Kocaeli 10°C- 23 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

11 Şubat 2014, 11:06 TSİ -Kocaeli Politika

Turgut Mahallesi’nin kadın muhtar adayı azalarını tanıttı

İlişkili Konular

30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Büyükşehir, İlçe belediye başkanlığı ve meclis üyeliği ile birlikte yapılacak muhtarlık seçimlerine de büyük ilgi...

Turgut Mahallesi’nin kadın muhtar adayı azalarını tanıttı
Foto, Özgür Kocaeli

30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Büyükşehir, İlçe belediye başkanlığı ve meclis üyeliği ile birlikte yapılacak muhtarlık seçimlerine de büyük ilgi var. Daha önceki seçimlere göre kadın muhtar adayı sayısı da bir hayli fazla. Muhittin Sevil’in yeniden aday olmayacağı Turgut Mahallesi’nde Fatma Baydil, önceki akşam düzenlediği basın toplantısında Turgut Mahallesi’nde muhtar adayı olduğunu açıkladı, birlikte görev yapacağını azalarını tanıttı. Baydil’in 11 aza adayında 4’ü kadın.

Muhittin Sevil’in yeniden aday olmayacağını açıkladığı için muhtar adayı olduğunu belirten Fatma Baydil, “Doğup, büyüdüğüm mahallemin sorunlarını, 5 yıl fahri, 5 yılda resmi aza olarak görev yaptığım için iyi biliyorum. Sosyal kişiliğime güveniyorum. Muhtarlık Sosyal Yardımlaşma Derneği ile birlikte Ertuğrulgazi İlköğretim Okulu ve İzmit Kız Meslek Lisesi Aile Birliği Başkanlığı yaptım. Azalarımızı mahallemizin her tarafından oluşturduk. Yapılması gereken ne iş varsa takipçisi olacağız. Ulaşım sorunu içinde UKOME ve Şehiriçi Minibüsçüler Kooperatifi ile girişim yapacağız” dedi.

Turgut Mahallesi Muhtar adayı Fatma Baydil’in aza aday listesinde şu isimler yer alıyor:

Füsun Bayraktar, Yasemin Topal, Yasemin Günay, Gülser Demir, Nusret Karaatlı, Salim Akınsel, Abdullah Kızıltaş, Seyhan Kocaman, Naim Birer, Ali Yaşar Bulut, Ufuk Çalışkan.

11 Şubat 2014,11:06 TSİ - Kocaeli Politika
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

Yorumlar

  • 1

    Seyhan-kocaman- Mahallemizin yararına iyi birşey yapmak görev deil zevktir diye düşünerek sayın muhtar adayımız fatma baydile başarılar diler Allah yolunu açık etsin.

    Yanıtla Beğen 12 Şubat, 18:18

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !