1. HABERLER

  2. Kocaeli Kitap Fuarı yarın kapılarını açıyor
Kocaeli Kitap Fuarı yarın kapılarını açıyor

Kocaeli Kitap Fuarı yarın kapılarını açıyor

Büyükşehir’in organize ettiği 7. Kocaeli Kitap Fuarı, yarın saat 11.00’de kapılarını açıyor

A+A-
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 7.  Kocaeli Kitap Fuarı, 16-24 Mayıs tarihleri arasında Uluslararası Fuar Merkez'inde kitapseverlere buluşuyor. 7. Kocaeli Kitap Fuarı, 16 Mayıs Cumartesi günü saat 11.00’de düzenlenecek törenle kapılarını kitapseverlere açacak. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli, Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun katılımıyla yapılacak açılışın onur konuğu Nuri Pakdil olacak. Törende Diriliş-Ertuğrul dizisinin oyuncularına yılın en iyi dizisi ödülü verilecek.  
ZİRVENİN TEK SAHİBİ
Kocaeli Kitap Fuarı, her yıl rekor sayıda ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor. Son iki yıldır 482 bin ziyaretçi sayısıyla zirveyi kimseye bırakmıyor. İlki 2009 yılında gerçekleştirilen Kocaeli Kitap Fuarı her yıl artan ziyaretçi, yazar ve etkinlik sayısıyla Türkiye'nin en büyük kitap fuarı olmayı başardı. Kocaeli Kitap Fuarı'nı 6 yılda 1 milyon 700 bin kişinin ziyaret etmiş olması fuarın önemini ve büyüklüğünü de ortaya koyuyor.
TÜRKİYE’YE ÖRNEK FUAR
Her alanda olduğu gibi kültür konusunda da model olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, bu başarısıyla Van, Malatya, Ordu, Sivas, Kahramanmaraş gibi Anadolu’nun diğer şehirlerinde kitap fuarları açılmasına öncülük etti. Valilik, Büyükşehir Belediyesi, üniversite ve STK’ların ortak katkılarıyla Kocaeli’ye kazandırılan fuar Türkiye'ye mal oldu.  
DOĞU MARMARA'NIN KİTAP FUARI
Geçen yıllardaki ziyaretçi profiline bakıldığında fuara gelenlerin ciddi kısmının İstanbul, Sakarya, Bolu, Düzce, Bursa ve Yalova'dan olduğu tespit edildi. MARKA’nın da katkılarıyla çalışmalarına aylar öncesinden başlanan fuar ön tanıtım kampanyaları ile tanıtıldı.
ÜNİVERSİTE TANITIM ETKİNLİKLERİ
7. Kocaeli Kitap Fuarının tanıtım etkinlikleri kapsamında Kocaeli Üniversitesi’nde Yaşar Kemal’i Anma Etkinliği düzenlendi. Yazar Nebil Özgentürk, Işık Öğütçü, Ahmet Ümit Yaşar Kemal’i anlattı. Yazar Kahraman Tazeoğlu, komedyen Ceyhun Yılmaz, Sosyal Medya Fenomenleri Taci Kalkavan ve Argostroloji  Kocaeli Üniversitesi’nde öğrencilerle buluştu.
KUMBARAM KİTAP KÜÇÜK BİRİKİMLER DÜNYAYA AÇILIYOR
Üzerinde 7. Kocaeli Kitap Fuarı logosu bulunan 10 bin adet Bilgi Evleri kumbarası 23 Nisan Çocuk Eğitim ve Eğlence Fuarı’nda çocuklara kitap fuarına kadar para biriktirip kitap alabilmeleri için dağıtıldı. Ayrıca Kitap kurdu timleri bilgi evi öğrencileri ile birlikte belirlenen noktalarda Kitap Fuarı’nın tanıtımını yaptı.
KİTAPTAN TAŞAN KAHRAMANLAR
Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Konseyi öncülüğünde tiyatro ve müzik kulübü öğrencilerinden oluşan ekip tarafından sürpriz bir filmden alınan bazı bölümler sahnelendi. Oyun sonunda öğrenciler “Bu sahneyi hatırladınız mı?” Hatırlamadıysanız kitabını okuyun” dövizi açtı. Etkinlik sonunda izleyicilere filmin kitabı dağıtıldı. 
ONUR KONUĞU NURİ PAKDİL
Bu yıl Kitap Fuarının onur konuğu“Otel Gören Defterler, Yazmak Bir Mucize, Bir Yazarın Notları ve Edebiyat Kulesi” kitaplarının yazarı fikir adamı Nuri Pakdil olacak.
EN İYİ TV DİZİSİ DİRİLİŞ-ERTUĞRUL
Açılış gününde üniversite öğrencilerinin oylarıyla 2015 yılının en iyi TV dizisi seçilen Diriliş Ertuğrul’a ödül verilecek. Saat 11.00’de başlayacak törene Diriliş-Ertuğrul dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, yönetmen Metin Günay ile dizide İbn-i Arabi’yi canlandıran Osman Soykut, Kurdoğlu’nu canlandıran Hakan Vanlı, Hayme Ana’yı oynayan Hülya Darcan, Deli Demir karakterini canlandıran Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Çevik katılacak.
MAGAZİN GAZETECİLERİ HALK JÜRİSİ 
Magazin Gazetecileri Derneği Yılın En’leri Halk Jürisi, Kocaeli Üniversitesi iş birliğiyle Kocaeli Kitap Fuarı’nda magazin dünyasının enlerini seçecek. Magazin Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulu, bu yıl yedincisi düzenlenecek Kocaeli Kitap Fuarı’nda bir araya gelerek, yılın “en”lerini halk jürisi ile birlikte masaya yatıracak. Jüri, müzik, tiyatro, sinema, moda, internet, radyo ve basın kategorilerinde aday olan isimleri tek tek kurulacak barkovizyondan izlenecek ve değerlendirmelerde bulunulacak. Jüri böylece, Altın Objektif Ödülleri’nin son üçe kalan adaylarını belirlemiş olacak
GÜNCEL KONULARA İLİŞKİN KONFERANSLAR
Magazin Gazetecileri Derneği ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi iş birliğiyle Kocaeli Kitap Fuarı’nda “Karikatür, Mizah, Toplum ve Kitap” , “Kadın ve Şiddet; Okumalı mı? Okumamalı mı?","İş'te Kitap: İş Yaşamı Üzerine Okumanın Etkileri", "Yeni Medya Düzeni; Dijital Çağ" konularında konferanslar düzenlenecek.
350 YAYINEVİ, 450 ETKİNLİK
Zirvedeki yerini koruma hedefiyle bu yıl da kapılarını açacak olan 7. Kocaeli Kitap Fuarı’nda 350 yayınevi, 42 sahaf ve 67 STK yer alacak. Fuarda 450 etkinlik yapılacak.
YÜZLERCE SEÇKİN YAZAR FUARDA
Fuarımızda, Nuri Pakdil, Sadık Yalsızuçanlar, Ayşe Kulin, Rasim Özdenören, Ahmet Taşgetiren, Ahmet Şimşirgil, Mustafa Armağan, Uğur Koşar, Hilmi Yavuz, Nihat Ergün, Hanefi Avcı, Hayati İnanç, Canan Karatay, BejanMatur, Engin Noyan, Sevda Türküsev, Sunay Akın, Talha Uğurluel, Senai Demirci, Yusuf Kaplan, Yavuz Bahadıroğlu, Mehmet Ali Bulut, Balçiçek İlter, Bülent Akyürek, Ceyhun Yılmaz, Erdal Demirkıran, İbrahim Tenekeci, Kahraman Tazeoğlu,  Zahide Yetiş, Ahmet Ümit, Abdurrahman Dilipak, Doğan Cüceloğlu, İsmail KıIıçarslan, Kadir Mısıroğlu, Sibel Eraslan gibi yüzlerce seçkin yazar okurlarıyla buluşacak.
İLÇE BELEDİYELERİNİN YAZAR SÖYLEŞİLERİ
Bu yıl fuara ilçe belediyeleri de destek verecek. Her ilçe kamuoyu yoklamasıyla belirlediği yazarları fuarda okurlarıyla buluşturacak.
İSTANBUL İLÇE BELEDİYELERİ BASIN DANIŞMANLARI 
İstanbul’daki 20 ilçe belediyesini temsilen oluşturulan platform fuarda olacak. Bu belediyeler de kendi kültür yayınlarını fuarda açılacak stantta tanıtacak. 
Ayrıca ilçe belediyeleri de yaptıkları tanıtım etkinlikleri ile fuarımıza destek verdi.
E-KİTAP PROJESİ
Büyükşehir Belediyemizin 6. sınıf öğrencilerine dağıttığı tablet bilgisayarlaraYavuz Bahadıroğlu’nun Kara Mürsel Alp ile ilgili yazdığı hikaye kitabı yüklenecek. Çocuklar bu kitabı Kitap Fuarı’nda Bahadıroğlu ile tartışacak.
KO-MEK İLE SAĞLIKLI MUTFAKLAR
KO-MEK’in ilçe sergilerinde sağlıklı mutfakların ilk adımı atıldı. Proje kapsamında son söyleşi Prof. Dr. Canan Karatay tarafından Kitap Fuarı’nda gerçekleştirilecek. Karatay kitaplarını da imzalayacak
HER GÜN 10.30-21.00 ARASINDA AÇIK
7. Kocaeli Kitap Fuarı, 16-24 Mayıs tarihleri arasında her gün 10.30 ile 21.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak. 
ÜÇ AYRI SALONDA
Bu yıl salonlar Kocaeli’nin kurucu isimleriyle adlandırıldı. Uluslararası Fuar Merkezi’nin içindeki üç ayrı salonda söyleşiler gerçekleşecek. Yazarlar Yahya Kaptan Salonu, Akçakoca Salonu ve Karamürsel Alp salonlarında sevenleriyle buluşacak.
WWW.KOCAELİKİTAPFUARİ.COM
7. Kocaeli Kitap Fuarı’nın etkinliklerini takip etmek isteyen kitapseverler fuarın www.kocaelikitapfuari.com internet adresinden, sosyal medya mecralarında ise kocaelikitapfuari başlığıyla tüm bilgi ve fotoğraflara ulaşabilir.
ÜCRETSİZ RİNG SERVİSİ
Fuara vatandaşlarımız ücretsiz olarak kaldırılacak servislerle ulaşım sağlayabilecek. Şehrin 3 farklı noktasından saat 11.00’den itibaren her saat başı kalkacak olan servisler, vatandaşları güvenli bir şekilde kitap fuar alanına taşıyacak. SDKM  önünden kalkacak araç Bekirdere-Üçyol-Santral-Anıtpark güzergahını takip ederek fuar alanına ulaşacak. Santral durağından kalkacak araç Cumhuriyet Parkı-Kolordu-Orduevi-Seka Camii-Marina Yolu güzergahlarını takip ederek fuar alanına ulaşımı sağlayacak. Araçların dönüşleri ise aynı güzergah üzerinden her saat başı gerçekleştirilecek.
Kocaeli Üniversitesi’nden saat 11.00‘den itibaren her 30 dakikada bir kalkacak servis Ambulans yolu-Yahya Kaptan Üst Geçidi-Yeni Gölcük Yolu-Sanayi Kavşağı Işıkları güzergahını takip ederek fuar alanına ulaşımı sağlayacak. Dönüşler ise aynı güzergah üzerinden her 30 dakikada bir fuar alanından kalkacak olan araç ile sağlanacak.

