1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İMO'nun Onur Gecesi'nde Serttaş coştu, coşturdu
İMO'nun Onur Gecesi'nde Serttaş coştu, coşturdu

İMO'nun Onur Gecesi'nde Serttaş coştu, coşturdu

Ana sponsorluğunu Haldız İnşaat'ın üstlendiği İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’nin 64’üncü Kuruluş ve Meslekte Onur Gecesi'ne sanatçı Bülent Serttaş şarkılarıyla renk kattı.

A+A-

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’nin 64’üncü Kuruluş ve Meslekte Onur Gecesi, The Ness Otel'de gerçekleştirildi. Bol eğlencenin olduğu geceye Bülent Serttaş da şarkılarıyla renk kattı. Meslekte 60, 50 ve 25’inci yılı dolduranlara hizmetleri için plaket takdim edildiği gecenin ana sponsorluğunu Haldız İnşaat üstlendi.

protokol-020.jpg

Gecede Vali Hüseyin Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, İMO Kocaeli Şubesi eski Başkanı Tolga Ok, İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Cumali Durmuş, İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız ve İMO Kocaeli Şubesi Başkanı Kahraman Bulut aynı masayı paylaştı.

ozak-005.jpg

Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, meslekte 50. yılını geride bırakan inşaat yüksek mühendisleri Ender Kayan ile Hilmi Selçuk Şenol’a plaketlerini takdim etti.

YOĞUN KATILIM

Muhteşem geceye Vali Hüseyin Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Cumali Durmuş, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, Deniz Ticaret Odası Başkanı Vedat Doğusel, İYİ Parti yönetim kurulu üyesi Adil Gülez, AK Parti İzmit Başkan Vekili Rıfat Akbaş ve yönetimi, Haldız Grup Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Haldız, AK Parti İzmit Belediye Başkan aday adayı Tahir Akman, KASKF Başkanı Murat Aydın, Kocaeli Müteahhitler Birliği Başkanı Faruk Mamik, çok sayıda STK temsilcisi ve davetliler katıldı.

baskanlar-009.jpg

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gümüş, Deniz Ticaret Odası Başkanı Vedat Doğusel, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan, Kocaeli Müteahhitler Birliği Derneği Başkanı Faruk Mamik aynı masadaydı.

bir-arada-015.jpg

AK Parti eski İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, CHP Derince Belediye başkan adayı Av. Sertif Gökçe, AK Parti İl Tanıtım ve Medya Başkanı Sedat Köse, AK Parti İl Sosyal İşler Başkan Yardımcısı Osman Çakır, İYİ Parti Başkan Yardımcıları Adil Gülez, Cenk Ergül, Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu.

KÖKLÜ GEÇMİŞ
Açılış konuşmasını yapan İMO Şube Başkanı Kahraman Bulut "1954 yılında kurulan İnşaat Mühendisleri Odamız; 60 yılı aşkın geçmişi boyunca toplumsal ve kurumsal itibarını her zaman korumayı ve kuşaklar arasında sağlıklı bir köprü kurmayı başarmış bir kuruluştur. Türkiye genelinde 120 binin üzerinde üyesine hizmet vermektedir. Köklü geçmişi olan bu yapının; önemli şubelerinden biri olan Kocaeli Şubemiz ise 2 bin 700'e yaklaşan üyesi ile ilimizin etkin ve üretken meslek örgütlerinin başında yer almaktadır” dedi.

yoneticiler.jpg

AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler İl Başkan Yardımcısı Ahmet Sönmez, AK Parti İzmit İlçe Başkan Vekili Rıfat Akbaş, AK Parti İzmit İlçe Yöneticisi Ceyhun Yalçın, AK Parti İzmit İlçe Medya ve Tanıtım Başkanı Batuhan Üretürk, KİHMED Başkanı Sebahattin Yamak.

ikili-001.jpg

Eski başkan Tolga Ok, yeni başkan Kahraman Bulut ile birlikte.

