• BIST 79.354
  • Altın 125,876
  • Dolar 3,0862
  • Euro 3,3706
  • Kocaeli 15 °C

KOCAELİSPOR’UN MUSTAFA KEMAL’İ…

Erdoğar Kılıçcan

Çok değil. 2 yıl önceki Kocaelispor Genel Kuruluna biz Kocaelispor sevdalıları büyük bir ümitsizlik, üzüntü ve moralsizlik içindeyken  yerel basından  Sn  Bahri Yavuz’un  yönetime  talip  olduğunu  duyduğumuzda yüreğimizde bir nebze sevinç  duygusunu hissetmiştik. Hiç olmazsa Kulübümüz  kapanmayacak ve sahiplenen aydın  bir  kişi  çıktı  diye.

   Ama Sn. Bahri Yavuz  öylesine  akıllı, becerikli, maharetli, donanımlı, ve cesur bir kişilik olduğunu  aklımıza getiremiyorduk.

  Doğrusu böyle zor bir zamanda Kocaelispor’a sahip çıkmak her yiğidin harcı değildi.Ancak kendisinin yüreğindeki Kocaelispor sevgisi o kadar büyük tiki  olağanüstü  güçlerin  üstesinden geldi. İnanıyorum ki mevcut dezavantajları hesap ettiğiniz de bu kulübü sahiplenip, sırtlayacak başka bir babayiğit bulunamazdı.

   Mevcut ekonomik şartların tüm olumsuzluklarına rağmen  önümüzdeki sezon daha güçlü girebilmek adına (transfer yasağı nedeniyle)  takıma kazandırdığı  yeni futbolcular ve de geleceği düşünerek Akademik lige iştirak etmek kendisinin  ne denli büyük bir başkan olduğunun göstergesidir. Kendisi ile gurur duyduğumuzu  söylemek isterim..

  T.F.F. e yaptığı müracaatla mevcut mevzuata itiraz etmiş, geçmiş sezon yapılan transferlerin bu sezon oynatılması gerektiği tezi son derecede mantıklıdır. Ama düşünün bizimle aynı paralelde çok kulüp var. Ama hiç birinin böyle bir girişimi olmamıştır. Umarım T.F.F. den olumlu bir  karar çıkacaktır.. Sn. Karaosmanoğlu’nun yaptığı jest de bizleri son derece sevindirmiş, güzel günlerin yakın yakın olduğunun müjdesini vermiştir.

   Sn. Karaosmanoğlu’na ve de Sn. Nevzat Doğan’a buradan sonsuz şükranlarımızı, minnetlerimizi, sevgilerimizi, teşekkürlerimizi Kocaelispor sevdalıları adına sunuyoruz. Umuyorum ki Sn. Karaosmanoğlu; ekonomik destek adına da kalıcı gelir projesi de sunacaktır. Çünkü bu mutluluğu tadacak olan, Kocaeli halkıdır. Çok kimsenin düşündüğü gibi gerek Sn. Karaosmanoğlu, gerek Sn. Nevzat Doğan’ın ilimizi temsil eden Kocaelispor’u sevmediğine inanamıyor, aksine çok sevdiklerini zannediyorum. Eskiden yaşanan şansız olumsuzluklar nedeniyle sevgilerini yüreklerinde sakladıkları inancındayım. Şu şarkı sözü “gizli aşk bu söyleyemem” in sözleri kendilerinin yüreklerindeki sevgilerinin aynasıdır diye düşünüyorum.

   Son sözüm Sn. Bahri Yavuz’un varlığı Kocaelispor adına bir şanstır. İlimiz mevcut potansiyelini kullanarak bu şansı en iyi şekilde değerlendireceğini umuyor ve tekrar güzel günler Kocaelispor’un olsun dileğinde bulunuyorum

Kocaelispor Sevdalıları Adına…                                         

Bu yazı toplam 4753 defa okunmuştur.
Yazarın Diğer Yazıları
ÖNE ÇIKANLAR
  • Cumhuriyet’i birlikte kutlamak
  • Kantin işini Güzeloğlu çözer
  • Acıtma
  • Özgür Kocaeli mobil uygulamamız yayında
1/20
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Özgür Kocaeli | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0262 331 11 11 Faks : 0262 321 21 37