1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İşte günlük burç yorumunuz 10 Temmuz 2015
İşte günlük burç yorumunuz 10 Temmuz 2015

İşte günlük burç yorumunuz 10 Temmuz 2015

Burcunuz bugün ne diyor? Bugün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak? Günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız işte cevabı... 10 Temmuz 2015 yay burcu yorumu, 10 Temmuz 2015 yengeç burcu yorumu, günlük burç yorumları, 10 Temmuz 2015 günl

A+A-

10 Temmuz 2015 Cuma KOÇ Burcu Yorumu:

Çevresel ilişkilerinizle, ailevi olayları birlikte yaşayacağınız gün içinde olmanız, bazı değer yargılarınızı sorgulamanız konusunda sizi daha dikkatli yapacak. Taviz vermek istememenize rağmen, sizden beklentileri olan kişilere ılımlı yaklaşmak zorunda kalabilirsiniz. Sosyal yapınızı ön plana çıkarmak istemeniz, bazı kişilerin gözünden kaçmayacaktır.

10 Temmuz 2015 Cuma BOĞA Burcu Yorumu: 

İş yeteneklerinizi sergilemek konusunda rakip kabul etmiyorsunuz. Çevrenizle kıyaslandığınız zaman onlardan çok daha hızlı düşünen bir kafanız olduğu için, her an sizi yargılamaya hazırlar ve ego biçiminizi farklı değerlendiriyorlar. Bugün ne yapsanız, aynı noktada buluşamıyorsunuz. Israrcı davranmak, sizin için olumlu gelişecek.


10 Temmuz 2015 Cuma İKİZLER Burcu Yorumu:

Çevresel baskılardan sıkıldığınız halde, yaptığınız işlerde aşırı sabırlı davranıyor çevrenize hiçbir konuda taviz vermek istemiyorsunuz. Bugün yakın ilişkilerinizde çekişmeler yaşayabilirsiniz. Titiz davranışlarınız yüzünden, aile içi sorunlarının büyümesine neden olabilirsiniz. Verdiğiniz sözleri, yerine getirmeniz bekleniyor.

10 Temmuz 2015 Cuma YENGEÇ Burcu Yorumu:

Son günlerde öylesine yoğun çalışıyorsunuz ki bazen eski günlerinizi özlediğiniz bile oluyor. Bugün duygusal konularda yaşayacağınız ikilem, sizi gün içinde heyecanlandıracaktır. Yakın dostlarınızla alış verişe çıkabilir veya bir arkadaşınıza eşlik edebilirsiniz. Kardeşlerle ilgili iletişim yoğunluğu gündemde olabilir ve küçük pürüzler canınızı sıkabilir.

10 Temmuz 2015 Cuma ASLAN Burcu Yorumu:

Bugün işinizle ilgili yapacağınız ortak çalışmalar sizi enerjik yapacak. Bu tür ilişkiler kalıcı dostlukların da temelini atacaksınız. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızın davetlerine katılabilirsiniz. Yardımlaşma duygularınızın yoğun olduğu bir gün içindesiniz. Bazılarınız ailenizin bazı problemleri ile ilgilenmek zorunda kalacaklardır.

10 Temmuz 2015 Cuma BAŞAK Burcu Yorumu:

İş yaşamınızda sistematik çalışmalarınız sizi her zaman hedefe götürüyor. Bu nedenle, üzerinize aldığınız yeni iş için panik yapmayın. Yeni atılımlarınız için uygun bir gün ve disiplinli hareket etmeniz gerekebilir. Olaylara abartılı yaklaşmadığınız zamanlar kendinizi daha yapıcı hissediyor ve çevrenize de hissettiriyorsunuz.

10 Temmuz 2015 Cuma TERAZİ Burcu Yorumu:

Yapmanız gereken iş konusunda hemen harekete geçin. Ayrıntılara girdiğinizde, zaman kaybediyorsunuz. Bugün, hedefleriniz konusunda daha kararlı davranmalısınız. Bazı iş teklifleri karşısında ikilem yaşayabilirsiniz. Çevrenizdeki güçlü arkadaşlarınızın yardımıyla bir çok sorununuza anında çözüm bulacaksınız. Tavsiyelere ihtiyacınız var.

10 Temmuz 2015 Cuma AKREP Burcu Yorumu:

Hedefleriniz konusunda hiç kimsenin aklına ihtiyacınız yok. Bugün, tepe evinizde ilerleyen yoğun gezegen topluluğu, bireyselliğinizi ön plana çıkaracak. Kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler içinde olmanız, motivasyon gücünüzü daha arttırıyor. Verim alabileceğiniz işlerin, peşinde koşmalısınız. Olanaklarınızı genişletme konusunda başarılısınız.

10 Temmuz 2015 Cuma YAY Burcu Yorumu:

Beklenmeyen yollar ortaya çıkabilir. Ani yolculuklar yüzünden bazı planlarınızı değiştirmek isteyebilir, iletişim konusunda yoğunluk yaşayabilirsiniz. Uzun süredir görmek istediğiniz dostlarınıza ulaşmaya çalışmanız, onları da sevindirecek. Gerekli ön çalışmalarınız bir an önce tamamlamalı ve sonuçlar üzerinde konuşmalısınız.

10 Temmuz 2015 Cuma OĞLAK Burcu Yorumu:

Ay, bugün de para evinizi etkilemeye devam ediyor. Maddi konularda, sezgilerinizi kullanmalısınız. Kendinizi ortaya koymak istediğiniz zaman, başarılı ataklar yapabiliyorsunuz. Partnerinizle yapacağınız ön görüşmeler sonucunda, beklentilerinize gerekli desteği sağlayacaksınız. Sonuç istediğiniz gibi gelişiyor.

10 Temmuz 2015 Cuma  KOVA Burcu Yorumu:

Maddesel konularda isteklerinize yeniden yön vermek isteyişinizi partneriniz kabul etmeyebilir. Siz, hedefleriniz konusunda hiç kimseden fikir almayan bir yapıya sahipsiniz. Bugün ortak çalışmalar içinde bulunacağın kişilerin sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Vizyonunuz gün geçtikçe genişliyor.

10 Temmuz 2015 Cuma BALIK Burcu Yorumu:

Birlikte çalışacağınız kişilerin akıl gücüne inanmak istiyor ve beraberliklerinizde bu olguya önem veriyorsunuz. Bugün, isteklerinizde aşırıya kaçabilir ve karşınızdaki kişilere yüklediğiniz misyon, onları öfkelendirebilir. Koşullarınızı yeniden gözden geçirmenizde fayda var. Bazı değişimlerin sizi de rahatlatacağından emin olabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.