Kocaeli 17°C- 25 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

27 Haziran 2013, 10:42 TSİ -Kocaeli Magazin

Ziynet Sali'li düğün

İlişkili Konular

1 / 3 - İzmitli işadamı, İzmit Makina San. Ve Tic. Ltd. Şirketinin sahibi Erhan Durmuşoğlu ile zarif eşi Aslı Durmuşoğlu, birbirinden yakışıklı oğulları Yiğit...

Ziynet Sali'li düğün
Foto, Özgür Kocaeli

İzmitli işadamı, İzmit Makina San. Ve Tic. Ltd. Şirketinin sahibi Erhan Durmuşoğlu ile zarif eşi Aslı Durmuşoğlu, birbirinden yakışıklı oğulları Yiğit ve Yağız'ı sünnet ettirdi.  Durmuşoğlu ailesinin sünneti Wellborn Luxury Hotel'de gerçekleşirken delikanlılar şehzade kostümleri içersinde salona, tahtırevan üzerinde son derece şık bir giriş yaptı. Havuz başında gerçekleşen sünnet düğününe çok sayıda iş adamı da katıldı.

GECENİN SÜRPRİZİ ZİYNET SALİ

Havai fişeklerin de atıldığı sünnet düğününde gecenin sürprizi, sesi kadar güzelliği ile de beğenilen sanatçı Ziynet Sali oldu. Kostümü ve birbirinden güzel şarkıları ile davetlileri büyüleyen sanatçı yaklaşık 3 saat sahnede kaldı. Durmuşoğlu ailesi mükemmel evsahipliği yaptıkları düğünde iyi dilekleri kabul ederken, erkekliğe adım attıkları bu özel gecede Yiğit ve Yağız da hediye yağmuruna tutuldu.

27 Haziran 2013,10:42 TSİ - Kocaeli Magazin
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

Yorumlar

  • 1

    My- Bu düğünün maliyeti 100. 00 tl olsa 1 gün 500 ailenin karnı doyuralabilirdi. Allah ım bizim gözümüzü böyle kör etme. Gözümüze perde indirme.

    Yanıtla Beğen 27 Haziran, 12:15

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !