz bizde bu p. plakalara enayi gibi 2000 tl ödemişiz yazıklar olsun bizim gibi enayilere

    Yanıtla Beğen 30 Nisan, 19:35

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !