1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İşte günlük burç yorumunuz 31 Temmuz 2015
İşte günlük burç yorumunuz 31 Temmuz 2015

İşte günlük burç yorumunuz 31 Temmuz 2015

Burcunuz bugün ne diyor? Bugün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak? Günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız işte cevabı... 31 Temmuz 2015 yay burcu yorumu, 31 Temmuz 2015 yengeç burcu yorumu, günlük burç yorumları, 31 Temmuz 2015 günl

A+A-

31 Temmuz 2015 Koç

Bugün Ay Akrep burcundayken bir dolunay meydana geliyor. İlişkilerde güven teması bir kez daha sorgulanabilir. Derin duygular, sezgiler içinde olabilirsiniz. Psikoterapi, psikoloji, derin analiz ve araştırma gerektiren konularla ilgilenebilirsiniz. Ortaklı gelir ve paylaşımlar ve miras konuları gündemde olabilir. Para, yatırımlar ve finansman işleri için karar zamanı olabilir. Ancak adım atıp girişimde bulunmak için yeni ayın beklenmesi daha doğru olabilir.

31 Temmuz 2015 Boğa

Bugün Akrep’te meydana gelen dolunay ile sıkı bir başlangıç yapıyorsunuz. İlişkilerinize dikkat etmelisiniz, güven sizin için önemli bir kavram olarak ortaya çıkıyor. Eşiniz, evliliğiniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz. İlişkileriniz adına önemli bir karar zamanı olabilir. Derin duygular, sezgiler içinde olabilirsiniz. Psikoterapi, psikoloji, derin analiz ve araştırma gerektiren konularla ilgilenebilirsiniz. Para, yatırımlar ve finansman konularında karar zamanı olabilir. Ancak yeni adım atmak istiyorsanız yeni ayı beklemelisiniz.


31 Temmuz 2015 İkizler

Bugün erken saatlerde Ay Akrep burcunda bir dolunay meydana geliyor. Güven konusunu sorgulayabilirsiniz. Derin duygular, sezgiler içinde olabilirsiniz. Psikoterapi, psikoloji, derin analiz ve araştırma gerektiren konularla ilgilenebilirsiniz. Mistik ve spiritüel konular her zamankinden çok ilginizi çekebilir. Kendinizi olay, kişi veya durumların mağduru veya kurbanı gibi hissedebilirsiniz. Ortaklı gelir ve paylaşımlar ve miras konuları gündemde olabilir. Para, yatırımlar ve finansman işleri için karar zamanı olabilir. Ancak adım atıp girişimde bulunmak için yeni ayın beklenmesi daha doğru. Zira dolunay iki kutup arasında gidip geldiğimiz ve bir karara varmaya çalıştığımız zamanlardır.

31 Temmuz 2015 Yengeç

Bugün erken saatlerde Ay Akrep burcundayken bir dolunay meydana geliyor. Özellikle sosyal lişkilerinizde, arkadaşlıklarınızda güven teması bir kez daha sorgulayabilirsiniz. Sevdiklerinizi aşırı sahiplenmek isteyebilir, kıskançlık gibi duyguları geliştirebilirsiniz. Derin duygular, sezgiler içinde olabilirsiniz. İçinizde fazla biriktirmekten dolayı öfke patlamaları söz konusu olabilir. Diğer yandan psikoterapi, psikoloji, derin analiz ve araştırma gerektiren konularla ilgilenebilirsiniz. Ortaklı gelir ve paylaşımlar ve miras konuları gündemde olabilir. Bu dolunayda paylaşmak önemli bir mevzu haline gelebilir.

31 Temmuz 2015 Aslan

Bugün meydana gelen dolunay ev ve kariyeriniz arasında bir sorgulama ve hesaplaşmaya itebilir sizi. Güven konularını sorgulayabilir, derin duygular, sezgiler içinde olabilirsiniz. Psikoterapi, psikoloji, derin analiz ve araştırma gerektiren konularla ilgilenebilirsiniz. Para, yatırımlar ve finansman işleri için karar zamanı olabilir. Ancak adım atıp girişimde bulunmak için yeni ayın beklenmesi daha doğru. Zira dolunay iki kutup arasında gidip geldiğimiz ve bir karara varmaya çalıştığımız zamanlardır.


31 Temmuz 2015 Başak

Bugün erken saatlerde Ay Akrep burcunda bir dolunay meydana geliyor. Güven konusunu sorgulayabilirsiniz. Derin duygular, sezgiler içinde olabilirsiniz. Psikoterapi, psikoloji, derin analiz ve araştırma gerektiren konularla ilgilenebilirsiniz. Mistik ve spiritüel konular her zamankinden çok ilginizi çekebilir. Kendinizi olay, kişi veya durumların mağduru veya kurbanı gibi hissedebilirsiniz. Ortaklı gelir ve paylaşımlar ve miras konuları gündemde olabilir. Para, yatırımlar ve finansman işleri için karar zamanı olabilir. Ancak adım atıp girişimde bulunmak için yeni ayın beklenmesi daha doğru.

