Kocaeli 10°C- 23 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

05 Ağustos 2012, 16:22 TSİ -Kocaeli Ekonomi

Yazlık Ilıca Oteli yıl sonunda bitecek

İlişkili Konular

Gölcük ilçesi sınırları içinde, Yazlık bölgesindeki şifalı ılıca suyu kaynakları bölgesinde Yüksel Öztürk’ün yapımına başladığı Ilıca Oteli’nin inşaatı,...

Yazlık Ilıca Oteli yıl sonunda bitecek
Foto, Özgür Kocaeli

Gölcük ilçesi sınırları içinde, Yazlık bölgesindeki şifalı ılıca suyu kaynakları bölgesinde Yüksel Öztürk’ün yapımına başladığı Ilıca Oteli’nin inşaatı, planlanandan daha hızlı ilerliyor. 2013 yılı Mart ayında bitirilmesi planlanan tesisin, bu yılın kasım ayında hizmete açılabileceği öğrenildi.

BİN KİŞİ KAPASİTELİ OLACAK

Yazlık bölgesinde yüzyıllar öncesinde kullanılan ılıca sularını devletin ya da belediyenin tesis kurarak değerlendirmesi bekleniyordu. Ama bu konuda verilen sözler tutulmadı. Ilıca suları bölgesinde otel yapma imtiyazı, daha önce Yükseliş Oteli’nin sahibi olan Yüksel Öztürk’e verildi. 5 yıldızlı ılıca otelinin adı henüz belli değil. Tamamlandığında aynı gün içinde 1000 kişiye hizmet verebilecek kapasitede olacağı açıklandı. 

05 Ağustos 2012,16:22 TSİ - Kocaeli Ekonomi
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

Yorumlar

 • 3

  Bilen-bilir- Sizin turizm sektöründen anlamadığınız çok net. Sadece sermaye ile bi yere kadar. Artık kocaeli de eskisi gibi tek güç değilsin hergeçen gün yeni yeni yatırımlar oluyor onlarla rekabet edip fark yaratmak kazanç sağlamak o sizin gibi zihniyetin amatörlerin işi değil. Haklarını yediğiniz işçilerin ahı hep çıkacaktır elbet.

  Yanıtla Beğen 06 Ağustos, 14:18

 • 2

  Cengiz- Cengiz sayın yazarımız yazmış olduğunuz otel başiskele yeniköy mah. De dir. Saygılarımla.

  Yanıtla Beğen 06 Ağustos, 12:23

 • 1

  Engin- Hazır oteli işletemedi bunuda mundar eder akrabalarıyla amatör yönetimiyle ucuz insan çalıştırmayı seven zihniyet.

  Yanıtla Beğen 05 Ağustos, 18:23

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !