1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İzmit'te icradan satılık Mercedes!
İzmit'te icradan satılık Mercedes!

İzmit'te icradan satılık Mercedes!

İzmit'te Mercedes Benz E-350 marka araç 200 bin TL muhammen bedel ile icradan satışa çıkarılıyor.

A+A-

İzmit'te 2011 model siyah Mercedes Benz E-350 icra yoluyla satışa çıkarılacak. Muhammen bedel olarak 200 bin TL istenen aracın satışı 1 Nolu Mezat Salonu - Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:59 İç Kapı No:Z 01 (Giriş Gülvatan Sok. İçerisindendir.) İzmit adresinde gerçekleştirilecek. Aracın satış ihalesi için ise iki farklı tarih belirlendi. Mercedes’in birinci satış ihalesi 01.11. 2018 saat 14.00, ikinci satış ihalesi ise 16.11.2018 saat 14.00 olarak belirlendi.

İŞTE AÇIK ARTTIRMA İLANI
Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup:Artırmaya iştirak edecek olanların tahmini değerinin %20'si kadar nakit veya milli bir bankanın teminat mektubunu tevdi etmeleri, Birinci artırmanın aşağıda belirtilen gün, saat ve yerde yapılacağı ve o gün kıymetlerinin %50'sine istekli bulunmadığı taktirde, yine aşağıda belirtilen gün, saat ve aynı yerde 2. artırmanın yapılarak satılacağı; şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen değerinin %50'sini bulmasının ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve payların paylaştırma giderlerini geçmesinin şart olduğu; birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği, birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden başlamak üzere ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebileceği, mahcuzun satış bedeli üzerinden aşağıda belirtilen oranda KDV'nin, teslim ve muayene masraflarının alıcıya ait olacağı ve alıcının tramer kayıtlarını kabul etmiş sayılacağının bilinmesi ile satış şartnamesinin icra dosyasından görülebileceği; gideri verildiği takdirde şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderilebileceği; fazla bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla dairemize başvurmaları ilan olunur. 02/10/2018 1.İhale Tarihi : 01/11/2018 günü, saat 14:00 - 14:05 arası. 2.İhale Tarihi : 16/11/2018 günü, saat 14:00 - 14:05 arası. İhale Yeri : 1 Nolu Mezat Salonu - Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:59 İç Kapı No:Z 01 (Giriş Gülvatan Sok. İçerisindendir.) MERKEZ / KOCAELİ Not: Araç Doğan Yediemin otoparkında muhafaza altındadır.Aracın satış saatinde satış yerinde hazır edilmesi için Yed-i Emine muhtıra çıkartılmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.
2 Yorum