1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İşte günlük burç yorumunuz 15 Ekim 2015
İşte günlük burç yorumunuz 15 Ekim 2015

İşte günlük burç yorumunuz 15 Ekim 2015

Burcunuz bugün ne diyor? Bugün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak? Günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız işte cevabı... 15 Ekim 2015 yay burcu yorumu, 15 Ekim 2015 yengeç burcu yorumu, günlük burç yorumları, 15 Ekim 2015 günlük bur

A+A-

Koç Burcu Yorumu

 
İş yaşamınızda yalnızca kendiniz için değiş birlikte çalıştığınız arkadaşlarınız ve çalışma ortamınızı da etkileyecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Kolektif amaçlar ön plana geçerken, kendiniz dışında çevrenizi de düşünmeniz size hem başarı hem mutluluk getirecek.
 
Boğa Burcu Yorumu
 
Ay’ın Akrep burcunda ilerlediği günler sizin için her türlü ikili ilişki, ortaklık ve yakın ilişkiler önem kazanıyor. İş yerinizden veya sosyal statünüzden önemli biriyle buluşabilirsiniz. Kendiniz dışında toplumsal veya çevrenizi etkisi altına alan konulardan söz etmek sizi karşınızdaki kişi nezdinde epeyce yüceltecek.
 
İkizler Burcu Yorumu
 
İş ortamınızda ve günlük yaşamınızda çalkantılı ve hareketli olabilecek bir gün olabilir. Ancak gücünüzü köklerinizden, ailenizden ve sizi siz yapan değerlerden alıyorsunuz. Bu da, sizi sarsan ne olursa olsun yıkılmayacağınızı gösteriyor.
 
Yengeç Burcu Yorumu
 
Eşinizin, ortağınızın veya sevgilinizin gücünü üzerinizde daha çok hissedebileceğiniz bir gün. Özellikle pratik konulara kolay çözümler getirebilir, kurduğunuz güçlü iletişim ve ifade yeteneğinizle zor durumların üstesinden gelebilirsiniz. Kolektif enerjilerden güç alacaksınız.
 
Aslan Burcu Yorumu
 
Ay Akrep burcunda ilerlerken sizi ev, yurt, vatan, yaşadığınız yerle ilgili konularda oldukça meşgul edebilir. Kolektif ve toplu enerjilerden, başkalarının desteği ve yaptıklarından güç alacağınız bir gün. Bu gücü kendi yeteneklerinizi geliştirmek için kullanmalısınız.
 
Başak Burcu Yorumu
 
Sevdiklerinizin, gönülden bağlı olduklarınızın ve varsa çocuklarınızın gücünü üzerinizde çok daha kuvvetli şekilde hissedebilirsiniz. Bu güçle yapabileceklerinizin aslında sınırı yok. Bugün özellikle iletişim gücünüz, ifadelerinizle parlayabilirsiniz. Zihinsel kapasitesinizi çok daha verimli ve yerinde kullanabilirsiniz.
 
Terazi Burcu Yorumu
 
Ruhsal anlamda büyük bir aydınlanma ve farkındalık yaşıyorsunuz ve aslında bu alanda yalnız değilsiniz. Sizinle birlikte kökleriniz, bağlı olduklarınız, aileniz de çok büyük bir dönüşüm içinde. Birlikten kuvvet doğar sözü bugünün anlamını en özet şekilde veriyor. Zira sizin aydınlanmanız başkalarınınkini, başkalarının aydınlanması ise sizinkini tetikliyor.
 
Akrep Burcu Yorumu
 
Ay burcunuzda ilerlemeye devam ederken bugün daha kolektif enerjiler altındayız. Zihinsel kapasitenizin gücünü, güçlü yazılı ve sözlü ifadenizi sosyal anlamda, sosyal gruplarınız ve arkadaşlıklarınız çerçevesinde çok daha etkin ve yaygın şekilde gösterebilirsiniz. Ortak sosyal girişimlerde bulunabilirsiniz.
 
Yay Burcu Yorumu
 
Ay Akrep burcunda ilerlerken olaylar kontrolünüz dışında ilerliyor. Dalgınlıklara, ihmallere, unutkanlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Yeteneklerinizi iş arkadaşlarınızla ve kariyer ortaklarınızla paylaşarak, takım çalışmalarında yer alarak ortak başarılara imza atabilirsiniz.
 
Oğlak Burcu Yorumu
 
Gücünüzü fikir ve düşüncelerinizle gösterebileceğiniz, sosyal alanda ve arkadaş çevrenizde parlayacağınız bir gündesiniz. Sosyal ortamınızın, arkadaşlarınızın istek ve beklentilerini, geleceğe yönelik umutlarını dile getirip, yayabilirsiniz. Hizmet anlayışınızı daha çok öne çıkarabilirsiniz.
 
Kova Burcu Yorumu
 
Sosyal itibarınızı etkileyen ve sizi öne çıkaran bir gündesiniz. İşiniz, kariyeriniz, yaptıklarınız, evliliğiniz veya sosyal statünüzle gündeme gelebilirsiniz. Eşinizin veya ortağınızın kaynaklarından yararlanabileceğiniz, ortak çalışmalar, yatırımlar veya girişimlerden fayda sağlayabileceğiniz bir gün olabilir.
 
Balık Burcu Yorumu
 
Arkadaşlarınızın sizi destekleyeceği, onlardan göreceğiniz yardım ve iyiliklerle kendinizi daha mutlu hissedeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Takım çalışmaları, organizasyonlarda yer alabilirsiniz. Uzaklardan haber alabilirsiniz, bulunduğunuz ortamdan çok uzaklarla, uzaktaki dostalarınız, akrabalarınız, şehriniz veya memleketinizle ilgileneceğiniz bir gün olabilir.
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.