1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. KOSİD kuruldu
KOSİD kuruldu

KOSİD kuruldu

Geçtiğimiz hafta itibariyle kurulan ve kurucu başkanlığını Hüseyin Öz’ün yaptığı Kocaeli Sivil Toplum Gönüllüleri Derneği tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.

A+A-

41 KİŞİLİK YÖNETİM

Geçtiğimiz hafta kurulan ve etnik kimlik gözetmeden, kent sorunlarına insani ve sosyal bir bakış açısıyla bakma iddiasıyla ortaya çıkan Kocaeli Sivil Toplum Gönüllüleri Derneği (KOSİD) tanıtım toplantısını gerçekleştirdi. KOSİD’in tanıtım toplantısı Belsa karşısında bulunan İstiklal Simit Cafe’de gerçekleşti. Programa KOSİD Başkanı Hüseyin Öz ve Genel Sekreter Yakup Kaya’nın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri de katıldı. KOSİD Başkanı Hüseyin Öz, “Şehrimizin plakasından da esinlenerek 41 arkadaşımız ile bir araya gelerek Kocaeli Sivil Toplum Gönüllüleri Derneği’ni kurmuş bulunmaktayız” dedi.

 

huseyin-oz-(6).jpg

 

FARKLI BAKIŞ AÇISI

Hüseyin Öz şöyle devam etti: “-Kocaeli’nin 12 ilçesinden, kalbi sadece Kocaeli için atan, bu şehirde yaşayan, bu şehir için güzel bir şeyler ortaya koymak isteyen, 41 kişilik yönetim kurulumuz ile yola çıkmış bulunuyoruz. Hiçbir siyasi görüşü ötekileştirmeden, farklı bakış açılarını ayrıştırmadan, hiçbir unvan ve statüyü birbirinden ayırmadan, sadece Kocaeli’de yaşama ve bu kentte gelecek hayali kuranların paydasında bir sivil toplum hareketinin fikri temellerini önce gönlümüzde sonra da sizlerin huzurunda atmış bulunuyoruz.

 

toplanti-(3)-001.jpg

 

“BİZ KOCAELİ’YİZ”

Kurduğumuz birimlerle Kocaeli’de, şehrimizin önemli sorunlarına sivil bir bakış açısıyla; projeler geliştirme, sosyal ve kültürel alanda dayanışma ve yardımlaşma sağlama, Ar-Ge ekipleriyle kentte ortak bir dinamik olma gibi misyon ve vizyonlarla çıktığımız bu yolda tüm Kocaeli’yi KOSİD’in doğal üyesi olarak görüyor, tüm fikirleri önemsiyor ve çalışmalarımıza bütün hemşerilerimizin katkılarını bekliyoruz. Biz Kocaeli’yiz. Bugünden itibaren, kent adına yapacağımız güzel projelerle şehrimizde KOSİD’in farkını hep birlikte hissedeceğiz.” 

 

kosid-logo.jpg

 

KOSİD’İN YÖNETİMİ

Hüseyin Öz, Yakup Kaya, Abdullah Kaymak, Baki Bulut, Zafer Gürkan, Caner Çavuş, Ergün Keskin, Taner Şahin, Hüsnü Elmas, Hasan Yener, Erkan Akarsu, Soner Gülsün, Fatih Özsöz, Zafer Akkaş, Ruşen Dere, Çetin Topçu, Fikret Kor, Furkan Tandoğan, Murat Arslansan, Hüseyin Öztorun, Hakan Tosun, Bilal Gök, Emrah Çakar, Yusuf Güçlü, Mehmet Yılmaz, Mehmet Akdeniz, Oktay Kavak, Fatih Kılıç, Hamza Ertuğ, Ahmet Çınar, Erhan Kodoman, Sezgin Akman, Ersin Karaş, İbrahim Köse, Mustafa Ersoy, Mehmet Kurt, Sebahattin Demirel, Kadir Cansever, Erken Özön, Aziz Bakır, Fahrettin Temel.

 

kosid-icra-kurulu.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.
2 Yorum