İLK GÜN SÖYLEŞİ VE İMZALAR

7. Kocaeli Kitap Fuarı’nın ilk gününde düzenlenecek söyleşiler ve imza etkinlikleri ise şöyle; 
SÖYLEŞİLER:
Konuk: Nuri Pakdil
Konu: Yedi Güzel Adam Üzerine
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 13:00-13:45
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu
Konuk: Sadık Yalsızuçanlar 
Konu: Edebiyat ve Bilgelik
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 
Saat: 14:00- 14:45
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu
Konuk: Yrd. Doç. Dr. Davut İbrahimoğlu
Konu: Pozitif Düşünce Ve Beyin Gücünün Günlük Hayatta Etkileri
Düzenleyen: Altın Bilek Yayınevi
Saat: 14:00-14:45
Yer: Akçakoca Konferans Salonu
Konuk: Prof. Dr. Haluk SELVİ, Doç. Dr. İbrahim ŞİRİN, Doç. Dr. M. Bilal ÇELİK, Resul NARİN 
Konu: Kurucu Beylerin İzinde Kocaeli'nin Tarihi Yeniden Yazılıyor
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 
Saat: 15:00- 15:45
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu
Konuk: Turgay Aldemir
Konu: Zamanın Ruhu
Düzenleyen: Derine Eğitim Gönüllüleri
Saat: 15:00 – 15:45
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu
Konuk: Refika Nemez
Konu: Stres Kaygı Yönetimi
Düzenleyen: Aktif Felsefe Yeni Yüksektepe Kültür Derneği 
Saat: 15:00 – 15:45
Yer: Akçakoca Konferans Salonu
Konuk: Halil Uslu 
Konu: Risale-i Nur'da Hz. Muhammed
Düzenleyen: Yeni Asya Neşriyat 
Saat: 16:00- 16:45
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu
Konuk: Üvercinka Dergisi Şairleri
Konu: Üvercinka Şiir Dinletisi
Düzenleyen: Broy Yayınevi - Üvercinka Dergisi
Saat: 16:00- 17:30
Yer: Akçakoca Konferans Salonu
Konuk: Aydili Sanat Derneği Üyeleri
Konu: Şiir Dinletisi
Düzenleyen: Aydili Sanat Derneği
Saat: 17:00- 17:45
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu
Konuk: Cüneyd Suavi 
Konu: Aile Mutluluğunda Kadının Yeri 
Düzenleyen: Kocaeli Kültür ve Eğitim Vakfı 
Saat: 18:00- 18:45
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu
 

İMZA ETKİNLİKLERİ:

Konuk: Nuri Pakdil
Düzenleyen: Edebiyat Dergisi Yayınları 
Saat: 14:00-16:00
Yer: Edebiyat Dergisi Yayınları Standı
Konuk: Erkan İşeri
Düzenleyen: Pinus Kitap
Saat: 11:00 – 19:00
Yer: Pinus Kitap Standı
Konuk: Hatice Ergen Çakır
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 11:00 - 17:00
Yer: Zinde Yayınevi Standı
Konuk: Nermin Taylan
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 11:00-19:00
Yer: Bizim Kitaplar Standı
Konuk: Yahya Türkeli
Düzenleyen: Özlem Yayınevi
Saat: 11.00 -17.00
Yer: Yayınevi Standı
Konuk: Arif Soysal
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 11:00- 19:00
Yer: Zinde Yayınevi Standı
Konuk: Bülent Özmen 
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 11:00 – 17:00
Yer: Zinde Yayınevi Standı
Konuk: Ugur Kavcı
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 11:00 - 18:00
Yer: Zinde Yayınevi Standı
Konuk: Ülviye Yaldızlı
Düzenleyen: Zinde Yayınevi 
Saat: 11:00 -18:00
Yer: Zinde Yayınevi Standı
Konuk: Alptekin Cevherli
Düzenleyen: Zinde Yayınevi 
Saat: 11:00 -18:00
Yer: Zinde Yayınevi Standı
Konuk: Nevin Işık - Mehmet Yıldar
