• BIST 79.433
  • Altın 125,756
  • Dolar 3,0719
  • Euro 3,3449
  • Kocaeli 12 °C

KEV Üyelerine sesleniş

Erdoğar Kılıçcan

Sayın Vakıf üyeleri yapılan olağan kongrede vakıf için çok fedakarlık yapan Sefa Sirmen listesini desteklediğiniz için her birinizi öperek tebrik ederim! Çünkü Sefa Sirmen vakıfa çok şeyler kazandırmış bir başkandır! Kocaelispor için yapılmış tesisleri bile büyük bir kurnazlıkla KEV’e kazandırmış böylece vakıf bir anda altın yumurtalayan büyük bir tesisin sahibi oluvermiştir! Zaten hepinize vakfın üyeliğini hediye ederek hem KEV başkanlığını garantiye almış ve sizleri de hiçbir zaman bir piyon olarak kullanmayarak sadece sizi şehrimiz nezdindi onure etmiştir o kadar!

Öylesine güzel bir plan yapmış ki, siz üyelerden tek kuruş almadan Kocaelispor tesislerinden gelen kira geliri ile hem talebelere burs vermiş, hatta sonradan Kocaelispor’a aktarılan para nedeniyle fedakarlık yaparak edinilen mülkü bile satmak zorunda kalmıştır! Bu çok büyük ve olağan üstü bir başarı değil midir? Sizlerin Sefa Sirmen’e borcu çoktur, sizlerin listesini destekleyerek vefa borcunu ödemeniz de çok doğaldır! Sefa Sirmen önceleri Kocaelispor efsane başkanı titri verilmiş şimdilerde aynı unvan vakıftan alabilmek için çok büyük bir gayret ve özveri ile çalışmaktadır! Bu çalışmalar şayanı takdire layıktır, burada size birde müjde vereyim. İleride belki de çok yakında bir üniversite bir yurt projesi için kendisi yıpratırcasına çalışmaktadır! Yapımında Kocaelispor tesislerine yardım kampanyası altında bağışlar (nakit+malzeme) toplayarak Kocaelispor tesislerinin inşasını gerçekleştirmiştir. Bu yapılan bağışların neden KEV adına değil de Kocaelispor adına toplayarak hepimizi kandırdığı için açıklamaya davet ettiğimde ise hiç cevap vermeyerek çok büyük bir olgunluk ve tevazu sergilemiştir!

 Kendisini takdir etmemek mümkün değildir! Vakıf üyelerinin gönüllerinde taht kurmuş nadide bir başkandır! Milletvekili seçildiğinde Kocaelispor Kulübünü borç batağından bırakarak (32 Milyar)  Ankara’ya istemeyerek ve büyük bir üzüntü içinde mecburen gitmiştir! Daima KEV’in yanında durup destekçisi olmuş Kocaelispor Tesislerinden gelen kira geliri ile Kocaelispor Kulübü maddi kriz içinde çalışan personeline maaş ödeyemediğinden çalışanın intihar ettiğinde bile vakıf hiç oralı olmayarak güllük gülistanlık geçinip gitmiştir! Siz vakıf üyeleri dürüstlük vicdan gibi yapılan edebiyatlara sakın ola ki kulak asmayın. Artık bu gibi şeyler efsane oldu, hatta tabiri mahzur görün dürüstlük vicdan namus vb..antika tabirler oldu. Bırakın kulak asmayı kulaklarını tıkayın bile!

Yapılan olağan kongrede Sefa Sirmen’i destekleyerek çok büyük bir başarı kazandınız! Bütün Kocaeli’ni karşınıza alarak hak etmediğiniz bir başarıya imza attınız, bravo! Yarın öbür gün ahirette sorulsa bile bütün şimşekleri bertaraf eden Sefa Sirmen’i gösterip kurtulursunuz olur biter! Zaten kendisi çok fedakar ve cefakar bir başkan olduğundan ahirette bile size onay vereceğinden eminim! Kocaelispor Kulübü kah var olmuş, kah var olamamış size ne ki ?

Saygılarımla…

Bu yazı toplam 1000 defa okunmuştur.
Yazarın Diğer Yazıları
ÖNE ÇIKANLAR
  • Kantin işini Güzeloğlu çözer
  • Teşekkür ederim; minnettar değilim
  • Acıtma
  • Özgür Kocaeli mobil uygulamamız yayında
1/20
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Özgür Kocaeli | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0262 331 11 11 Faks : 0262 321 21 37