1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Modern şehircilik anlayışıyla hizmet ediyoruz
Modern şehircilik anlayışıyla hizmet ediyoruz

Modern şehircilik anlayışıyla hizmet ediyoruz

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının yönetici ve temsilcilerini ayrı ayrı kabul etti. Kocaeli’nin sürdürülen hizmetlerle kabuk değiştirdiğine d

A+A-

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının yönetici ve temsilcilerini ayrı ayrı kabul etti. Kocaeli’nin sürdürülen hizmetlerle kabuk değiştirdiğine değinen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kocaeli halkına modern şehircilik anlayışıyla hizmet ediyoruz’’ dedi.

SOSYAL BELEDİYECİLİK ÇALIŞMALARI

Kimse Yok mu? ve Hamle derneklerinin yöneticileri, Gündoğdu TOKİ Konutları 1. Bölge Yönetimi, Körfez Ağrılılar Derneği, Alikahya Taşıyıcılar Kooperatifi yönetimi ve Kocaeli Aydınlar Ocağı Yönetim Kurulu üyeleri, Başkan Karaosmanoğlu’na ayrı ayrı konuk oldu. Başkan Karaosmanoğlu’nu ilk olarak ziyaret eden Kimse Yok Mu? Derneği Kocaeli Şube Başkanı Ali Polat, derneğin şube müdürü Vasfi Başak, Hale Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Abdullah Kanpara, dernek üyeleri Yusuf Uzuner ve Süreyye Ömerakoğlu, KASİAD’ın AB Proje Koordinatörü Sancar Aligil ile Kanparalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Müdürü Oğuzhan Kanpara oldu. Başkan Danışmanı Abdullah Erol’un da katıldığı ziyarette sosyal belediyecilik ve bu yönde yapılan çalışmalar ele alındı.

TOKİ 1. BÖLGE’YE KAMELYA

Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret eden diğer bir heyet ise Gündoğdu TOKİ Konutları 1. Bölge Yönetimi’nden Önder Turhan ile bölge sakinleri oldu. Başkan Karaosmanoğlu, kısa süre önce Gündoğdu TOKİ Konutları 1. Bölge’yi ziyaret etmiş ve burada vatandaşlarla birlikte kahvaltı etmişti. Başkan Karaosmanoğlu, kahvaltının ardından bölgeyi dolaşarak, yeşil alanlarda yaşanan eksiklikleri tespit etmişti. Ziyarette, alınan kararlar ve bugüne kadar yapılan çalışmalar gözden geçirildi. Başkan Karaosmanoğlu, bölgeye 5 adet kamelya konulması talimatını da verdi.

AĞRILILAR’DAN HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Körfez Ağrılılar Derneği Başkanı Suat Demir ile yönetimi de, Başkan Karaosmanoğlu’na konuk oldu. Demir ile yöneticiler, Ağrılılar adına Başkan Karaosmanoğlu’na Kocaeli’ne olan hizmetlerinden dolayı teşekkür etti, ‘’Kocaeli’nde yaşayan Ağrılılar olarak hizmetlerinizden çok memnunuz’’ ifadesini kullandı. Ziyarette Başkan Danışmanı Gültekin Görüm de hazır bulundu.

ULAŞIMDA HEDEF VATANDAŞ MEMNUNİYETİ

Başkan Karaosmanoğlu, kendisini ziyaret eden Alikahya Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Selim Canlı ve yöneticileriyle de taşımacılık alanında yapılan çalışmaları görüştü. Kısa süre önce yapılan genel kurulda başkanlığa seçilen Canlı ile yönetimini kutlayan Başkan Karaosmanoğlu, ulaşımda öncelikli hedeflerinin vatandaş memnuniyeti olduğunu sözlerine ekledi. Büyükşehir ile uyumlu bir şekilde çalışmak istediklerini ifade eden kooperatif başkanı Canlı da, ‘’Halka en iyi şekilde hizmet etmek ve vatandaş memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışacağız’’ ifadesini kullandı.

KOCAELİ’NDE DEĞİŞİM VE GELİŞİM

Başkan Karaosmanoğlu’nun son konukları ise Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Ruhittin Sönmez ile yönetim kurulu üyeleri oldu. Dernek olarak yaptıkları çalışmalarla ilgili Başkan Karaosmanoğlu’na bilgi veren Sönmez, Kocaeli’nin son yıllarda çehresinin değiştiğini ve bunun da herkes tarafından görüldüğünü söyledi. Sönmez, halkın toplu kullanım alanlarında yapılan hizmetlerin, Kocaeli’nde değişim ve gelişimi de beraberinde getirdiğini söyledi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.