31 Temmuz 2015 Terazi

 Bugün gerçekleşecek olan dolunay ile maddi konularda güven temasını bir kez daha sorgulayabilirsiniz. Derin duygular, sezgiler içinde olabilirsiniz. Psikoterapi, psikoloji, derin analiz ve araştırma gerektiren konularla ilgilenebilirsiniz. Ortaklı gelir ve paylaşımlar ve miras konuları gündemde olabilir. Para, yatırımlar ve finansman işleri için karar zamanı olabilir. Ancak adım atıp girişimde bulunmak için yeni ayı beklemeniz daha doğru olacaktır. Zira dolunay iki kutup arasında gidip geldiğimiz ve bir karara varmaya çalıştığımız zamanlardır.


31 Temmuz 2015 Akrep

Bugünkü dolunayda ilişkilerinize dikkat etmelisiniz, güven sizin için çok daha önemli hale geliyor, derin duygular, sezgiler içinde olabilirsiniz. Aşırı sahiplenme, kıskançlık gibi duygular geliştirmemeye özen göstermelisiniz. Psikoterapi, psikoloji, derin analiz ve araştırma gerektiren konularla ilgilenebilirsiniz. Ortaklı gelir ve paylaşımlar ve miras konuları gündemde olabilir. Para, yatırımlar ve finansman konularında karar zamanı olabilir. Ancak yeni adım atmak istiyorsanız yeni ayı beklemelisiniz.


31 Temmuz 2015 Yay

Cuma Bugün Ay Akrep burcundayken bir dolunay meydana geliyor. İlişkilerde güven temasını bir kez daha sorgulayabilirsiniz. Derin duygular, sezgiler içinde olabilirsiniz. Psikoterapi, psikoloji, derin analiz ve araştırma gerektiren konularla ilgilenebilirsiniz. Ortaklı gelir ve paylaşımlar ve miras konuları gündemde olabilir. Para, yatırımlar ve finansman işleri için karar zamanı olabilir. Ancak adım atıp girişimde bulunmak için yeni ayın beklenmesi daha doğru. Zira dolunay iki kutup arasında gidip geldiğimiz ve bir karara varmaya çalıştığımız zamanlardır.

31 Temmuz 2015 Oğlak

Cuma Bugün dolunay günü. Özellikle sosyal lişkilerinizde, arkadaşlıklarınızda güven teması bir kez daha sorgulanabilir. Sevdiklerinizi aşırı sahiplenmek isteyebilir, kıskançlık gibi duyguları geliştirebilirsiniz. Derin duygular, sezgiler içinde olabilirsiniz. İçinizde fazla biriktirmekten dolayı öfke patlamaları söz konusu olabilir. Diğer yandan psikoterapi, psikoloji, derin analiz ve araştırma gerektiren konularla ilgilenebilirsiniz. Ortaklı gelir ve paylaşımlar ve miras konuları gündemde olabilir. Bu dolunayda paylaşmak önemli bir mevzu haline gelebilir. Kova Cuma Bugün Ay Akrep burcundayken bir dolunay meydana geliyor. Dolunay ev ve kariyeriniz arasında bir sorgulama ve hesaplaşmaya itebilir sizi. Güven konularını sorgulayabilir, derin duygular, sezgiler içinde olabilirsiniz. Psikoterapi, psikoloji, derin analiz ve araştırma gerektiren konularla ilgilenebilirsiniz. Para, yatırımlar ve finansman işleri için karar zamanı olabilir. Ancak adım atıp girişimde bulunmak için yeni ayın beklenmesi daha doğru.

31 Temmuz 2015 Balık

Bugün Ay Akrep burcundayken bir dolunay meydana geliyor. İlişkilerde güven temasını bir kez daha sorgulayabilirsiniz. Derin duygular, sezgiler içinde olabilirsiniz. Psikoterapi, psikoloji, derin analiz ve araştırma gerektiren konularla ilgilenebilirsiniz. Ortaklı gelir ve paylaşımlar ve miras konuları gündemde olabilir. Para, yatırımlar ve finansman işleri için karar zamanı olabilir. Ancak adım atıp girişimde bulunmak için yeni ayın beklenmesi daha doğru. Zira dolunay iki kutup arasında gidip geldiğimiz ve bir karara varmaya çalıştığımız zamanlardır.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.