1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İşte günlük burç yorumunuz 25 Mayıs 2015
İşte günlük burç yorumunuz 25 Mayıs 2015

İşte günlük burç yorumunuz 25 Mayıs 2015

Burcunuz bugün ne diyor? Bugün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak? Günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız işte cevabı... 25 Mayıs 2015 boğa burcu yorumu, 25 Mayıs Mart ikizler 2015 burcu yorumu, 25 Mayıs 2015 yay burcu yorumu, 25

A+A-

25 Mayıs 2015 Pazartesi KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gün içinde iş hayatınızdaki gelişmelerle daha çok ilgilenebilirsiniz. Sabah saatlerinde yaratıcı uğraşlar içinde olabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için hayalci davranacağınız zamanlar var. İlerleyen saatlerde üstlerinizle ilişkiniz daha iyi sonuç verebilir. Annenizle ilgili konuları ihmal etmemeye çalışın. Dalgalı bir ruh hali içinde olabilirsiniz.
25 Mayıs 2015 Pazartesi BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Sabah saatlerinde sosyal konularda sezgilerinizi daha iyi kullanabilirsiniz. Keyif aldığınız uğraşlara zaman ayırmak size iyi gelecektir. Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla görüşmek size iyi gelecektir. İş hayatınızda alacağınız desteklerle gününüzü daha rahat geçirebilirsiniz.
25 Mayıs 2015 Pazartesi İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 
Bugün hareketli bir gündesiniz. Bilemediğiniz konulardan kaynaklı kayıplar yaşayabilirsiniz. İçsel süreçler yaşayacağınız zamanlar olabilir. Sabah saatlerinde kendinizi daha hayalperest hissedebilirsiniz. İç sesiniz size yol gösterecektir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kontrol kaybı yaşamamaya özen gösterin.
25 Mayıs 2015 Pazartesi YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Sabah saatlerinde yeni şeylere başlama hayali içinde olabilirsiniz. Gün içinde kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönlenmek isteyebilirsiniz. Uğraştığınız konularla ilgili değişken koşullar olabilir. Konuşma ve yazışmanın yoğun olduğu zamanlar var. Bedeninize ait konular gündeminizi etkileyebilir. İmaj değişikliği yapabilirsiniz.
25 Mayıs 2015 Pazartesi ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Sabah saatlerinde yaratıcı uğraşlarla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sezgilerinizi kullanacağınız konular daha fazla ilginizi çekecektir. Gün içindeki değişkenlikler dengenizi bozabilir. Maddi konular gündeminizi etkileyebilir. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekleri iyi değerlendirmelisiniz. Kardeşlerinizle zaman geçirebilirsiniz.
25 Mayıs 2015 Pazartesi BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Bugün hareketli bir gündeminiz alabilir. Konuşma ve yazışmaların yoğun olduğu zamanlar içindesiniz. Sabah saatlerinde daha fazla sezgilerinizle hareket edebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Kulağınıza yeni haberler gelebilir. Zekanızı kullanmanız gereken işlerin üstesinden rahatça gelebilirsiniz.
25 Mayıs 2015 Pazartesi TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Sabah saatlerinde hayaller içinde olabilirsiniz. Evinizle ilgili zevk aldığınız konularla uğraşabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda ailevi olaylarla ilgilenebilirsiniz. Babanızla ilgili konuları ihmal etmeyin. Zaman zaman iç dünyanıza dönebilirsiniz. Geçmişte sizin için önemli olan yerlere gitmek isteyebilirsiniz. Gün içinde akışta kalın.

25 Mayıs 2015 Pazartesi AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Uğraştığınız işlerde yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde keyif alacağınız kişilerle iletişimde olabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek için daha çok konuşma isteği içinde olacağınız zamanlar var. Zevk aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Abartıya kaçmamaya özen gösterin. Hobilerinizle ilgilenmek için uygun bir gündesiniz.
25 Mayıs 2015 Pazartesi YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 
Çalışma arkadaşlarınızla iletişiminiz gündeminizi etkileyebilir. Ruh halinizdeki değişimler yaptığınız işe de yansıyabilir. Sabah saatlerinde kendinizi daha sezgisel hissedebilirsiniz. İlerleyen saatlerde haraketli zamanlar geçirebilirsiniz. Sizi yıpratan olaylara karşı daha dikkatli olmanız gerekebilir. İş düzeninizle ilgili yenilikler yapabilirsiniz.
25 Mayıs 2015 Pazartesi OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 
Gün içinde eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Denge ve uyum arayışı içinde olabilirsiniz. Sabah saatlerinde keyif aldığınız uğraşlar içinde olmak isteyebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda uğraştığınız işlerde hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Uğraştıran durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var.
25 Mayıs 2015 Pazartesi KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Sabah saatlerinde işlerinize yaratıcılığınızı katmak isteyebilirsiniz. Ortaklı konular gündeminizi meşgul edebilir. Endişe duyduğunuz konularla ilgilenmek durumunda kalmanız sizi krize sokabilir. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşmamasına dikkat etmelisiniz. Gün içinde yoğun ve değişken konular sizi meşgul edebilir.
25 Mayıs 2015 Pazartesi BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bu sabah kendinizi yeni ufuklara açılma hayali içinde bulabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönlenmek isteyebilirsiniz. Gün içindeki değişken koşullar biraz dengenizi bozabilir. Hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Ruhsal gelişiminiz için başlayacağınız kurslar olabilir. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi değiştirebilir.
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.