BİRBİRİNDEN GÜZEL İNSANLAR
Eski başkan Tolga Ok “3 dönemdir İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanlığı görevini yürütüyordum. Meclis üyesi olmak için bu görevimden istifa ettim. Görevimi teslim ettiğim arkadaşlarım da birbirinden güzel insanlar” dedi. Daha sonra konuşan Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak ise “Ülkemizin kalkınmasında son derece önemli meslekler vardır. Bu mesleklerden bir tanesi de İnşaat Mühendisliğidir. Ben de meslek hayatımın 32’nci yılındayım. Uzun yıllar bu mesleğe hizmet eden büyüklerimize saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

yonetim-plaket.jpg

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Kahraman Bulut, eski İnşaat Mühendisleri Başkanı Tolga Ok’a teşekkür plaketi takdim etti.

vali-plaket.jpg

Meslekte 60’ıncı yılını tamamlayan İnşaat Mühendisi Ali Yüksel Burgu’ya plaketini Vali Hüseyin Aksoy takdim etti.

İNŞAAT MÜHENDİSLERİNİN KATKISI BÜYÜK

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy “1999 yılında büyük bir deprem yaşandı. Bu anlamda Kocaeli’deki mühendislerimize büyük görevler düşmektedir. İnşaat Mühendisliği en önemli mühendisliklerden bir tanesi. Yapılan birçok yatırımda inşaat mühendislerimizin katkısı da çok büyük. Çalışmalarından dolayı Tolga Ok beye teşekkür ederken İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi'nin yeni başkanı Kahraman Bulut ve yönetimine başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

img_4636.jpg

Bol eğlencenin olduğu geceye Bülent Serttaş da şarkılarıyla renk kattı.

ana-sponsor.jpg

Gecenin ana sponsoru Haldız İnşaat adına plaketi Haldız Grup yönetim kurulu üyesi Fatih Haldız’a İMO Kocaeli Şubesi eski başkanı Tolga Ok takdim etti.

uclu-008.jpg

Haldız Grup yönetim kurulu üyesi Fatih Haldız, İMO Kocaeli Şubesi eski başkanı Tolga Ok, yeni Başkanı Kahraman Bulut.

MESLEĞİNDE 60. YILINI DOLDURANLAR
Ali Yüksel Burgu

MESLEĞİNDE 50. YILINI DOLDURANLAR
Ender Kayan
Mehmet Karpuzcu
Orhan Günaydın
Hilmi Selçuk Şenol

MESLEĞİNDE 40. YILINI DOLDURANLAR 
Hasan Tekin Kavaklı
Şükrü Kemal Aracı
Nazım Molu
Halil Ay
 Ekrem Gümüşsoy
 Bülent Nadir Özlüoğlu
 Ekrem Bilen
 Necip Kamil Cebeci
 Ali Şükrü Öksüz
 Tahir Akman
Yaşar Ünal
 Ruhsar Şener
 Osman Metin Demirer
 Fikri Vela
 Baki Karatekin
 Arif Talay
 Muammer Tunay Aygün
 Beşir Şener
 Sedat Çebi
 Doğan Yıldırım
 Asım Günyaz
 Şinasi Bayraktar
 Mustafa Kemal Erkek
 Şehmus Yıldız
Ahmet Cemil Horoz
Tahir Yaşar Kocaoğlu
Rıza Köylüoğlu
 Gültekin Peltekoğlu

MESLEĞİNDE 25. YILINI DOLDURANLAR
Nermin Şekerli
Rıza Güven Usta
Burak Efe Erdoğan
Mehmet Uğur Dabakoğlu
Metin Çapraz
 Rifat Keskin
 Nilgün Acar
 Abdulmutalip Demirel
Turgut Veyisoğlu
Emin Derya
Arif Çelik
Remzi Aydın
Erol Karanlı
Okan Yöney
Cihat Tezel
Adnan Öner
Muzaffer Bayraktar
Erdinç Öncüler
Gökhan Değer
Salih Taner Yıldırım
Safa Bozkurt Coşkun
Osman Çakırlı
Erol Menteş

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.