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 11.00 – 18:00
Yer: Zinde Yayınevi Standı
Konuk: Ahmet Yaşar Tezulaş
Düzenleyen: Aydili Sanat Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Standı
Konuk: Songül Karakoç
Düzenleyen: Aydili Sanat Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Standı
Konuk: Tayfun Şahin
Düzenleyen: Morpa Kültür Yayınları
Saat: 12:00-16:00
Yer: Morpa Kültür Yayınları Standı
Konuk: Mustafa Kemal Aydoğan
Düzenleyen: Az Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: Az Kitap Standı
Konuk: Şerif Fatih
Düzenleyen: Mühür Kitaplığı
Saat: 12:00 -18:00
Yer: Mühür Kitaplığı
Konuk: Mustafa Fırat
Düzenleyen: Mühür Kitaplığı
Saat: 12:00-18:00
Yer: Mühür Kitaplığı
Konuk: Özge Olgaç
Düzenleyen: Mühür Çocuk
Saat: 12:00-18:00 
Yer: Mühür Çocuk Standı
Konuk: Nazan Ekinci
Düzenleyen: Mühür Çocuk
Saat: 12:00-18:00
Yer: Mühür Çocuk Standı
Konuk: Elif Savaş Çetiner
Düzenleyen: Mühür Çocuk
Saat: 12:00-18:00
Yer: Mühür Çocuk Standı
Konuk: Berna Olgaç
Düzenleyen: Mühür Çocuk
Saat: 12:00- 18:00
Yer: Mühür Çocuk Standı
Konuk: Aşkın Zengin Akkuş
Düzenleyen: Parafiks Yayınevi
Saat: 12: 00 – 18: 00
Yer: Parafiks Yayınevi Standı
Konuk: Ronî War, Ganî Türk
Düzenleyen: Ava Yayınları
Saat: 12:30-18:30
Yer: Ava Yayınları Standı
Konuk: Halil Uslu 
Düzenleyen: Yeni Asya Neşriyat
Saat: 12:00- 19:00 
Yer: Yeni Asya Neşriyat Standı
Konuk: Hayrunnisa Topuz
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 12: 00 – 18:00
Yer: Zinde Yayınevi Standı
Konuk: İlker Balkan
Düzenleyen: Altın Bilek Yayınevi
Saat: 12:00- 18:00
Yer: Altın Bilek Yayınları Standı
Konuk: Cenk Kayakuş
Düzenleyen: Altın Bilek Yayınevi
Saat: 12:00- 18:00
Yer: Altın Bilek Yayınları Standı
Konuk: Büşra Küçük
Düzenleyen: Ephesus Yayınları 
Saat: 13: 00 – 16:00 
Yer: İmza Alanı
Konuk: Müsade Özdemir- Musa Kaplan 
Düzenleyen: Kuledibi Yayınları
Saat: 13:00- 18:00
Yer: Kuledibi Yayınları Standı
Konuk: Bilal Sami Gökdemir 
Düzenleyen: Ares Yayınları 
Saat: 13:00-17:00 
Yer: Ares Yayınları Standı
Konuk: Ferdi Demir 
Düzenleyen: Fenomen Kitaplar
Saat: 13:00- 18:00
Yer: Optimum Kitap Standı
Konuk: Ahmet Günbay Yıldız
Düzenleyen: Timaş Yayınları 
Saat: 13:00-18:00
Yer: Timaş Yayınları Standı
Konuk: Muhammet Tunca
Düzenleyen: Mina Yayınları
Saat: 13:00- 15:00 
Yer: Mina Yayınları Standı
Konuk: Fatma Eyi
Düzenleyen: Mina Yayınları
Saat: 13:00- 15:00 
Yer: Mina Yayınları Standı
Konuk: M. Metin Yılmaz
Düzenleyen: Mina Yayınları
Saat: 13:00- 16:00 
Yer: Mina Yayınları Standı
Konuk: Mina Kozan
Düzenleyen: Mina Yayınları
Saat: 13:00- 16:00 
Yer: Mina Yayınları Standı
Konuk: Mehmet Sabri Kılıç, Basri Yıldız 
Düzenleyen: Göl Kitap 
Saat: 13:00 – 18:00
Yer: Göl Kitap Standı
Konuk: Kerim Özkan
Düzenleyen: Parola Yayınları
Saat: 13.00-16.00 
Yer: Parola Yayınları Standı
Konuk: Fulya Alemdar 
Düzenleyen: Kanes Yayınları 
Saat: 13:00-15:00 
Yer: Kanes Yayınları Standı
Konuk: Ayşegül Gökgül
Düzenleyen: Kashna Kitap
Saat: 13:00-17:00
Yer: Kashna Kitap Standı
Konuk: Mert Aslan 
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat: 14:00-17:00
Yer: Postiga Yayınları Standı
Konuk: Cemal Battal 
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat: 14:00-17:00
Yer: Postiga Yayınları Standı
Konuk: Semih Varol            
Düzenleyen: Kariyer Yayınları
Saat: 14:00 -17:00  
Yer: Kariyer Yayınları Standı
Konuk: Olgu Taşkın
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat: 14:00-17:00
Yer: Postiga Yayınları Standı
Konuk: Senem Tekinkoca 
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat: 14:00-17:00
Yer: Postiga Yayınları Standı
Konuk: Ayşenur Bağmen
Düzenleyen: Az Kitap
Saat: 14:00 -17:00
Yer: Az Kitap Standı
Konuk: Adem Özbay
Düzenleyen: Az Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Az Kitap Standı
Konuk: Taki Akkuş
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat:14:00-18:00
Yer: Doğu Kitabevi Standı
Konuk: Ergun Poyraz – Yasemin Özben
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 14:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı
Konuk: Vural Savaş 
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 14:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı
Konuk: Muhyiddin Sekur
Düzenleyen: Sufi Kitap 
Saat: 14:00 -16:00  
Yer: Sufi Kitap Standı
Konuk: Mavisel Yener
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 14:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı
Konuk: İsmail Öz
Düzenleyen: Hepsi Çocuk Yayınları
Saat: 14:00- 16:00
Yer: Hepsi Çocuk Yayınları Standı
Konuk: Asude
Düzenleyen: Ephesus Yayınları 
Saat: 14:00- 16:00
Yer: Ephesus Yayınları Standı
Konuk: Fatih Murat Arsal
Düzenleyen: Ephesus Yayınları 
Saat: 14: 00- 16:00
Yer: Ephesus Yayınları Standı
Konuk: Meltem Ulu
Düzenleyen: Pötikare Yayıncılık
Saat: 14:00-16:00
Yer: Pötikare Yayıncılık Standı
Konuk: Murat Meral 
Düzenleyen: Murat Meral 
Saat: 14:30-15:00 
Yer: Bireysel Yazarlar Standı (C51)
Konuk: Ali Karakaya 
Düzenleyen: Kanes Yayınları 
Saat: 14:00- 16:00
Yer: Kanes Yayınları Standı
Konuk: Aliye Arslan
Düzenleyen: BKY – Babıali Kültür Yayıncılığı
Saat: 14:00- 16:00
Yer: BKY– Babıali Kültür Yayıncılığı Standı
Konuk: Yücel Aydemir
Düzenleyen: Yaşamın Gizemi Yayıncılık
Saat: 14.00 - 16.00 
Yer: Yaşamın Gizemi Yayıncılık Standı
Konuk: Şener Aksu
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 14:00- 16:00
Yer: Aydili Sanat Yayınları Standı
Konuk: Abdurrahman Tümer
Düzenleyen: Kanes Yayınları 
Saat: 15:00- 17:00
Yer: Kanes Yayınları Standı
Konuk: Sadık Yalsızuçanlar 
Düzenleyen: Timaş Yayınları 
Saat: 15:00- 16:00
Yer: Timaş Yayınları Standı
Konuk: Ozan Bodur
Düzenleyen: Pupa Yayınları
Saat: 15:00- 17:00
Yer: Pupa Yayınları Standı
Konuk: Işık Öğütçü
Düzenleyen: Alfa Kitap
Saat: 15:00 - 17:00
Yer: Alfa Kitap Standı
Konuk: Basri Şen 
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları 
Saat: 15:00- 17:00
Yer: Aydili Sanat Yayınları Standı
Konuk: Yrd. Doç. Dr. Davut İbrahimoğlu
Düzenleyen: Altın Bilek Yayınevi
Saat: 15:00-17:00
Yer: Altın Bilek Yayınevi Standı
Konuk: Ayşe Kulin
Düzenleyen: Alfa Kitap
Saat: 16:00 - 17:00
Yer: Alfa Kitap Standı
Bu haber toplam 2516 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.