Kocaeli 15°C- 31 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

26 Haziran 2012, 15:45 TSİ -Kocaeli Polis - Adliye

Uyuşturucu taciri baba-kız

İlişkili Konular

İzmit Cedit Mahallesi’nde bulunan bir evdeki baba ve kızının uyuşturucu madde ticareti yaptığına dair bilgiye ulaşan ekipler, adrese operasyon düzenledi....

Uyuşturucu taciri baba-kız
Foto, Özgür Kocaeli

İzmit Cedit Mahallesi’nde bulunan bir evdeki baba ve kızının uyuşturucu madde ticareti yaptığına dair bilgiye ulaşan ekipler, adrese operasyon düzenledi. Polise direnen baba ve kızı, uyuşturucuyu tuvalete dökmek isterlerken yakalandı.

İzmit Cedit Mahallesi’nde ikamet eden ve uyuşturucu ticareti yaptıkları tespit edilen baba ve kızı, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Alınan bilgiye göre daha önce aynı suçlardan ve işledikleri çeşitli suçlardan çok sayıda kayıtları bulunan Mesut O. (33) ve kızı Vesile O. (18) isimli şahısların uyuşturucu madde ticareti yaptığına yönelik duyumlar aran İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şubesi Narkotik Büro Amirliği ekipleri şahısları takibe aldı. Yapılan takip sonucunda gece saat 01.00 sularında adrese operasyon düzenlendi.

Tuvalete dökerken

Evdeki şahıslar kapıyı açmayınca polis ekipleri camı kırarak içeriye girmek istedi. Ancak Mesut O. polis ekiplerine direnince adrese takviye polis ekipleri istendi. Baba polisleri oyalarken Vesile O. ise uyuşturucu maddeyi tuvalete dökmeye çalışıyordu. Eve giren ekipler, Vesile O. ve Mesut O.’yu gözaltına aldı. Evde yapılan aramada ise 1 kilogram esrar maddesi ve 2 adet uyuşturucu hap ele geçirildi. İl Emniyet Müdürlüğü’nde işlemleri tamamlanan baba ve kızı adliyeye sevk edildi. 

26 Haziran 2012,15:45 TSİ - Kocaeli Polis - Adliye
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !